« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 kwietnia 2019 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowe bieganie po raz piąty (zdjęcia, wideo)

Ponad dwustu uczestników wzięło udział w V Rodzinnym Biegu Mikołajkowym. Do rywalizacji przystąpili zarówno młodzi lekkoatleci, ale także seniorzy na dystansie 5 km i dystansie o połowę krótszym. W ramach zawodów doszło do zmagań także w Nordic Walking.


Na najdłuższym dystansie 5 km najlepszy okazał się Damian Świerdzewski z Dzbenina, przed Cezarym Jaroszewskim z Makowa Mazowieckiego i Andrzejem Czerwińskim z Kolna. W gronie kobiet zwyciężyła Iwona Rakowska z Kolna, przed Anną Urbaniak z Jednorożca i Eweliną Peczyńską z Ostrołęki.

Reklama

 

Na dystansie o połowę krótszym zwyciężył Kacper Waszkiewicz z Makowa Mazowieckiego, przed Kacprem Piórkowskim z Czarni i Oliwierem Mieczkowskim z Łomży. W gronie pań wygrała Katarzyna Napiórkowska, przed Angeliką Murach z Ostrołęki i Kornelią Rusiłowicz z Ostrołęki.

 

W imprezie towarzyszącej Nordic Walking na dystansie 2.5 km najlepsi w swoich kategoriach okazali się Michał Brodacki i Katarzyna Kucisz (oboje z Ostrołęki). Do rywalizacji licznie przystąpili także młodzi biegacze z Ostrołęki i okolic.


Esprit

W biegu na 200 m (rocznik 2014 i młodsi) zwyciężali Tymoteusz Walendziak i Zuzanna Jóźwiak. Na 400 m (rocznik 2011-2013) triumfowali Igor Urbaniak i Karolina Kłos. Większość biegaczy przystąpiła do rywalizacji z wykorzystaniem atrybutu Świętego Mikołaja.

 

Zobacz zdjęcia:
V Rodzinny Bieg Mikołajkowy w Parku Miejskim

 

Odsłon: 4668
Komentarzy: 1
09:09, 04.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Młodzież wygrywa Bieg Papieski (zdjęcia, wideo)

Młodzież wygrywa Bieg Papieski (zdjęcia, wideo)

V Ostrołęcki Bieg Papieski za nami. W niedzielę, na ulicach Starego Miasta zwyciężył Karol Rogoziński przed Adamem Piątkowskim. Obaj trenują w UKS Siódemka Ostrołęka. Klasyfikację kobiet wygrała Katarzyna Butler, zawodniczka OKLA Ostrołęka.

V Ostrołęcki Bieg Papieski w niedzielę (program)

V Ostrołęcki Bieg Papieski w niedzielę (program)

W niedzielę, 14 kwietnia ostrołęckimi ulicami pobiegną uczestnicy V Biegu Papieskiego. Do udziału w biegu na dystansie 3 km zgłosiło się 250 osób. Imprezę organizuje UKS Clan, pod patronatem prezydenta Łukasza Kulika oraz przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego.

Puławski znowu biegł przez 24 godziny

Puławski znowu biegł przez 24 godziny

Kazimierz Puławski z Łysych wystartował w 12. Mistrzostwach Polski w Biegu 24-godzinnym, które w ostatni weekend odbyły się Supraślu. Ultramaratończyk z Kurpi w ciągu doby przebiegł dystans 154 km i 951 m. Jak zapowiada, będzie chciał ten wynik poprawić.

Szuster: Nowy stadion będzie teraz, albo nigdy

Szuster: Nowy stadion będzie teraz, albo nigdy

W Ostrołęckim Klubie Lekkiej Atletyki trenuje obecnie około 50 osób, w tym 30 zawodników z licencją. Pracuje z nimi pięciu szkoleniowców. O sytuacji w klubie oraz warunkach treningowych rozmawialiśmy z nowym prezesem OKLA, Konradem Szusterem.

Dąbrowski czwarty w maratonie w Łodzi

Dąbrowski czwarty w maratonie w Łodzi

Przemysław Dąbrowski zapowiadał walkę o dobry wynik podczas startu w maratonie w Łodzi i słowa dotrzymał. Biegacz z gminy Rzekuń zameldował się na mecie jako czwarty z czasem 02:22:05. To już kolejny dobry start naszego reprezentanta w tym roku.

» Wasze komentarze

mosir @ 20:31, 05.12.2018r. IP: *

Wyniki na stronie mosir kropka ostroleka kropka pl

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo