« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 19 lutego 2019 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Golon: Było to dla mnie wielkie przeżycie (wideo)

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon zadebiutował swoim występem w federacji DSF Kickboxing Challenge, która miała miejsce w Częstochowie. Tuż po walce przed kamerami dzielił się swoimi refleksjami i mówił o kolejnych planach.


Zawodnik Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon zadebiutował podczas gali federacji DSF Kickboxing Challenge, która miała miejsce w Częstochowie. Tuż po walce przed kamerami portalu sportwalki.org dzielił się swoimi refleksjami i mówił o kolejnych planach.

Reklama

 

- Jestem bardzo zadowolony, że miałem szansę zadebiutować w tak bardzo znanej i szanowanej federacji jaką jest DSF Kickboxing Challenge. Było to dla mnie wielkie przeżycie. Dowiedziałem się o walce dosyć wcześnie, więc mogłem się dobrze przygotować pod mojego rywala - mówił zawodnik Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon.

 

Wychowanek Arkadiusza Ludwiczka był dobrze przygotowany i miał większe doświadczenie od rywala, dlatego czuł się bardzo pewnie w ringu, mimo tego, iż przeciwnik postawił trudne warunki. Zapytany o kolejną walkę odpowiedział

- W najbliższym czasie będę walczył w Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, będzie to pojedynek w MMA, na który kładę główny nacisk - stwierdził zawodnik Fight Academy Ostrołęka.Zawodnika Fight Academy Ostrołęka Piotra Golona będziemy mogli obejrzeć w akcji już w sobotę, 27 października podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta.

 

Odsłon: 5986
Komentarzy: 0
08:00, 06.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Pięściarze ostrołęckiej Victorii z powodzeniem rywalizowali w dziesiątej edycji ligi kickboxingu i boksu w klubie Palestra Warszawa. Podopieczni trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczyli sześć z wszystkich 37 pojedynków podczas imprezy.

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Zawodnicy MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki do kolejnych startów przygotowywali się w trakcie obozu w Gilczarowie Górnym. Stoczyli też treningowe walki na obiektach COS w Zakopanem. Warunki do treningów i pogoda dopisały, a to dobry prognostyk przed zbliżającymi się imprezami.

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień będzie szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła przygotowują się do pierwszych imprez, które czekają klub już w połowie marca. Przed OKKK wiele ważnych wyzwań.

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Kolejną walkę na zawodowym ringu stoczy Przemysław Zyśk. Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego zaprezentuje się na ringu w Łomży podczas KnockOut Boxing Night. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka walczyli podczas IV Gali Pałuska Kickboxing Night. W zawodach zaprezentowała się dwójka podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka - Rafał Modzel i Piotr Golon, którzy wzbudzili duży aplauz miejscowej publiczności.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo