« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Golon: Cieszy mnie walka przed szeroką publiką

Piotr Golon w sobotni wieczór podczas Gali Kurpiowskiej Kuźnia Mistrzów stoczy walkę w formule MMA w kategorii -77 kg. Rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka będzie Maciej Grzyb z Papaj Boxing Team Warszawa, a walka wzbudza duże emocje kibiców.


Po wygranej w Częstochowie Piotr Golon zebrał bardzo dobre opinie. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka odniósł zwycięstwo w formule K1 podczas gali federacji DSF Kickboxing Challenge walcząc z Dawidem Rychterem. Reprezentant Fight Academy Ostrołęka teraz będzie starał się odnieść zwycięstwo w formule MMA, w której również świetnie się odnajduje.

Reklama

 

- Bardzo miło mi z powodu dużego zainteresowania moją walką i z pewnością będę chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony - podkreśla Piotr Golon. - Cieszy mnie, że mogę walczyć przed tak szeroką publicznością i mam nadzieję, że wyjdę zwycięsko przy takiej publice.

 

Piotr Golon czyni stałe postępy trenując w stolicy kraju oraz w Ostrołęce pod wodzą trenera Arkadiusza Ludwiczaka w Fight Academy Ostrołęka.
- Cały czas nie odpuszczam z treningami i staram się pnąć do góry, dlatego czynię postępy - stwierdza Piotr Golon. - Jestem zadowolony, że jest to widoczne z walki na walkę, co bardzo mnie motywuje do dalszego działania, a apetyt na dobry wynik jest zawsze!

 

Świetne przygotowanie do walk to zasługa zawodników, ale także trenera Arkadiusza Ludwiczaka, który wkłada wiele wysiłku w swoją pracę.
- Trener Arek wkłada naprawdę bardzo dużo wysiłku w przygotowania swoich zawodników do startów, co później skutkuje dobrymi wynikami i jestem mu za to bardzo wdzięczny - podkreśla Piotr Golon. - To zdecydowanie jego zasługa, że ekipa Fight Academy rozwija się. Myślę, że w przyszłości jego zawodnicy będą zdobywać najwyższe szczyty w tym sporcie.


Łubudu

Piotr Golon podczas sobotnie Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zmierzy się z Maciejem Grzybem z Papaj Boxing Team Warszawa. Reprezentant Fight Academy skupia się na swoim odpowiednim przygotowaniu, ale o rywali wie niewiele.
- Właściwie to nic nie wiem o swoim rywalu, skupiam się na tym, żeby niwelować popełniane przeze mnie błędy i być w jak najlepszej dyspozycji tego dnia, aby zrobić swoje - dodaje podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka.

Odsłon: 5357
Komentarzy: 0
08:45, 25.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

To już dziesiąta odsłona KnockOut Boxing Night i trzecia, która zostanie przeprowadzona w hali sportowej w Łomży. Do ringu wraca Artur Szpilka, ale ostrołęczan najbardziej interesuje kolejny pojedynek niepokonanego Przemysława Zyśka.

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo