« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mocna obsada IX Łubudu Bowling Cup 2018. Dołącz

Już w poniedziałkowy wieczór reprezentanci Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej i Siedlec oraz przyległych powiatów przystąpią do rywalizacji w IX Łubudu Bowling Cup 2018. Rywalizacja w zawodach z pewnością dostarczy dużo wartościowych wyników. Chcesz dołączyć?


Do rywalizacji w zawodach przystąpią cała czołówka Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu z triumfatorem ostatniej imprezy - Pawłem Staśkiewiczem na czele. W zawodach nie zabraknie także najlepszych zawodników poprzednich edycji zawodów. Nie zabraknie m.in. Radosława Brzostka z Ostrowi Mazowieckiej i Arkadiusza Dłużniewskiego z Siedlec.

 

Do rywalizacji zgodnie z regulaminem może przystąpić maksymalnie 32 uczestników, którzy rozlosowani zostaną na cztery tory. Zgłoszenia można jeszcze kierować na , z podanym imieniem i nazwiskiem oraz nazwą miejscowości. Reklama Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc do udziału w zawodach o puchar Szkoły Nauki Jazdy na Luzie.

 

Na uczestników czekają również nagrody od pozostałych sponsorów, którymi są Last Minute Service, Konkret marketpozyczkowy.pl, Spaja Studio Urody i Relaksu, Piekarnia Kurpiowska Serafin i Fabryka Smaków Yumme.

 

Wpisowe do turnieju wynosi 50 zł (do wykorzystania przy barze lub podczas kolejnej gry w bowling w terminie 14 dni). Turniej został zaplanowany na poniedziałek, 22 października na godz. 19.45. Wcześniej o godz. 19.30 nastąpi oficjalna rozgrzewka i prezentacja zawodników.Organizatorami zawodów są Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA i ŁUBUDU Bowling&Good Time. Patronat medialny objęły portal Moja Ostrołęka oraz Telewizja Kablowa Esprit. Więcej informacji o wszystkich turniejach rozgrywanych w Łubudu w naszym serwisie sportowym w dziale Kręgle.

Odsłon: 6446
Komentarzy: 0
11:46, 21.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo