« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Power Challenge 2018 dla ostrołęczan! (zdjęcia)

W ostrowskim parku Street Workout przy ulicy Trębickiego rywalizowano w zawodach Power Challenge 2018. Zawodnicy oprócz siły musieli wykazać się szybkością, wytrzymałością i zwinnością. Najlepsi w doborowym towarzystwie okazali się ostrołęczanie.


Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach - drużynowy trening funkcjonalny i street workout. W pierwszej konkurencji drużynowym treningu funkcjonalnym zwyciężyli Agnieszka Bałazy i Patryk Banach (Ostrołęka). Drugie miejsce zajęli: Sylwia Ostrykiewicz i Adam Żach (Ostrów Mazowiecka), a trzecie Agata Nowacka i Michał Kulesza (Ostrów Mazowiecka).

Reklama

 

W konkurencji street workout zwyciężył Kacper Panaś (Rzeszów), przed Sebastianem Stepnowskim (Ostrów Mazowiecka) i Mikołajem Abramczykiem (Wyszków).

 

Dla najlepszej trójki każdej konkurencji oraz poszczególnych kategorii organizator przewidział nagrody rzeczowe o wartości 100 złotych za zajęcie trzeciego miejsca, 200 zł za zajęcie drugiego miejsca oraz 300 zł za zajęcie pierwszego miejsca.


Esprit

Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej. Power Challenge 2018 był kolejną imprezą street workout, która została zorganizowana parku miejskim.

 

Zobacz zdjęcia:
Power Challenge 2018 w parku miejskim przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej

Odsłon: 8553
Komentarzy: 1
09:10, 06.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Kibic @ 14:19, 07.09.2018r. IP: *.*.50.168

Brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo