« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 maja 2019 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Golon: Było to dla mnie wielkie przeżycie (wideo)

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon zadebiutował swoim występem w federacji DSF Kickboxing Challenge, która miała miejsce w Częstochowie. Tuż po walce przed kamerami dzielił się swoimi refleksjami i mówił o kolejnych planach.


Zawodnik Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon zadebiutował podczas gali federacji DSF Kickboxing Challenge, która miała miejsce w Częstochowie. Tuż po walce przed kamerami portalu sportwalki.org dzielił się swoimi refleksjami i mówił o kolejnych planach.

Reklama

 

- Jestem bardzo zadowolony, że miałem szansę zadebiutować w tak bardzo znanej i szanowanej federacji jaką jest DSF Kickboxing Challenge. Było to dla mnie wielkie przeżycie. Dowiedziałem się o walce dosyć wcześnie, więc mogłem się dobrze przygotować pod mojego rywala - mówił zawodnik Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon.

 

Wychowanek Arkadiusza Ludwiczka był dobrze przygotowany i miał większe doświadczenie od rywala, dlatego czuł się bardzo pewnie w ringu, mimo tego, iż przeciwnik postawił trudne warunki. Zapytany o kolejną walkę odpowiedział

- W najbliższym czasie będę walczył w Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, będzie to pojedynek w MMA, na który kładę główny nacisk - stwierdził zawodnik Fight Academy Ostrołęka.


Esprit

Zawodnika Fight Academy Ostrołęka Piotra Golona będziemy mogli obejrzeć w akcji już w sobotę, 27 października podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta.

 

Odsłon: 6441
Komentarzy: 0
08:00, 06.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piknik rodzinny z karatekami już w sobotę

Piknik rodzinny z karatekami już w sobotę

W sobotę o godz. 9:30 w hali im. Arkadiusza Gołasia rozpoczną się VIII Mistrzostwa Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate Shinkyokushin w Ostrołęce. W zawodach wystąpi około 250 karateków, a impreza będzie połączona z piknikiem rodzinnym. 

Beata Opęchowska wicemistrzynią Europy!

Beata Opęchowska wicemistrzynią Europy!

Beata Opęchowska z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wywalczyła srebrny medal podczas 33. Wagowych Mistrzostw Europy Karate Kyokushin, które w ostatni weekend odbyły się we wrocławskiej hali Orbita. Brązowy medal zdobyła też młodziczka Julita Sęk. 

Kickboxing: Victoria na ringu w Mrągowie

Kickboxing: Victoria na ringu w Mrągowie

Bardzo dobrze zaprezentowali się Patryk Banach i Daniel Zaręba z UMKS Victoria Ostrołęka podczas zawodów Pucharu Polski Federacji WAK-1F w Kickboxingu. Na ringu w Mrągowie obaj wywalczyli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych i wagowych.

Falkowski lepszy od Węglewskiego w Mrągowie

Falkowski lepszy od Węglewskiego w Mrągowie

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka Filip Falkowski stoczył walkę w Gali Puchar Mazur w Mrągowie. Podopieczny trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczył dobre widowisko i odniósł zasłużone zwycięstwo.

Medalowa seria Gladiatorów w Markach

Medalowa seria Gladiatorów w Markach

Bardzo udany występ na swoim koncie zapisali reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Gladiator w Mistrzostwach Polski Sztuk Walki Polskiej Federacji Sztuk Walk. Z zawodów powrócili z gradem medali wywalczonym w kilku kategoriach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo