« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów z planem walk

Osiem walk zostało zaplanowanych podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, która zostanie przeprowadzona w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. W ringu zaprezentują się m.in. młodzi i obiecujący podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka i Piotra Stypińskiego.


W pierwszej walce w formule semi contact dojdzie do rywalizacji trójki najmłodszych wychowanków Fight Academy - Kornela Dębowskiego, Radosława Białobrzeskiego i Oskar Banach. W drugiej walce low kick zaprezentuje się kolejnych dwóch zawodników Paweł Ostrowski i Dawid Kędziora.

 

W kolejnym pojedynku K1 -80 kg Krzysztof Sobiszek (Kaliniak Team) zmierzy się z Łukaszem Małkowskim (Fight Academy Ostrołęka). W walce formule MMA -77 kg Patryk Przybyła (Fight Academy Ostrołęka) zmierzy z Krystianem Lenkiewiczem (Fight Academy Ostrołęka).

Reklama

 

W walce K1 -95 kg Adam Kumiński (Kaliniak Team) zmierzy się z Damianem Kurpiewskim (Fight Academy Ostrołęka), a w kategorii -85 kg Przemysław Pawlik (Kaliniak Team) zmierzy się z Ernestem Stachurskim (BKKK). W siódmej walce, tym razem w formule boks -90 kg Marcin Złoty (Żoliborska Szkoła Boksu) skrzyżują rękawice z Pawłem Martyniukiem (Palestra Warszawa). W formule K1 -99 kg Dorian Płoski (Arrachion Mrągowo) rywalizować Daniel Szych (Fight Gym Lublin).

 

Walki ligowe Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów zostały zaplanowane w sobotę, 27 października o godz. 11.00. Wstęp bezpłatny! Wieczorna Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów ruszy o godz. 19.00.Pełną kartę walk zaprezentujemy w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 4717
Komentarzy: 3
09:46, 21.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

» Wasze komentarze

X @ 08:39, 22.10.2018r. IP: *

A Marian to gdzie i z kim będzie walczyć??

do X @ 09:04, 22.10.2018r. IP: *.*.158.83

Marian walczy w Gali od 19.00, a o 11.00 są walki ligowe.

Ja @ 10:33, 22.10.2018r. IP: *.*.40.6

Pan Marian!!!
Maniek da czadu. Liczymy Maniek na ciebie!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo