« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kamil Gontarz to utalentowany i ambitny piłkarz

Kamil Gontarz to obecnie jeden z najważniejszych piłkarzy Narwi 1962 Ostrołęka. 28-letni piłkarz chce wraz z niebiesko-czerwonymi wywalczyć awans do ligi okręgowej. Z pewnością w oparciu o takich zawodników drużyna może zrealizować swój cel.


Kamil Gontarz to jeden z zawodników od których trener Rafał Kosek rozpoczynał ustalanie wyjściowego składu na mecze w rundzie jesiennej, w której rozegrał dwanaście z trzynastu meczów i strzelił dla zespołu cztery ważne bramki. 28-letni pomocnik ma za sobą występy w barwach MKS Narew Ostrołęka, OTS Korona Ostrołęka oraz Rzekunianki Rzekuń.

Reklama

 

Utalentowany piłkarz miał przerwę w treningach przez blisko dwa lata, ale powrócił do rywalizacji i z każdym treningiem stara się powrócić do jak najwyższej dyspozycji. W rundzie wiosennej pod wodzą nowego szkoleniowca będzie walczyć z zespołem o awans i wykonanie kolejnego planu odbudowy klubu na sportowej mapie Polski.

 

Po rundzie jesiennej Narew Ostrołęka plasuje się na czwartej pozycji z dorobkiem 20 punktów. Do lidera Konopianki Konopki strata wynosi dziewięć oczek, do drugiego miejsca (GKS Pokrzywnica) premiowanego również bezpośrednim awansem pięć, a do trzeciej lokaty zajmowanej przez Bartnika Myszyniec już tylko cztery.

 

Kamil Gontarz czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.220 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 2715
Komentarzy: 5
04:50, 22.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Ha A ha ha @ 13:23, 22.12.2018r. IP: *.*.179.9

Kto to pisze! 28 lat i utalentowany. Bys sie panie redaktorze nie osmieszal. Kamil brawo za serducho i chęci.

Ppp @ 20:56, 22.12.2018r. IP: *.*.171.113

Czy narew ostroleka to ten klub z przedostatniej ligii rozgrywek czyli a klasy?

do koroniarza ppp @ 21:15, 22.12.2018r. IP: *

Narew jest tam przejściowo, ponieważ jest w trakcie odbudowy. Zadaj te pytanie za rok po derbach! Ale odpowiadając: Nie, Narew to klub, któremu kibicuje praktycznie cała Ostrołęka w przeciwieństwie do was!

Piwko z rana @ 22:50, 22.12.2018r. IP: *.*.161.99

28 lat to już prawie koniec kariery Panie redaktorze.

Fifi @ 18:47, 23.12.2018r. IP: *.*.166.174

Smieszne bo koroniarze sa tylko w internecie nie ma ich na trybunach. Wyglada na to ze to zawodnicy i zarzad pisza, trzeba sie dowartosciowac :) klub w rozsypce to popiszmy na drugi, ktory kiedys tez zepsuli pisowcy. Mam tylko zla wiadomosc dla Was. Narew jest odbudowywana przez kibicow, bo kibicow posiada. Seniorskiej Korony nikt nie bedzie odbudowywal. Bo kto? Juchniewicz?

Wesolych Swiat, przezyjcie je jak najlepiej, jakby mialy byc ostatnie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo