Czwartek, 25 kwietnia 2019 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Aldo Bartnik ograł Błękitnych w Raciążu

Do dużej niespodzianki doszło w spotkaniu piątej kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozegranym w Raciążu. Miejscowa drużyna Błękitnych musiała uznać wyższość dobrze dysponowanego Aldo Bartnika Myszyniec, ulegając 2:4.

Reklama Pierwsze trafienie w sobotnim spotkaniu na koncie podopiecznych trenera Adriana Gwiazdy zapisał Maciej Szymański. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem do szatni w ostatniej minucie pierwszej połowy spotkania za sprawą Pawła Borzymowskiego. Po zmianie stron Błękitni zdobyli kolejnego gola za sprawą Jakuba Wszałkowskiego.

W ostatnich dwudziestu minutach meczu to jednak Bartnik potrafił zdominować rywala i zdobył kolejne trzy gole. Na listę strzelców wpisali się Krzysztof Szymański i dwukrotnie Tomasz Murach, pieczętując zwycięstwo Aldo Bartnika Myszyniec, który wyraźnie wraca na odpowiednie tory.

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Adriana Gwiazdy rozegrają przed własną publicznością. W niedzielę, 23 września rywalem Aldo Bartnika będzie GKS Pokrzywnica. Początek konfrontacji o godz. 13.00.

Błękitni Raciąż - Aldo Bartnik Myszyniec 2:4 (1:1)
Bramki: Borzykowski 45., Wszałkowski 56. - M. Szymański 25., K. Szymański 71., T. Murach 67. 90.+3

Bartnik: M. Warych - Gwiazda, Bałdyga, K. Szymański, Balcerczyk, Góralczyk, Kobus, T. Murach, M. Szymański, A. Warych, Zyśk