« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ambitne wyciskanie ciężarowców UKS Atleta

Reprezentanci klubów z całego kraju rywalizowali w VIII Mistrzostwach w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. W doborowym gronie nie zabrakło także podopiecznych trenera Władysława Niedźwieckiego, którzy walczyli ambitnie o dobre wyniki.


Na imprezę siłaczy z całego kraju zaprosiła Galeria Fitness Kołecki. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy reprezentujący Puławy, Warszawę, Gdańsk, Łódź, Płońsk, Nidzicę, Giżycko, Łuków, Przasnysz, Wyszków, Płock, Kutno, Sierpc, Wrocław, Ostrołękę, Białą Podlaską, Bieżuń, Ojrzeń, Pabianice, Nowopole oraz Ciechanowie.

Reklama

 

W kategorii -75 kg zwyciężył Jakub Chrzanowski z Przasnysza wyciskając 192.5 kg. Drugą lokatę zajął Sebastian Żurawski z Nowopola, a brązowy medal wywalczył Łukasz Kozłowski z Ciechanowa. W tej kategorii wagowej startowała jedyna wyjątkowa kobieta Honorata Kozłowska z Białej Podlaskiej, która wycisnęła 130 kg zajmując piątą lokatę.

 

Kolejna kategoria wagowa do 85 kg zgromadziła 10 zawodników. Złoto zdobył Tomasz Zieliński z Wyszkowa z wynikiem 220 kg, srebro przypadło Norbertowi Stojeckiego z Ciechanowa, który w najlepszej próbie wycisnął 167.5 kg, a na trzecim miejscu uplasował się Łukasz Brzeziński z Ojrzenia. UKS Atleta Ostrołęka w tej kategorii reprezentowali: Patryk Mocek z wynikiem 130 kg zajął ósmą lokatę, a Wiesław Cybulski z wynikiem 105 kg, który został sklasyfikowany na dziesiątej pozycji.W najliczniej obsadzonej kategorii do 110 kg niepokonany był Bartosz Borowski z Gdańska wyciskając 227.5 kg. Srebro zdobył Michał Węglicki z Mławy z wynikiem 220 kg oraz brąz zdobył Kamil Pilarski z Siedlec z wynikiem 217.5 kg. Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka Jakub Borkowski z wynikiem 155 kg zajął trzynastą lokatę.

Odsłon: 6375
Komentarzy: 2
09:21, 18.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Za nami pierwszy weekend po wprowadzeniu stanu epidemicznego z udziałem kibiców na sportowych arenach. Na każdym wydarzeniu będzie mogła być zajęta 1/4 przygotowanych miejsc, które muszą być specjalnie oznaczone. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego.

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zapowiedziała, że już niebawem ruszy nowy program Ministerstwa Sportu z zakresu upowszechniania sportu wśród Polaków. Na Sportowe Wakacje+ ma zostać przeznaczone jeszcze w tym roku 10 mln zł.

» Wasze komentarze

Grzes @ 14:01, 18.11.2018r. IP: *.*.164.241

Brawo dla Pana Władka i Pana Karola za organizację zawodow w wyciskaniu w naszym miescie! Dzieki Wam milosnicy tej dyscypliny tchnieci wiara w swoje mozliwosci startuja na zawodach w calym kraju. Wielkie podziękowania dla Panów.

olek @ 09:03, 05.12.2018r. IP: *.*.48.180

zasługują na brawa pan Władek i pan Karol ale szczególnie pan Cezary

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo