« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bereznowska i Małyszek mistrzami (zdjęcia, wideo)

Patrycja Bereznowska po raz piąty z rzędu i Leszek Małyszek, oboje z klubu AZS-AWF Katowice wywalczyli tytuły mistrzów Polski w biegu 24-godzinnym w Łysych. Świetne wynik zanotowali reprezentanci regionu - Bartosz Pliszka, Arkadiusz Zyśk i Kazimierz Puławski.


Zawody przeprowadzono na 2 km pętli, a w gronie kobiet rewelacyjny wynik zapisał na swoim koncie Patrycja Bereznowska (AZS-AWF Katowice), zwyciężając z rezultatem 232 km 390 m. Srebrny medal wywalczyła Aneta Rajda (TL Pogoń Ruda Śląska) - 228 km 399 m, a brązowy Kamila Wróbel (CWKS Resovia Rzeszów) - 205 km 13 m.

Reklama

 

Mistrzem Polski po raz pierwszy w karierze został Leszek Małyszek, kolega klubowy Bereznowskiej, 237 km 514 m. Srebrny medal powędrował do Andrzeja Mazura (LKS Zantyr Sztum) - 236 km 216 m, a brązowy wywalczył Przemysław Basa (TL Pogoń Ruda Śląska), który długo przewodził w stawce, ale stracił tempo na ostatnich pętlach i uzyskał wynik 227 km 746 m.

 

W zawodach świetnie zaprezentował się Bartosz Pliszka z Ostrołęki, który zanotował dwunasty wynik całych zawodów - 210 km 133 m. Arkadiusz Zyśk z KS Arco Ławy pokonał dystans 188 km 334 m i był najlepszym zawodnikiem z terenu powiatu ostrołęckiego.

 

Kolejny linię mety przekroczył Kazimierz Puławski z Łysych, który przebiegł 182 km 746 m. Kolejni zawodnicy z naszego regionu zanotowali wyniki: Tomasz Długołęcki przebiegł 161 km 775 m, Michał Zalewski - 143 km 700 m i Waldemar Pędzich - 143 km 671 m. Najdłuższy dystans 243 km 414 m pokonał Andrzej Piotrowski, jednak nie został sklasyfikowany w ramach Mistrzostw Polski ze względu na brak licencji Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.


Last minute Service

W rozgrywanym dodatkowo 12-godzinnym biegu sztafetowym najlepsza okazała się drużyna Enso Białystok, przed Kurp1 BBL3 Ostrołęka i Białostocką Sektą Biegaczy. Pełne wyniki rywalizacji na stronie datasport.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym w Łysych 

 

Zobacz zdjęcia:

Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym w Łysych - dekoracja

 

Odsłon: 2201
Komentarzy: 2
09:22, 11.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piąty raz pobiegli przez Przystań (zdjęcia, wideo)

Piąty raz pobiegli przez Przystań (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z gminy Rzekuń zwyciężył w V Biegu 3P Przełajem Przez Przystań na najbardziej prestiżowym dystansie 10 km w rywalizacji open. Linię mety przekroczył z czasem 38 minut i 30 sekund. Poznaj najlepszych zawodników imprezy.

Test Coopera dla wszystkich (zdjęcia, wideo)

Test Coopera dla wszystkich (zdjęcia, wideo)

UKS Clan Ostrołęka po raz kolejny zaprosił ostrołęczan do aktywności fizycznej poprzez uczestnictwo w Teście Coopera. Impreza miała na celu sprawdzenie poziomu kondycji fizycznej, popularyzację biegu jako najprostszej i formy aktywności ruchowej.

Mityng Konkret OKLA z dobrymi wynikami (zdjęcia)

Mityng Konkret OKLA z dobrymi wynikami (zdjęcia)

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki po raz kolejny zaprosił młodzież do rywalizacji w Mityngu Konkret Młodzików na stadionie przy ulicy Witosa. W zawodach zaprezentowała się cała plejada zdolnej młodzieży z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego i całego regionu.

Moszczyński ze złotem w Nestle Cup Warszawa 2018

Moszczyński ze złotem w Nestle Cup Warszawa 2018

Kolejne świetny wynik na swoim koncie zapisał reprezentant Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Sebastian Moszczyński. W zawodach Nestle Cup Warszawa 2018 zawodnik prowadzony przez trenera Andrzeja Danelskiego wywalczył złoty medal.

Dobra lokata Dąbrowskiego, wynik bez satysfakcji

Dobra lokata Dąbrowskiego, wynik bez satysfakcji

Przemysław Dąbrowski ma za sobą kolejny udany start, chociaż apetyty były na jeszcze szybsze bieganie. Reprezentant gminy Rzekuń wywalczył ósme miejsce w PKO Wrocław Maraton z wynikiem 2:29:55. W gronie Biało-czerwonych zajął trzecią lokatę.

» Wasze komentarze

K @ 15:10, 11.09.2018r. IP: *.*.163.154

Zalewski to twardziel

kibic @ 16:03, 11.09.2018r. IP: *.*.170.229

Pięknie to wyglądało, ceremonia dekoracji również , te Kurpianki przy dekoracji a puchary duże i świetne. Brawo dla organizatorów.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo