« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

IX Łubudu Cup 2018 dla Brzostka (zdjęcia, wideo)

Radosław Brzostek z Ostrowi Mazowieckiej okazał się najlepszy w rywalizacji w IX Łubudu Bowling Cup 2018. Do zmagań w zawodach przystąpili reprezentanci kilku miast, którzy uzyskali wartościowe wyniki i stworzyli dobre widowisko, prezentując wysokie umiejętności.


W finale Radosław Brzostek wygrał z wynikiem 169 punktów, wyprzedzając kolejnych w stawce Kamila Sienkiewicza - 145 pkt, Marcin Wójcik - 141 pkt. Tuż za podium uplasował się Stanisław Kaczmarczyk - 139 pkt, a w finale wystąpili jeszcze Karol Kupis - 133 pkt i Sebastian Żęgota - 132 pkt.

Reklama
Świetnych rezultatów nie zabrakło w pierwszych dwóch rundach eliminacyjnych. W pierwszej najlepszy wyniki wykręcił Karol Kupis, który uzyskał 208 punktów. W drugiej rundzie najlepszym osiągnięciem mógł pochwalić się Kamil Sienkiewicz - 188 pkt. Organizatorem imprezy była Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA oraz ŁUBUDU Bowling&Good Time. Kolejna odsłona zmagań już w listopadzie.

 

Wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane nagrody od sponsorów Last Minute Service, Konkret marketpozyczkowy.pl, Spaja Studio Urody i Relaksu, Piekarnia Kurpiowska Serafin i Fabryka Smaków Yumme. Puchary dla najlepszych zawodników ufundował Marek Żebrowski, właściciel Szkoły Nauki Jazdy Na Luzie.Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
IX Łubudu Bowling Cup 2018

 

Odsłon: 6702
Komentarzy: 0
09:26, 23.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Już w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia, w kręgielni Łubudu Bowling & Good Time po raz kolejny rywalizować będą zawodnicy z całego regionu. Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprosił kręglarzy do turnieju mikołajkowego. Wielkich emocji z pewnością nie zabraknie.

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

W warszawskiej kręgielni Hulakula przez dwanaście tygodni zawodnicy rywalizowali w lidze bowlingowej. W rozgrywkach nie zabrakło reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego - Pawła Staśkiewicza i Filipa Terlika. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo