« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 22 lutego 2019 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowe bieganie po raz piąty (zdjęcia, wideo)

Ponad dwustu uczestników wzięło udział w V Rodzinnym Biegu Mikołajkowym. Do rywalizacji przystąpili zarówno młodzi lekkoatleci, ale także seniorzy na dystansie 5 km i dystansie o połowę krótszym. W ramach zawodów doszło do zmagań także w Nordic Walking.


Na najdłuższym dystansie 5 km najlepszy okazał się Damian Świerdzewski z Dzbenina, przed Cezarym Jaroszewskim z Makowa Mazowieckiego i Andrzejem Czerwińskim z Kolna. W gronie kobiet zwyciężyła Iwona Rakowska z Kolna, przed Anną Urbaniak z Jednorożca i Eweliną Peczyńską z Ostrołęki.

Reklama

 

Na dystansie o połowę krótszym zwyciężył Kacper Waszkiewicz z Makowa Mazowieckiego, przed Kacprem Piórkowskim z Czarni i Oliwierem Mieczkowskim z Łomży. W gronie pań wygrała Katarzyna Napiórkowska, przed Angeliką Murach z Ostrołęki i Kornelią Rusiłowicz z Ostrołęki.

 

W imprezie towarzyszącej Nordic Walking na dystansie 2.5 km najlepsi w swoich kategoriach okazali się Michał Brodacki i Katarzyna Kucisz (oboje z Ostrołęki). Do rywalizacji licznie przystąpili także młodzi biegacze z Ostrołęki i okolic.W biegu na 200 m (rocznik 2014 i młodsi) zwyciężali Tymoteusz Walendziak i Zuzanna Jóźwiak. Na 400 m (rocznik 2011-2013) triumfowali Igor Urbaniak i Karolina Kłos. Większość biegaczy przystąpiła do rywalizacji z wykorzystaniem atrybutu Świętego Mikołaja.

 

Zobacz zdjęcia:
V Rodzinny Bieg Mikołajkowy w Parku Miejskim

 

Odsłon: 4110
Komentarzy: 1
09:09, 04.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia Suchecka ósma na Mistrzostwach Polski

Kornelia Suchecka ósma na Mistrzostwach Polski

Kornelia Suchecka reprezentowała UKS Siódemka Ostrołęka podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów, które w ostatni weekend odbyły się toruńskiej hali Arena. W Toruniu startowali też byli zawodnicy ostrołęckich klubów: Daniel Gadomski i Magdalena Żebrowska. 

HMP w Toruniu: Marta skoczyła na miarę oczekiwań

HMP w Toruniu: Marta skoczyła na miarę oczekiwań

Trzy zawodniczki reprezentowały barwy UKS Siódemka Ostrołęka podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Toruniu. Najlepiej wypadła Marta Łada, która zajęła piąte miejsce w trójskoku. W biegach wystartowały Magdalena Lenkiewicz i Paulina Pilarska.

OKLA z rekordami, ale bez medalu w HMP w Toruniu

OKLA z rekordami, ale bez medalu w HMP w Toruniu

Trójka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Polski U20 w Toruniu. Z zawodów podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego powrócili z mieszanych nastrojach.

Ciekawa wycieczka na sportowe areny z OKLA

Ciekawa wycieczka na sportowe areny z OKLA

Uczniowie szkół podstawowych z Ostrołęki oraz z powiatu ostrołęckiego i Chorzel wzięli udział w bardzo interesującej wycieczce do Torunia. Celem wyjazdu było propagowanie lekkoatletyki przez naukę i zabawę. Uczniowie kibicowali sportowcom podczas mityngu Copernicus Cup.

Lekkoatleci OKLA już po zimowych obozach

Lekkoatleci OKLA już po zimowych obozach

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki mają za sobą bardzo pracowity okres podczas zimowych zgrupowań. Podopieczni trenerów Bartosza Witkowskiego i Andrzeja Danelskiego trenowali w Borowicach, Spale i Białymstoku, korzystając z dobrych warunków.

» Wasze komentarze

mosir @ 20:31, 05.12.2018r. IP: *

Wyniki na stronie mosir kropka ostroleka kropka pl

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo