Wtorek, 17 września 2019 r., imieniny Franciszka, Hildegardy, Roberta

Obidziński ponownie triumfuje (zdjęcia, wideo)

Po raz kolejny ostrołęczanin Jacek Obidziński zdominował rywalizację w tenisowym Grand Prix Ostrowi Mazowieckiej w Tenisie Stołowym i umocnił się w klasyfikacji generalnej. Zmagania w drugiej edycji zawodów zostały przeprowadzone w hali przy ulicy Warchalskiego.

W zawodach wzięło udział 21 tenisistów. Ponownie najlepszy okazał się Jacek Obidziński z Ostrołęki, który pewnie prowadzi w klasyfikacji generalnej Grand Prix. Drugie miejsce podczas niedzielnych zawodów zajął Andrzej Fisiak z miejscowości Goworów. Na najniższym stopniu podium stanął Paweł Dąbrowski z Ostrowi Mazowieckiej.

W klasyfikacji generalnej po dwóch z pięciu edycji Grand Prix na prowadzeniu znajduje się Jacek Obidziński (Ostrołęka) z dorobkiem 60 pkt, drugi jest Artur Piersa (Czerwin) - 43 pkt, a trzeci Jarosław Dobkowski (Czerwin) - 38 pkt.

Kolejne lokaty zajmują: Marcin Jastrzębski (Ostrów Mazowiecka) - 36 pkt, Andrzej Fisiak (Goworów) - 25 pkt, Paweł Dąbrowski (Ostrów Mazowiecka) - 22 pkt, Arkadiusz Dąbrowski (Wysokie Mazowieckie) - 20 pkt, Tadeusz Pędzich (Ostrów Mazowiecka) - 18 pkt, Adam Kos (Szumowo) - 15 pkt, a dziesiątkę najlepszych zawodników zamyka Dariusz Powierza (Wyszków) - 14 pkt.