« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r., imieniny Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Prawdziwi wojownicy walczą o Wasze głosy

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy przedstawiciele klubów sportów walki dostarczyli kibicom wiele emocji. Warto przyjrzeć się bliżej osiągnięciom poszczególnych sportowców i nagrodzić ich głosami w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie.


Reprezentanci klubów Fight Academy Ostrołęka, UKS Gladiator Ostrołęka i Academia Gorila Ostrów Mazowiecka mają na swoim koncie znaczące sukcesy, a występy poszczególnych zawodników wzbudzały duże zainteresowanie kibiców.

Reklama

 

Obecnie w rankingu najwyżej sklasyfikowany jest Krystian Gnatkowski, który w obecnym sezonie z powodzeniem startował w zawodach na Wyspach Brytyjskich. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka wciąż reprezentuje Fight Academy Ostrołęka i ciężko pracuje na kolejne sukcesy.

 

Dla Jakuba Gnatkowskiego sezon 2018 był wręcz wymarzonym w karierze. W Mistrzostwach Polski w Sochaczewie reprezentant Fight Academy Ostrołęka wywalczył srebrny medal w MMA w kategorii -55 kg. W głosowaniu Czytelników plasuje się obecnie na szóstej lokacie.


Energas

W zestawieniu Sportowiec Roku 2018 znaleźli się także Aleksandra Niewiadomska, Karol Łasiewicki, Mariusz Piersa, Szymon Krystian, Piotr Golon i Marcin Majewski. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich kandydatów na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 3847
Komentarzy: 2
11:01, 21.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2018. Obradowała kapituła (zdjęcia)

Sportowiec Roku 2018. Obradowała kapituła (zdjęcia)

Dokładnie 10 402 głosy oddali Czytelnicy w plebiscycie na Sportowca Roku 2018 w Regionie. W poniedziałkowe popołudnie w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" obradowała kapituła konkursu, która zdecydowała o przyznaniu specjalnych wyróżnień.

Sportowiec Roku 2018. Ostatnia szansa na głosy!

Sportowiec Roku 2018. Ostatnia szansa na głosy!

To już ostatnia szansa na oddanie głosu na Sportowca Roku 2018. Czytelnicy wskażą dziesiątkę ich zdaniem najlepszych sportowców reprezentujących kluby z regionu - Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnysza i Makowa Mazowieckiego oraz przyległych powiatów.

Sportowiec Roku 2018. Głosowanie na finiszu

Sportowiec Roku 2018. Głosowanie na finiszu

Sportowiec Roku 2018 w Regionie cieszy się dużym zainteresowaniem Czytelników naszego portalu. 64 utalentowanych i utytułowanych już sportowców walczy o miano najlepszego zdaniem kibiców. Do końca głosowania pozostały już tylko cztery dni.

Sportowiec Roku 2018. Sprawdź aktualny ranking

Sportowiec Roku 2018. Sprawdź aktualny ranking

To już ostatnie dni głosowania w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Na najbardziej utytułowane zawodniczki i zawodników Czytelnicy portalu Moja Ostrołęka oddali już blisko 7000 głosów. Kto jest obecnie najpopularniejszym sportowcem?

Sportowiec Roku 2018. Zmiany w rankingu

Sportowiec Roku 2018. Zmiany w rankingu

Jeszcze przez 8 dni Czytelnicy portalu Moja Ostrołęka mogą oddawać głosy na najlepszego ich zdaniem Sportowca Roku 2018 w Regionie. Kto stanie się najpopularniejszym zawodnikiem lub zawodniczką? Kto uplasuje się na najlepszej dziesiątce?

» Wasze komentarze

Ona @ 21:02, 21.01.2019r. IP: *.*.24.202

Nie jestem robotem.

Ziomuś @ 15:46, 22.01.2019r. IP: *.*.2.151

No no sami wojownicy a Zyśk z drugiego miejsca to w szachy gra :) moja Ostrołęka pupilków promuje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo