« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karol Łasiewicki z cennymi trofeami w K1

Karol Łasiewicki to najbardziej utytułowany zawodnik Fight Academy Ostrołęka. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka na swoim koncie ma m.in. tytuł mistrza świata w K1, a w 2018 roku dorzucił do swojego dorobku kolejne cenne trofea. Które było najcenniejsze?


Pierwszym poważnym startem Karola Łasiewickiego była walka wieczoru podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Lelisie w formule K1 -93. Zawodnik z Sypniewa pokazał wielką moc w konfrontacji z Cezarym Sekleckim (Akademia Mieszanych Sztuk Walki), wygrał na punkty, ale był bliski skończenia walki przed czasem.

Reklama

 

Następnie Karol Łasiewicki rywalizował podczas Gali Sportów Walki Tae w Sulejówku z Jackiem Gaciem z Uniqa Warszawa. Pojedynek w formule K1 został przeprowadzony o pas zawodowego mistrza Polski federacji "World Amatour K1 Federation" WAK1F. Dla zawodnika z Sypniewa był to zawodowy debiut, który zakończył się zwycięstwem na punkty po emocjonującej walce.

 

W 2018 roku Karol Łasiewicki wywalczył także srebrny medal Pucharu Polski w K1 w kategorii -91 kg. W Katowicach Karol Łasiewicki pokonał Jacka Gacia z Uniqa Warszawa, ale w finał przegrał niejednogłośnie na punkty z Mateuszem Kopciem z Paco Team Katowice.Po wakacyjnej przerwie Karol Łasiewicki powrócił na ring i zdobył pas mistrza "Ziemi Kurpiowskiej" pokonując Daniela Bralewskiego z Wyszkowa. Startem kończącym zmagania był pojedynek podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Ostrołęce, gdzie w walce wieczoru lepszy okazał się Łukasz Bartnik z Fight Gym Lublin. Jak widać sezon 2018 był niezwykle pracowitym dla zawodnika prowadzonego przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka.

 

Karol Łasiewicki czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.227 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 3278
Komentarzy: 0
09:44, 31.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adam Laskowski z sukcesami w ju-jitsu

Adam Laskowski z sukcesami w ju-jitsu

Adam Laskowski od trzech lat godnie reprezentuję ostrowską Academię Gorila w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych. Każdy wyjazd na sportową rywalizację w przypadku Adama Laskowskiego kończy się medalem zawieszonym na szyi.

Brylant w kulturystyce - Małgorzata Laska 

Brylant w kulturystyce - Małgorzata Laska 

Małgorzata Laska to niezwykła zawodniczka, która z powodzeniem odnajduje się w kolejnych konkurencjach siłowych. Przez lata wspaniale prezentowała się w konkurencjach trójboju, a obecnie notuje kolejne wspaniałe występy w kulturystyce.

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

To był bardzo trudny sezon dla Ostrołęckiego Klubu Cheereaderek Pasja prowadzonych przez trenerów Żanetę Cwalinę-Śliwowską i Grzegorza Mulinek. Mimo to ciężka praca została nagrodzona podczas najważniejszej imprezy sezonu.

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł ma za sobą bardzo udany sezon w zawodach kulturystycznych. Na koncie 23-letniego zawodnika pojawiło się kilka cennych trofeów, a najważniejszym był złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów wywalczony w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Marcin Kulesza to jeden z najbardziej obiecujących zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego w 2020 r. zapisał na swoim koncie kilka obiecujących startów w szeregu ogólnopolskich imprez, notując wartościowego wyniki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo