« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szachowe zmagania dla dzieci i młodzieży. Dołącz

Kolejne turniej szachowy dla dzieci i młodzieży zostanie przeprowadzony w Szkole Podstawowej nr 10 przy ulicy Blachnickiego. Do rywalizacji w zawodach przystąpią zawodniczki i zawodnicy m.in. z Ostrołęki i Łomży. Wciąż można dołączyć do grona uczestników.


Celem zawodów jest wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek w trzech kategoriach w grupie dziewcząt i chłopców do lat 13, do lat 10 i do lat 8 lat, popularyzacja sportu szachowego wśród dzieci w Ostrołęce, uczniów szkół podstawowych, dzieci i przedszkolaków oraz podwyższenie umiejętności szachowych.

Reklama

 

Do zmagań mogą przystąpić wszystkie chętne dzieci z rocznika 2005 i młodsze. Turniej zostanie rozegrany system szwajcarskim na dystansie sześciu rund, kojarzenie komputerowe przy tempie gry - 20 minut dla każdego zawodnika. O kolejności miejsc decyduje suma zdobytych punktów. W przypadku równej ilości punktów decyduje punktacja dodatkowa.

 

Najlepsi uhonorowani zostaną pucharami za miejsca 1-3 we wszystkich kategoriach wiekowych w kategorii chłopców oraz w kategorii dziewcząt do 13 lat i do 10 lat. Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki od sponsorów zawodów. Zgłoszenia do rywalizacji poprzez stronę chessarbiter.com lub sms pod numerem tel. 579 638 258. Turniej przewidziany w sobotę, 27 października w godz. 9.00-13.00. 


JBB

Sędzią głównym turnieju będzie Tadeusz Nalewajk. Na szachowe zmagania zapraszają Szkoła Podstawowa nr 10 oraz UMKS Wieża Ostrołęka.

Odsłon: 9388
Komentarzy: 0
08:39, 26.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo