Środa, 8 maja 2024 r., imieniny Stanisława, Lizy, Dezyderii

Trójka straciła fotel lidera II ligi (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w sobotnim spotkaniu siódmej kolejki rozgrywek II ligi musieli uznać wyższość SPR Handball Płock. Podopieczni trenera Rafała Niećki w efekcie stracili pozycję lidera, którą z pewnością postarają się odzyskać w kolejnych meczach.

Reklama Pierwsza połowa sobotniego spotkania w hali ZS nr 5 przy ulicy Blachnickiego była niezwykle wyrównana. Podopieczni trenera Rafała Niećki na przerwę techniczną schodzili prowadząc 14:13. Po zmianie stron skuteczniejsi okazali się piłkarze ręczni z Płocka i Trójka musiała uznać ich wyższość 29:32.

Po sześć bramek na koncie Trójki zapisali Hubert Milewski, Łukasz Kosiński i Sławomir Dmowski będąc najskuteczniejszymi zawodnikami gospodarzy.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi piłkarze ręczni Trójki rozegrają w niedzielę, 4 listopada o godz. 15.00. W wyjazdowym meczu rywalem będzie zespół TS Siemiatycze. Emocje związane z występami naszych piłkarzy ręcznych do hali ZS nr 5 powrócą wraz z meczem dziewiątej kolejki. W sobotę, 10 listopada o godz. 17.00 podopieczni Rafała Niećki podejmą SPR Nowe Piekuty.

UMKS Trójka Ostrołęka - SPR Handball Płock 29:32 (14:13)

Trójka: Dworak, Prekiel - P. Obidziński 0, Milewski 6, Kosiński 6, Kraszewski 1, Grabowski 1, Zieliński 0, Deptuła 3, Dmowski 6, Niećko 2, Kowalczyk 1, Sumiński 1, Wojdyna 2.

Spotkanie 7 kolejki II ligi piłki ręcznej: UMKS Trójka Ostrołęka - SPR Handball Płock

Odsłon: 9540
Komentarzy: 4
09:16, 28.10.2018r.

Trójka zagra w Nowych Piekutach (zdjęcia, wideo)

Dzisiaj o godz. 19:30 kolejny mecz o punkty piłkarzy ręcznych. Pierwszoligowcy zagrają na wyjeździe z SPR-em SBR Bank Nowe Piekuty. Gracze Trójki mają szansę na ósme zwycięstwo w sezonie. Czy tak się stanie?

Ostrołęczanie górą (zdjęcia)

Piłkarze ręczni Trójki wygrali po raz siódmy w sezonie. W ostatnim występie w bieżących rozgrywkach przed własną publicznością poradzili sobie z AZS-em AWF Warszawa. Najskuteczniejszym strzelcem zespołu Tomasza Rybickiego był Patryk Obidziński. Rozgrywający ostrołęczan rzucił osiem bramek. O jedną mniej zanotowali: Szymon Celiński oraz Seweryn Sypiański.

Panie i panowie walczyli z piłką w dłoniach (zdjęcia)

Po handballowych emocjach naszych juniorów młodszych oraz seniorów w minioną sobotę w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce zagościli mastersi. W III Ogólnopolskim Turnieju Handball Masters Cup Ostrołęka 2024 wzięło udział 14 żeńskich i męskich ekip z całej Polski.

Trójka pożegna się z kibicami (wideo)

Przed piłkarzami ręcznymi Trójki Ostrołęka ostatni mecz w roli gospodarzy w tym sezonie. Podopieczni Tomasza Rybickiego zagrają z AZS-em AWF Warszawa. Spotkanie odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia. Początek o godz. 20:00.

Kacper Żebrowski. Nasza perełka z wielkim tytułem!

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka zakończyli sezon. Dotarli do grona ośmiu najlepszym zawodników w kraju. Niestety, podczas turnieju w Olecku wygrali tylko jeden z trzech meczów. Mimo to, do jednego z podopiecznych Żebrowskiego i Blocha trafiło wyróżnienie.

x @ 12:41, 28.10.2018r. IP: *.*.109.60

Brawo za walkę!

iwona @ 13:10, 28.10.2018r. IP: *.*.54.161

niezbyt dobry mecz szczególnie w drugiej połowie. Straty i nieskuteczność to przyczyna porażki.Słaby a nawet bardzo słaby występ grającego trenera szkoda bo mozna było to wygraz

Kibic @ 20:12, 28.10.2018r. IP: *

Jest tam miejsce żeby przyjść kibicować? Są bilety?

N @ 09:13, 29.10.2018r. IP: *.*.16.156

Wstęp jest bezpłatny, miejsc siedzących jest około 250, na tym meczu było ciasno ale pojedyncze miejsca jeszcze by się znalazły. Zapraszamy - emocje gwarantowane.
Co do meczu - nie zgodzę się z tym, że był słaby. Może dla kibiców zabrakło większej ilości spektakularnych akcji i obron bramkarzy ale to wynikało ze stawki spotkania. Oba zespoły były mocno skupione na obronie i przy wyrównanym poziomie zadecydowały detale - 5 minut dekoncentracji w 40 minucie meczu (przy naszym prowadzeniu +3), kilka strat w ataku co wykorzystał bardzo doświadczony zespół z Płocka i "dowiózł" zwycięstwo do końca. Poziom spotkania był wysoki ale z gatunku "dla fachowców". Na pewno lepiej oglądało się mecz z AWF Warszawa. Może jakby sędziowie nie nabierali się na "teatr" i lepiej liczyli kroki to widowisko by zyskało. ;-)