« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowe bieganie po raz piąty (zdjęcia, wideo)

Ponad dwustu uczestników wzięło udział w V Rodzinnym Biegu Mikołajkowym. Do rywalizacji przystąpili zarówno młodzi lekkoatleci, ale także seniorzy na dystansie 5 km i dystansie o połowę krótszym. W ramach zawodów doszło do zmagań także w Nordic Walking.


Na najdłuższym dystansie 5 km najlepszy okazał się Damian Świerdzewski z Dzbenina, przed Cezarym Jaroszewskim z Makowa Mazowieckiego i Andrzejem Czerwińskim z Kolna. W gronie kobiet zwyciężyła Iwona Rakowska z Kolna, przed Anną Urbaniak z Jednorożca i Eweliną Peczyńską z Ostrołęki.

Reklama

 

Na dystansie o połowę krótszym zwyciężył Kacper Waszkiewicz z Makowa Mazowieckiego, przed Kacprem Piórkowskim z Czarni i Oliwierem Mieczkowskim z Łomży. W gronie pań wygrała Katarzyna Napiórkowska, przed Angeliką Murach z Ostrołęki i Kornelią Rusiłowicz z Ostrołęki.

 

W imprezie towarzyszącej Nordic Walking na dystansie 2.5 km najlepsi w swoich kategoriach okazali się Michał Brodacki i Katarzyna Kucisz (oboje z Ostrołęki). Do rywalizacji licznie przystąpili także młodzi biegacze z Ostrołęki i okolic.


Fight

W biegu na 200 m (rocznik 2014 i młodsi) zwyciężali Tymoteusz Walendziak i Zuzanna Jóźwiak. Na 400 m (rocznik 2011-2013) triumfowali Igor Urbaniak i Karolina Kłos. Większość biegaczy przystąpiła do rywalizacji z wykorzystaniem atrybutu Świętego Mikołaja.

 

Zobacz zdjęcia:
V Rodzinny Bieg Mikołajkowy w Parku Miejskim

 

Odsłon: 2784
Komentarzy: 1
09:09, 04.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

UKS Siódemka podsumował sezon 2018 (zdjęcia)

UKS Siódemka podsumował sezon 2018 (zdjęcia)

Lekkoatleci Uczniowskiego Klubu Siódemka mają za sobą sezon pełen dobrych wyników. W piątkowe popołudnie w Kafeterii trenerzy Dariusz Dąbrowski i Marek Mierzejewski w towarzystwie władz miasta Ostrołęki i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki podsumowali cały sezon startów.

Mikołajki na sportowo z UKS Clan (zdjęcia, wideo)

Mikołajki na sportowo z UKS Clan (zdjęcia, wideo)

Już po raz ósmy Uczniowski Klub Sportowy Clan zaprosił do udziału w imprezie charytatywnej "Mikołajki na sportowo" na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz Polaków mieszkających na Ukrainie. Chętnych do udziału w imprezie nie brakowało.

Już w niedzielę V Rodzinny Bieg Mikołajkowy

Już w niedzielę V Rodzinny Bieg Mikołajkowy

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zapraszają do udziału w piątej edycji Rodzinnego Biegu Mikołajkowego w Parku Miejskim. Uczestnicy pokonają będą mieć do pokonania 5 km.

Reprezentanci OKLA w drodze do kadry narodowej

Reprezentanci OKLA w drodze do kadry narodowej

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki uczestniczy w badaniach do zaplecza kadry narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki przeprowadzonych w Łodzi. Zadanie ma na celu wyselekcjonowanie najzdolniejszych zawodników w kat. U18, U20 oraz U23.

V Rodzinny Bieg Mikołajkowy. Dołącz do zmagań

V Rodzinny Bieg Mikołajkowy. Dołącz do zmagań

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zapraszają do udziału w piątej edycji Rodzinnego Biegu Mikołajkowego w Parku Miejskim. Uczestnicy pokonają będą mieć do pokonania 5 km.

» Wasze komentarze

mosir @ 20:31, 05.12.2018r. IP: *

Wyniki na stronie mosir kropka ostroleka kropka pl

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo