Niedziela, 18 listopada 2018 r., imieniny Klaudyny, Romana, Filipiny

Tancerze Atrii z sukcesami w Kwidzynie i Paterku

Kolejne sukcesy zapisali tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, którzy rywalizowali w turniejach w Kwidzynie i Paterku. Filip i Klara Radeccy wywalczyli aż cztery medale, z powodzeniem rywalizowali także Paul Kosikowski i Zuzanna Kowalska.

Bardzo udanie Filip i Klara Radeccy zaprezentowali się w zawodach Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego - XIX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Kwidzyna, w którym wywalczyli aż cztery medale.

Tancerze prowadzeni przez trenerkę Katarzynę Orlicką uplasowali się na drugim miejscu w tańcach standardowych i trzecim miejscu w tańcach latynoamerykańskich, rywalizując w kategorii wiekowej 12-13 lat, klasa taneczna D oraz drugim miejscu w tańcach latynoamerykańskich i najniższym stopniu podium w tańcach standardowych w kategorii 12-13 lat open.

Kolejnym startem dla podopiecznych trenerki Katarzyny Orlickiej był IV Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca w Paterku. W rywalizacji udanie zaprezentowali się Paul Kosikowski i Zuzanna Kowalska, którzy po awansie do ścisłego finału zdeklasowali rywali zdobywając złoty medal w tańcach standardowych, w kategorii wiekowej 14-15 lat, klasa C.

Więcej o sukcesach tancerzy Atrii w naszym serwisie sportowym w dziale Taniec.