Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Grzegorz Łomacz w Drużynie Roku 2018! (wideo)

Reprezentacja Polski siatkarzy została wybrana Drużyną Roku 2018 w 84. Plebiscycie Przeglądu Sportowego. To kolejny sukces, który może zapisać na swoim koncie Grzegorz Łomacz, siatkarz z Ostrołęki. Transmisję z Gali Finałowej przeprowadziła Telewizja Polsat.

Reklama Dla Grzegorza Łomacza, ubiegły rok 2018 był najlepszy w karierze. Z reprezentacją Polski wywalczył złoty medal podczas Mistrzostw Świata rozgrywanych we wrześniu Włoszech i Bułgarii. Wcześniej, wychowanek Olimpu Ostrołęka, zdobył tytuł Mistrza Polski w barwach PGE Skry Bełchatów.

84. Plebiscyt Przeglądu Sportowego był szczęśliwy dla polskiej siatkówki. Tytuł Sportowca Roku trafił do Bartosza Kurka, a trzecie miejsce w plebiscycie zdobył Michał Kubiak. Wyróżnienie dla Trenera Roku trafiło do Vitala Heynena, trenera reprezentacji Polski w siatkówce. Nagrodę odbierał w towarzystwie Grzegorza Łomacza.

Grzegorzowi Łomaczowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!