« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Natalia Nalewajk ze srebrem mistrzostw Polski

Natalia Nalewajk to bardzo utalentowana zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Reprezentant gminy Kadzidło kolejny sezon staje na podium mistrzostw Polski i jest powoływana do kadry na mistrzostwa Europy, rywalizując na wysokim poziomie.


Zawodniczka MKKK Shinkyokushin nowy sezon rozpoczęła od zdobycia złotego medalu w mistrzostwach Mazowsza w Zielonce. Kolejne znaczące sukcesy podopieczna sensei Mariana Zająca i Artura Prusińskiego zapisała na swoim koncie po wakacyjnej przerwie. W kwalifikacjach do mistrzostw Europy Natalia Nalewajk zajęła pierwsze miejsce i wywalczyła awans.

Reklama

 

Natalia Nalewajk z powodzeniem rywalizowała także w turnieju w Białymstoku, gdzie zdobyła złoty medal. Kluczowym startem dla zawodniczki MKKK Shinkyokushin były Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Ełku, gdzie reprezentantka gminy Kadzidło wywalczyła srebrny medal w kategorii -55 kg.

 

Podopieczna sensei Mariana Zająca i Artura Prusińskiego startowała także w mistrzostwach Europy, jednak Budapeszt nie okazał się dla niej szczęśliwy. Po emocjonujących starciach musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki i zakończyła rywalizację poza strefą medalową. Natalia Nalewajk to bardzo duży sportowy talent i z pewnością możemy spodziewać się jej kolejnych sukcesów w sezonie 2019.

 

Natalia Nalewajk czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.255 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.


Esprit

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 2676
Komentarzy: 2
08:50, 04.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brawo @ 23:43, 04.01.2019r. IP: *.*.36.107

Brawo, brawo, brawo! Gratulacje

K300 @ 08:49, 07.01.2019r. IP: *.*.156.85

Gratulacje, tak trzymaj, MKKK Ostrołęka King :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo