« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Golon: Było to dla mnie wielkie przeżycie (wideo)

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon zadebiutował swoim występem w federacji DSF Kickboxing Challenge, która miała miejsce w Częstochowie. Tuż po walce przed kamerami dzielił się swoimi refleksjami i mówił o kolejnych planach.


Zawodnik Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon zadebiutował podczas gali federacji DSF Kickboxing Challenge, która miała miejsce w Częstochowie. Tuż po walce przed kamerami portalu sportwalki.org dzielił się swoimi refleksjami i mówił o kolejnych planach.

Reklama

 

- Jestem bardzo zadowolony, że miałem szansę zadebiutować w tak bardzo znanej i szanowanej federacji jaką jest DSF Kickboxing Challenge. Było to dla mnie wielkie przeżycie. Dowiedziałem się o walce dosyć wcześnie, więc mogłem się dobrze przygotować pod mojego rywala - mówił zawodnik Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon.

 

Wychowanek Arkadiusza Ludwiczka był dobrze przygotowany i miał większe doświadczenie od rywala, dlatego czuł się bardzo pewnie w ringu, mimo tego, iż przeciwnik postawił trudne warunki. Zapytany o kolejną walkę odpowiedział

- W najbliższym czasie będę walczył w Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, będzie to pojedynek w MMA, na który kładę główny nacisk - stwierdził zawodnik Fight Academy Ostrołęka.


Energas

Zawodnika Fight Academy Ostrołęka Piotra Golona będziemy mogli obejrzeć w akcji już w sobotę, 27 października podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta.

 

Odsłon: 5091
Komentarzy: 0
08:00, 06.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Różalski: Lubię pracować z takimi ludźmi (wideo)

Różalski: Lubię pracować z takimi ludźmi (wideo)

Marcin Różalski już po raz czwarty zawitał do Ostrołęki, aby odwiedzić klub prowadzony przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka. Podczas kilkugodzinnej wizyty nie zabrakło treningów z dwiema grupami zawodników i spotkania z prezydentem miasta Ostrołęki Łukaszem Kulikiem.

Różalski gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Różalski gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski był gościem klubu Fight Academy. Do Ostrołęka przyjechał na zaproszenie trenera Arkadiusza Ludwiczaka i przeprowadził dwie sesje treningowe, w których wzięło w sumie blisko pięćdziesięciu fighterów.

Puchar Polski po raz trzeci dla Ostrołęckiego KKK

Puchar Polski po raz trzeci dla Ostrołęckiego KKK

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin po raz trzeci z rzędu okazał się najlepszy w drużynowej rywalizacji w Pucharze Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła wywalczyli trzy złote i dwa brązowe medale.

Victoria z medalami w Mazovia Cup w Tarczynie

Victoria z medalami w Mazovia Cup w Tarczynie

Pięć medali przywieźli w turnieju Mazovia Cup z Tarczyna reprezentanci UMKS Victoria Ostrołęka. W zawodach podopieczni trenera Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego rywalizowali w kategoriach kickboxing i MMA, walcząc w nich z powodzeniem.

Najmłodsi adepci siłą Fight Academy w Tarczynie

Najmłodsi adepci siłą Fight Academy w Tarczynie

Bardzo udanie zaprezentowali się najmłodsi reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w zawodach Mazovia Cup 2018 w Tarczynie. Młodzi adepci sztuk walki w imprezie wystąpili pod wodzą trenera Piotra Stypińskiego i z powodzeniem rywalizowali o medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo