« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aleksander Waszkiewicz z medalem Bar Battle

Aleksander Waszkiewicz to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Bee Hero. W klubie prowadzonym przez trenera Grzegorza Mulinka rozwija swoją pasję w Streetworkout. Największym sukcesem było wywalczenie złotego medalu w zawodach Bar Battle.


W imprezie organizowanej podczas targów FIVE Fitness Trade Show ostrołęczanin stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii open. Impreza uzyskała miano nieoficjalnych Mistrzostw Polski, bo bierze udział w nich cała czołówka reprezentantów klubów z całego kraju. FIVE Fitness Trade Show to jeden z największych targów sportowych w Polsce i Europie.

Reklama

 

Zawodnik Bee Hero Sports Center w 2019 roku planuje start w Mistrzostwach Polski i walkę o najważniejsze trofea. Klub Sportowy Bee Hero Sports Center jest nowym na sportowej mapie Ostrołęki, ale zawodnicy trenowali już pod wodzą Grzegorza Mulinka. Wcześniej reprezentanci osiągali sukcesy pod szyldem Academia Gorila.

 

Jak podkreśla Aleksander Waszkiewicz treningi rozpoczął w celu zbudowania sylwetki. Znalazł sport, który nazywa się kalistenika. Początkowo zajęcia odbywał w parku miejskim przy ulicy Traugutta, a następnie trafił do Bee Hero Sports Center, gdzie w klubie prowadzonym przez trenera Grzegorza Mulinka znalazł idealne warunki do rozwoju. 17-latek jest obecnie jednym z najbardziej obiecujących zawodników ostrołęckiego klubu.

 

Aleksander Waszkiewicz czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.237 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.


Energas

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1294
Komentarzy: 0
09:00, 14.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy liczną grupą w Sportowcu Roku 2018

Karatecy liczną grupą w Sportowcu Roku 2018

Karatecy mają powody do zadowolenia. W sezonie 2018 zapisali na swoim koncie pasmo sukcesów, godnie reprezentując swoje kluby i cały region. Kto obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu spośród wszystkich karateków? Sprawdź.

Sportowiec Roku 2018. Który piłkarz z nagrodą?

Sportowiec Roku 2018. Który piłkarz z nagrodą?

Kto okaże się najlepszym piłkarzem w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Czytelnicy naszego portalu oddają kolejne głosy, a najwyższej sklasyfikowany sportowiec w kategorii piłka nożna odbierze podczas uroczystej gali dodatkową nagrodę.

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

W naszym serwisie sportowym zaprezentowaliśmy już wszystkich 64 kandydatów do miana Sportowca Roku 2018 w Regionie. Zawodniczki i zawodnicy walczą o uznanie Czytelników, ale również atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów naszego plebiscytu.

Przemysław Zyśk z sukcesami na zawodowym ringu

Przemysław Zyśk z sukcesami na zawodowym ringu

Przemysław Zyśk to bardzo utalentowany pięściarz, który przez lata osiągał świetnie wyniki w boksie amatorskim reprezentując Victorię Ostrołęka. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego w ostatnich dwóch lat z powodzeniem rywalizuje na zawodowych ringach.

Paweł Zdrojewski ambitnie walczył w II lidze

Paweł Zdrojewski ambitnie walczył w II lidze

Siatkarze Energi Net Ostrołęka z powodzeniem rywalizowali o dobre wyniki na parkietach II ligi, a czołową postacią zespołu był Paweł Zdrojewski. Młody i bardzo perspektywiczny zawodnik był pierwszoplanową postacią w zespole ambitnie walczącym o awans.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo