« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Małe i duże sukcesy Nike (zdjęcia, wideo)

Dużo dzieje się w Nike Ostrołęka na początku roku. Dobry przykład młodszym koleżankom dały siatkarki grające w III lidze, które wygrały fazę zasadniczą. Bardzo dobrze w swoich kategoriach wiekowych radzą sobie też kadetki i młodziczki.


Reklama Zespół prowadzony przez Tomasza Pakiełę wygrał wszystkie mecze w III lidze i zasłużenie zajął pierwsze miejsce w tabeli przed fazą play-off. - Było trochę wątpliwości dotyczących interpretacji regulaminu i tego czy nasza drużyna będzie sklasyfikowana na pierwszym czy drugim miejscu, ale ostatecznie MWZPS przyznał nam rację i potwierdził, że mamy pierwsze miejsce - wyjaśnia prezes klubu Dariusz Piersa.


Równie dobrze poradziły sobie siatkarki trenowane przez Dariusza Werpachowskiego, które także nie przegrały meczu II w lidze młodziczek. - Dziewczyny wykonały 100 procent planu i są już w gronie ośmiu najlepszych drużyn na Mazowszu. A trzeba podkreślić, że w tej kategorii rywalizowało aż 46 zespołów - podkreślił prezes Nike.  


O finały Mistrzostw Mazowsza walczą też kadetki, prowadzone przez Dariusza Piersę. W pierwszym meczu przegrały nieznacznie (2:3) z Metrem Warszawa i nie tracą szans na awans. Spotkanie rewanżowe odbędzie się w czwartek, 24 stycznia w hali ZSZ nr 3 o godz. 18:30W ostatni weekend OTPS Nike wraz z Akademią Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia byli organizatorami turnieju mini siatkówki. Wzięło w nim udział aż 52 drużyny.


W rywalizacji “trójek” i “czwórek” drugie miejsca zajęły reprezentantki Nike prowadzone przez Mirosława Górkę i Urszulę Kosek. Turniej odbył się pod patronatem przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego.


(cez)


Zobacz zdjęcia:
Turniej mini siatkówki o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta

 

Odsłon: 7437
Komentarzy: 0
14:55, 23.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Volley z kompletem punktów! (zdjęcia, wideo)

Volley z kompletem punktów! (zdjęcia, wideo)

Z dobrej strony zaprezentowali się siatkarze Volleya we wczorajszym meczu ligowym rozegranym w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty pokonali UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:0.

Volley zmierzy się z Olimpijczykiem Mszczonów

Volley zmierzy się z Olimpijczykiem Mszczonów

Niezwykle ważne spotkanie czeka podopiecznych trenera Arkadiusza Piasty w sobotnie popołudnie. W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce siatkarze ostrołęckiego Volleya podejmą UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów.

Volley z kolejnym zwycięstwem! Tym razem ostrołęczanie wygrali w Płocku

Volley z kolejnym zwycięstwem! Tym razem ostrołęczanie wygrali w Płocku

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty na dobre zadomowili się na parkietach IV ligi mazowieckiej w grupie 1. We wczorajszym pojedynku ostrołęccy siatkarze pokonali na wyjeździe MUKS Volley Płock 3:0 i odnieśli siódme ligowe zwycięstwo z rzędu.

Volley wygrywa w trzech setach

Volley wygrywa w trzech setach

Podczas wczorajszego popołudni w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrali siatkarze ostrołęckiego Volleya. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty nie dali szans rywalom ze stolicy kraju.

Zaległe starcie przed siatkarzami Volleya

Zaległe starcie przed siatkarzami Volleya

W czwartkowe popołudnie podopieczni trenera Arkadiusza Piasty rozegrają zaległe spotkanie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1. Rywalem ostrołęckiego Volleya będzie WKS Astra Warszawa. Mecz wyjątkowo odbędzie się w hali sportowej przy ulicy Partyzantów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo