« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 23 sierpnia 2019 r., imieniny Apolinarego, Filipa, Róży

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowe bieganie po raz piąty (zdjęcia, wideo)

Ponad dwustu uczestników wzięło udział w V Rodzinnym Biegu Mikołajkowym. Do rywalizacji przystąpili zarówno młodzi lekkoatleci, ale także seniorzy na dystansie 5 km i dystansie o połowę krótszym. W ramach zawodów doszło do zmagań także w Nordic Walking.


Na najdłuższym dystansie 5 km najlepszy okazał się Damian Świerdzewski z Dzbenina, przed Cezarym Jaroszewskim z Makowa Mazowieckiego i Andrzejem Czerwińskim z Kolna. W gronie kobiet zwyciężyła Iwona Rakowska z Kolna, przed Anną Urbaniak z Jednorożca i Eweliną Peczyńską z Ostrołęki.

Reklama

 

Na dystansie o połowę krótszym zwyciężył Kacper Waszkiewicz z Makowa Mazowieckiego, przed Kacprem Piórkowskim z Czarni i Oliwierem Mieczkowskim z Łomży. W gronie pań wygrała Katarzyna Napiórkowska, przed Angeliką Murach z Ostrołęki i Kornelią Rusiłowicz z Ostrołęki.

 

W imprezie towarzyszącej Nordic Walking na dystansie 2.5 km najlepsi w swoich kategoriach okazali się Michał Brodacki i Katarzyna Kucisz (oboje z Ostrołęki). Do rywalizacji licznie przystąpili także młodzi biegacze z Ostrołęki i okolic.W biegu na 200 m (rocznik 2014 i młodsi) zwyciężali Tymoteusz Walendziak i Zuzanna Jóźwiak. Na 400 m (rocznik 2011-2013) triumfowali Igor Urbaniak i Karolina Kłos. Większość biegaczy przystąpiła do rywalizacji z wykorzystaniem atrybutu Świętego Mikołaja.

 

Zobacz zdjęcia:
V Rodzinny Bieg Mikołajkowy w Parku Miejskim

 

Odsłon: 5054
Komentarzy: 1
09:09, 04.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Test Coopera na miejskim stadionie. Sprawdź się!

Test Coopera na miejskim stadionie. Sprawdź się!

Uczniowski Klub Sportowy Clan w Ostrołęce zaprasza do sprawdzenia swojej kondycji fizycznej w teście Coopera. Wydarzenie odbędzie się, pod koniec września, na stadionie miejskim przy ulicy Witosa. Zapisz się już dziś i sprawdź się w 12-minutowym biegu.

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Magdalena Żebrowska wraz z reprezentacją Polski sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Zawody rozegrane w miniony weekend były historyczne. Biało-czerwoni zwyciężyli w klasyfikacji generalnej pierwszy raz w historii, wyprzedzając m.in. Niemcy i Francję.

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Po raz pierwszy w historii reprezentacja Polski w lekkoatletyce sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Do historycznego sukcesu biało-czerwonych małą cegiełkę dołożyła Magdalena Żebrowska, która zaprezentowała się w konkursie skoku w dal.

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Po raz siódmy biegacze wzięli udział w Crossie na Ostrej Łące. Wydarzenie zorganizowane w ramach Trzeźwościowego Pikniku Rodzinnego przyciągnęło na linię startu ponad 200 zawodników. Poznaj zwycięzców czterech biegów w dwóch kategoriach - kobiet i mężczyzn.

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

23-letnia zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka zaprezentowała się z dobrej strony w 26 edycji biegu świętego Dominika w Gdańsku. Na 341 kobiet, które ukończyły bieg Martyna Budziłek zajęła siedemnaste miejsce. Wśród swoich rówieśników była szósta.

» Wasze komentarze

mosir @ 20:31, 05.12.2018r. IP: *

Wyniki na stronie mosir kropka ostroleka kropka pl

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo