« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kręglarze OKB Łubudu rywalizowali w Borowiu

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu rywalizują w kolejnych turniejach m.in. w Warszawie, Suwałkach, czy też Borowiu. Tym razem do zmagań ostrołęczanie przystąpili w ramach I Niepodległościowego Turnieju Bowlingowego Par w Borowiu.


W zawodach zaprezentowali się dwaj czołowi zawodnicy - Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz, którzy zbierali cenne doświadczenie w konfrontacjach z reprezentantami klubów I ligi.

Reklama

 

- Była to dla nas pierwsza możliwość rywalizacji w turnieju par i awans do kolejnej rundy można zaliczyć jako udany występ - podkreśla Paweł Staśkiewicz. - Musieliśmy tym razem uznać wyższość drużyn, w których zaprezentowali się pierwszoligowcy.

 

W grach eliminacyjnych (suma czterech gier) Paweł Staśkiewicz zgromadził na swoim koncie 520 punktów, a Łukasz Połatyński 546 punktów. Ten wynik pozwolił na awans do kolejnej rundy, w której w jednej serii gier Paweł Staśkiewicz uzyskał 155 pkt, a Łukasz Połatyński zdobył 101 pkt. W efekcie zawodnicy OKB Łubudu udział w zawodach zakończyli na ósmej lokacie.

 

W turnieju zwyciężyli zawodnicy występujący pod nazwą Orły Piłsudskiego - Piotr Prokuat i Marek Kozłowiec, przed swoimi klubowymi kolegami - Kawaleria (Daniel Głuchowski i Dariusz Rojek) oraz Najlepsi (Paweł Perczak i Arkadiusz Dłużniewski). Wszyscy ww. to reprezentanci SKB Siedlce.Więcej informacji o ostatnich wydarzeniach i kolejnych planach OKB Łubudu w naszym serwisie sportowym w dziale Kręgle.

Odsłon: 3629
Komentarzy: 0
07:55, 24.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Już w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia, w kręgielni Łubudu Bowling & Good Time po raz kolejny rywalizować będą zawodnicy z całego regionu. Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprosił kręglarzy do turnieju mikołajkowego. Wielkich emocji z pewnością nie zabraknie.

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

W warszawskiej kręgielni Hulakula przez dwanaście tygodni zawodnicy rywalizowali w lidze bowlingowej. W rozgrywkach nie zabrakło reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego - Pawła Staśkiewicza i Filipa Terlika. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo