« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kiernozek: Czuję przed KKM ogromny głód walki

Podczas Gali Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów nie mogło zabraknąć walki bokserskiej. Do rywalizacji w kategorii -91 kg przystąpi reprezentant UKS Champion Ostrołęka Tomasz Kiernozek, który zmierzy się z zawodnikiem Legia Fight Club Bartoszem Niewęgłowskim.


Tomasz Kiernozek to wychowanek Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego pod którego wodzą osiągał największe sukcesy. W 2011 roku był srebrnym medalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, srebrnym medalistą Pucharu Polski Kadetów, a rok później złotym medalistą Pucharu Polski Juniorów.

Reklama

 

W kolejnych latach Tomasz Kiernozek został brązowym medalistą Mistrzostw Polski i złotym medalistą Pucharu Polski. Po raz ostatni w imprezie rangi mistrzowskiej podopieczny trenera Mieczysława Mierzejewskiego zaprezentował się w Mistrzostwach Polski Seniorów w 2014 roku, ale niestety nie awansował wówczas do strefy medalowej. Później utalentowany pięściarz boksował jeszcze podczas Gali Sparta w Przasnyszu, gdzie musiał uznać wyższość rywala.

 

Do treningu powrócił w barwach ostrołęckiego Championa i stawia przed sobą kolejne cele. Jednym z nich ma być zwycięstwo podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w sobotni wieczór, w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.
- Zdecydowałem się wrócić, bo w końcu praca mi to umożliwia - mówi Tomasz Kiernozek. - Miałem wystartować w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców, które zakończyły się przed tygodniem Sulejowie, jednak tydzień przed zawodami przegrałem walkę z grypą żołądkowa. Byłem zbyt osłabiony, żeby jechać i walczyć o zwycięstwo. Dzięki temu, że kończę pracę o stały porach mogę udać się wieczorem na trening i doskonalić swoje umiejętności pod okiem trenera Zbigniewa Stodolskiego, któremu zawdzięczam swoją dobrą formę. Dużym plusem jest również to, że przełożeni, którym również dziękuję umożliwiają mi przed ważniejszymi imprezami sportowymi trenować w czasie pracy.


Łubudu

Jednocześnie Tomasz Kiernozek deklaruje, że stworzy dobre widowisko i liczy na wsparcie kibiców podczas imprezy.
- Czuję ogromny głód walki i potrzebę rywalizacji, które muszę zaspokoić - mówi Tomasz Kiernozek. - O rywalu wiem niewiele, liczę na dobrą, czystą walkę fair-play i doping fanów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego i całego regionu, którzy pojawią się już w sobotni wieczór w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Odsłon: 6110
Komentarzy: 1
11:42, 24.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Przemek @ 14:02, 24.10.2018r. IP: *.*.163.82

Będzie mocno ! Bez wątpienia . Pozdrówy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo