« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Moja Ostrołęka

Aktualności

OTS Korona świętowała swoje 20-lecie

Ostrołęckie Towarzystwo Sportowe Korona w czerwcu 2018 roku świętowało 20-lecie. Prezes klubu Artur Laskowski na trzy dni rozłożył piłkarskie święto, a punktem kulminacyjnym była Gala w Ostrołęckim Centrum Kultury. 


Reklama - Chciałbym przede wszystkim złożyć podziękowania osobom zaangażowanym w działalność naszego klubu - podkreślał podczas gali prezes OTS Korona Artur Laskowski. - Dziękuję za poświęcony czas i oddanie sprawie. Uważam, że 20-letnia działalność klubu OTS Korona w znaczący sposób wpłynęła na rozpowszechnienie i promowanie piłki w naszym mieście i regionie. Wszyscy, którzy przewinęli się przez klub mają w tym swój udział, a nasz klub wpisał się w historię sportu Ostrołęki i regionu. Nasza działalność została już dawno doceniona i dostrzeżona. Przez Koronę przewinęło się tysiące dzieciaków i dorosłych. Dzisiaj OTS Korona to największy klub w Ostrołęce i regionie skupiający około pięciuset członków.

 

Piłkarze Korony Ostrołęka sezon 2017/2018 kończyli w dobrych nastrojach plasując się na trzeciej pozycji w tabeli IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Ekipa beniaminka pod wodzą trenera Marcina Truszkowskiego notowała bardzo udane występy i do końca walczyła o pierwszą lokatę i możliwość walki o III ligę w barażowych starciach.Zobacz zdjęcia:
Gala z okazji 20-lecia klubu piłkarskiego OTS Korona Ostrołęka

 

 

Odsłon: 3532
Komentarzy: 2
04:00, 01.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Baraże o IV ligę mazowiecką. Kto z kim zagra?

Baraże o IV ligę mazowiecką. Kto z kim zagra?

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej rozlosował pary barażowe o awans do IV ligi mazowieckiej. Wezmą w nich udział wicemistrzowie poszczególnych grup lig okręgowych. Szczęście uśmiechnęło się do zespołu z grupy Ciechanów-Ostrołęka.

Mazurki najlepsze w Aldo Cup 2019 w Myszyńcu

Mazurki najlepsze w Aldo Cup 2019 w Myszyńcu

Dużo emocji dostarczył turniej piłki nożnej Aldo Cup 2019. Do rywalizacji w zawodach przystąpiły zarówno zespoły amatorskie, jak i występujące na ligowych boiskach. W turnieju najlepszy okazał się zespół Mazurki w finale pokonując Drink Team 3:2.

Ważny rok dla najstarszych piłkarzy APN

Ważny rok dla najstarszych piłkarzy APN

Do kolejnego sezonu w lidze mazowieckiej przygotowują się piłkarze APN Ostrołęka z rocznika 2003. To najstarszy rocznik trenujący w akademii prowadzonej przez trenera Marcina Romana, a zarazem pierwszy, którego zawodnicy zasilą drużyny seniorskie.

Deptuła blisko triumfu w NLF (zdjęcia, wideo)

Deptuła blisko triumfu w NLF (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Stacji Paliw Deptuła Kadzidło odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Nocnej Ligi Futsalu. Tym razem pokonali po emocjonującej starciu Tartak Grab Bud Pienice 3:1 i zapisali na swoim koncie komplet punktów. W efekcie są o krok od końcowego triumfu.

Korona z wolnym losem na wiosnę w Pucharze Polski

Korona z wolnym losem na wiosnę w Pucharze Polski

Szczęście uśmiechnęło się do podopiecznych trenera Tomasza Staniórskiego. Korona Ostrołęka otrzymała wolny los od Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej i awansowała tym samym do kolejnej rundy Pucharu Polski na Mazowszu. Poznaj pary rywalizacji.

» Wasze komentarze

bungee @ 21:20, 01.01.2019r. IP: *.*.145.65

Szeryf w żółtym krawacie... szacun stylówa roku.

xx @ 10:11, 02.01.2019r. IP: *.*.236.120

ależ osiągnięcie korony 4 liga 3 miejsce chyba niższej ligi już nie ma , dno dna
na sali widać dlaczego do korony szło prawie 300 tyś dotacji za brak jakichkolwiek osiągnięć

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo