« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szczypiorniści Trójki kontra Bestios Białystok

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w sobotniej konfrontacji trzynastej kolejki rozgrywek II ligi w grupie B zmierzą się z Bestiosem Białystok. Podopieczni trenera Rafała Niećki po ostatnich nieudanych wyjazdowych meczach chcą powrócić na zwycięską ścieżkę.


W rozegranych do tej pory dwunastu spotkaniach piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki zapisali na swoim koncie 21 punktów. W ostatnich meczach podopieczni trenera Rafała Niećki w wyniku kontuzji czołowych zawodników, przystępowali do spotkań w mocno osłabionym składzie.

Reklama

 

W efekcie UMKS Trójka przegrał mecze ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka 28:36, KS Warszawianka 26:31 i AZS AWF Warszawa 25:31. W efekcie teraz po dłuższej przerwie emocje związane z występami ostrołęczan powracają do hali ZS nr 5 przy ulicy Blachnickiego.

 

W pierwszym meczu podopieczni trenera Rafała Niećki zgarnęli komplet punktów poprzez walkower. Podczas spotkania zabrakło ratownika medycznego, co sprawiło, że mecz musiał zakończyć się pozytywnym rozstrzygnięciem dla zespołu gości.


Energas

Bestios Białystok plasuje się obecnie na szóstej lokacie w tabeli i nie ma już szans na awans do grupy finałowej II ligi, ale z pewnością będzie chciał odebrać punkty ostrołęckiej ekipie. W ostatnim meczu Bestios pokonał SPR Handball Płock po rzutach karnych, w regulaminowym czasie gry remisując 27:27.

 

UMKS Trójka Ostrołęka - Bestios Białystok, sobota - 8 grudnia, godz. 15.00. Zapraszamy do hali ZS nr 5 przy ulicy Blachnickiego.

Odsłon: 1081
Komentarzy: 0
08:50, 07.12.2018r.

« Powrót do strony głównej» Powiązane artykuły

Niećko: Cieszy awans do grona najlepszych, ale...

Niećko: Cieszy awans do grona najlepszych, ale...

Szkoleniowiec Trójki Ostrołęka Rafał Niećko nie może być zadowolony z postawy zespołu w rozgrywkach II ligi. Jego podopieczni przegrali czwarte spotkanie z rzędu, a na pocieszenie pozostaje im fakt wywalczonego awansu do rundy finałowej obecnego sezonu.

Bestios skuteczniejszy od Trójki (zdjęcia, wideo)

Bestios skuteczniejszy od Trójki (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki nie potrafili przerwać serii porażek w konfrontacji trzynastej kolejki II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki w meczu przed własną publicznością musieli uznać wyższość skuteczniejszego zespołu z Bestiosu Białystok, ulegając 28:33.

Turniej finałowy 'Ręka w rękę' (zdjęcia, wideo)

Turniej finałowy "Ręka w rękę" (zdjęcia, wideo)

Turniej finałowy w Zespole Szkół nr 5 przy ulicy Blachnickiego zakończył rywalizację młodych nadziei piłki ręcznej w ramach projektu "Ręka w rękę". W zawodach uczestniczyły szkoły z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Chętnych do wspólnych zmagań nie brakowało.

Kolanowski: Chcemy zaszczepić aktywność sportową

Kolanowski: Chcemy zaszczepić aktywność sportową

Projekt UMKS Trójka "Ręka w rękę" cieszy się dużym zainteresowaniem szkół z miasta i powiatu ostrołęckiego. Jego koordynatorem z ramienia ostrołęckiego klubu jest Norbert Kolanowski, który podkreśla, że celem projektu jest m.in. promowanie piłki ręcznej.

Szczypiorniści Trójki bez punktów w stolicy

Szczypiorniści Trójki bez punktów w stolicy

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki doznali trzeciej z rzędu porażki w rozgrywkach II ligi w grupie B. Podopieczni trenera Rafała Niećki tym razem musieli uznać wyższość AZS-AWF Warszawa 25:31 i stracili trzecią lokatę w tabeli na rzecz ekipy ze stolicy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo