« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kręglarze OKB Łubudu rywalizowali w Borowiu

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu rywalizują w kolejnych turniejach m.in. w Warszawie, Suwałkach, czy też Borowiu. Tym razem do zmagań ostrołęczanie przystąpili w ramach I Niepodległościowego Turnieju Bowlingowego Par w Borowiu.


W zawodach zaprezentowali się dwaj czołowi zawodnicy - Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz, którzy zbierali cenne doświadczenie w konfrontacjach z reprezentantami klubów I ligi.

Reklama

 

- Była to dla nas pierwsza możliwość rywalizacji w turnieju par i awans do kolejnej rundy można zaliczyć jako udany występ - podkreśla Paweł Staśkiewicz. - Musieliśmy tym razem uznać wyższość drużyn, w których zaprezentowali się pierwszoligowcy.

 

W grach eliminacyjnych (suma czterech gier) Paweł Staśkiewicz zgromadził na swoim koncie 520 punktów, a Łukasz Połatyński 546 punktów. Ten wynik pozwolił na awans do kolejnej rundy, w której w jednej serii gier Paweł Staśkiewicz uzyskał 155 pkt, a Łukasz Połatyński zdobył 101 pkt. W efekcie zawodnicy OKB Łubudu udział w zawodach zakończyli na ósmej lokacie.

 

W turnieju zwyciężyli zawodnicy występujący pod nazwą Orły Piłsudskiego - Piotr Prokuat i Marek Kozłowiec, przed swoimi klubowymi kolegami - Kawaleria (Daniel Głuchowski i Dariusz Rojek) oraz Najlepsi (Paweł Perczak i Arkadiusz Dłużniewski). Wszyscy ww. to reprezentanci SKB Siedlce.Więcej informacji o ostatnich wydarzeniach i kolejnych planach OKB Łubudu w naszym serwisie sportowym w dziale Kręgle.

Odsłon: 3984
Komentarzy: 0
07:55, 24.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze są kolejną grupą sportowców w naszym mieście, która będzie mogła wrócić do treningów i rywalizacji w zawodach. Przymusowa przerwa w treningach trwała blisko trzy miesiące, ale klub ma już plany na jesienną część sezonu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo