Niedziela, 28 kwietnia 2024 r., imieniny Pawła, Walerii, Ludwika

KS CK Troszyn ograł Wkrę Bieżuń (zdjęcia, wideo)

W sobotniej konfrontacji dziesiątej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka piłkarze KS CK Troszyn pokonali Wkrę Bieżuń 6:5. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego na stadionie przy Słowackiego dobrze zaprezentowali się w ofensywie, gorzej w defensywie.

Wynik spotkania otworzył Dariusz Petrykowski i wyprowadził zespół z Bieżunia na prowadzenie. Niespełna dziesięć minut później odpowiedział Piotr Kamionowski, a dwie minuty później kolejnego gola zdobył Piotr Bałas i KS CK Troszyn prowadził 2:1.

W kolejnych akcjach nastąpiła prawdziwa wymiana ciosów. Najpierw w 26 minucie bramkę dla gości strzelił Maciej Watkowski, minutę później odpowiedział Piotr Kamionowski, a kolejne 50 sekund później gola zdobył ponownie Maciej Watkowski. Jeszcze przed przerwą kolejną bramkę zdobyli gospodarze, a tym razem do siatki rywali trafił Daniel Wargulewski.

Po zmianie stron goście zdobyli kontaktowego gola za sprawą Macieja Watkowskiego, ale ponownie dwie bramki przewagi dała bramką Piotra Kubata. Ostatnie słowo należało do gości, którzy za sprawą Tomasza Ruteckiego zdobyli piątego gola, ale ostatecznie do troszyniecki klub cieszył się z wygranej.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach ligi okręgowej KS CK Troszyn rozegra na wyjeździe. W sobotę, 13 października o godz. 15.30 podopieczni trenera Łukasza Bałazego zmierzą się z Soną Nowe Miasto.

KS CK Troszyn - Wkra Bieżuń 6:5 (5:3)
Bramki: P. Kamionowski 17. 27., Bałas 19. 37.(k), Wargulewski 40., Kubat 81. - Petrykowski 8., Watkowski 26. 28. 70., Rutecki 84.

Troszyn: Kędzierski - K. Kamionowski, Sakowski, Grochocki, Dzownkowski - Śnietka (81. Kuliś), Abramczyk, Bałas, Wargulewski - P. Kamionowski, Gutowski (70. Kubat)

Spotkanie 10 kolejki ligi okręgowej: KS CK Troszyn - Wkra Bieżuń

Odsłon: 12784