« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karol Łasiewicki z cennymi trofeami w K1

Karol Łasiewicki to najbardziej utytułowany zawodnik Fight Academy Ostrołęka. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka na swoim koncie ma m.in. tytuł mistrza świata w K1, a w 2018 roku dorzucił do swojego dorobku kolejne cenne trofea. Które było najcenniejsze?


Pierwszym poważnym startem Karola Łasiewickiego była walka wieczoru podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Lelisie w formule K1 -93. Zawodnik z Sypniewa pokazał wielką moc w konfrontacji z Cezarym Sekleckim (Akademia Mieszanych Sztuk Walki), wygrał na punkty, ale był bliski skończenia walki przed czasem.

Reklama

 

Następnie Karol Łasiewicki rywalizował podczas Gali Sportów Walki Tae w Sulejówku z Jackiem Gaciem z Uniqa Warszawa. Pojedynek w formule K1 został przeprowadzony o pas zawodowego mistrza Polski federacji "World Amatour K1 Federation" WAK1F. Dla zawodnika z Sypniewa był to zawodowy debiut, który zakończył się zwycięstwem na punkty po emocjonującej walce.

 

W 2018 roku Karol Łasiewicki wywalczył także srebrny medal Pucharu Polski w K1 w kategorii -91 kg. W Katowicach Karol Łasiewicki pokonał Jacka Gacia z Uniqa Warszawa, ale w finał przegrał niejednogłośnie na punkty z Mateuszem Kopciem z Paco Team Katowice.Po wakacyjnej przerwie Karol Łasiewicki powrócił na ring i zdobył pas mistrza "Ziemi Kurpiowskiej" pokonując Daniela Bralewskiego z Wyszkowa. Startem kończącym zmagania był pojedynek podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Ostrołęce, gdzie w walce wieczoru lepszy okazał się Łukasz Bartnik z Fight Gym Lublin. Jak widać sezon 2018 był niezwykle pracowitym dla zawodnika prowadzonego przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka.

 

Karol Łasiewicki czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.227 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 2873
Komentarzy: 0
09:44, 31.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Marka Karczewskiego (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Marka Karczewskiego (wideo)

Podczas gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nie brakowało dodatkowych wyróżnień. Nagroda specjalna od Marcina Grabowskiego, kierownika ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, trafiła do Marka Karczewskiego.

Sportowiec Roku 2019: Nagrody dla najlepszych piłkarzy (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Nagrody dla najlepszych piłkarzy (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2019 najlepsi piłkarze rywalizowali w dodatkowej kategorii. Podczas gali, w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34", wyróżnieni zostali Izabela Lenarczyk z Ostrowi Mazowieckiej oraz Mariusz Marczak z Ostrołęki.

Sportowiec Roku 2019: Trzy najwyżej sklasyfikowane kobiety otrzymały nagrody specjalne (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Trzy najwyżej sklasyfikowane kobiety otrzymały nagrody specjalne (wideo)

Podczas gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019, po raz kolejny Justyna Ustaszewska-Śpiewak z Salonu Urody i Relaksu Spaja wyróżniła trzy najwyżej sklasyfikowane sportsmenki. Tym razem nagrody trafiły do Julity Sęk, Magdaleny Morki i Izabeli Lenarczyk.

Marczak: Nagrodę dedykuję swojej córce (wideo)

Marczak: Nagrodę dedykuję swojej córce (wideo)

Sportowcem Roku 2019, zdaniem kibiców, został niezwykle doświadczony piłkarz, który przez wiele lat reprezentował kluby z całej Polski. Na jesieni minionego roku, Mariusz Marczak postanowił wrócić do swojego rodzinnego miasta i pomóc w odbudowaniu Narwi.

Jakub Niziński: Moim planem jest start na mistrzostwach Europy (wideo)

Jakub Niziński: Moim planem jest start na mistrzostwach Europy (wideo)

Jakub Niziński w minionym roku wywalczył medale w kilku imprezach ogólnopolskich. Na uwagę zasługuje zwycięstwo w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w kategorii do 70 kilogramów. W naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019 zajął drugie miejsce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo