Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Medalowa seria Gladiatorów w Rudzie

Aż 17 medalowych lokat zapisali na swoim koncie reprezentanci UKS Gladiator Ostrołęka w turnieju ju jitsu Ne Waza w Rudzie k. Mińska Mazowieckiego. W klasyfikacji drużynowej podopieczni shihana Wojciecha Dudkowskiego wywalczyli trzecią lokatę.

Reklama W zawodach złote medal wywalczył Wojciech Dudkowski - kategoria Masters -85 kg. Aż trzy złote krążki na swoim koncie zapisał Mateusz Kubeł w kat. senior -70 kg, kat. -69 kg i junior -70 kg. Kolejne złote medale na koncie Gladiatora zdobyli Michał Gut w kategorii -94 kg i Szymon Krystian - kat. senior -85 kg.

Dwa medale zdobyła Suzana Bednarczyk, która wywalczyła złoto w kategorii junior I -45 kg oraz srebro w kategorii junior open. Złoto zdobył także Eryk Dobkowski w kat. junior -66 kg.

Po srebrne medale w zawodach sięgnęli: Vardan Movsisjan w kat. +94 kg, Kornel Dobkowski w kat. junior II +78 kg, Krzysztof Laska w kat. junior I -52 kg,

Witold Bednarczyk w kat. Masters -77 kg oraz Aleksander Antoszewski - kat. junior I +72 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Hubert Gut w kat. junior I -52 kg i Jakub Bąk - brąz w kategorii kadet II -23 kg. UKS Gladiator Ostrołęka tradycyjnie wziął udział w zawodach w Rudzie i przywiózł grad medali.