« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Reprezentacja OKB Łubudu walczyła w Suwałkach

Reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu ma za sobą kolejne wyzwanie. Tym razem drużyna udała się do Suwałk, aby walczyć o kwalifikację na Drużynowe Mistrzostwa Polski. Nie zabrakło ambitnej walki i kolejnych strike'ów na koncie ostrołęczan.


W Suwałkach Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu i nasze miasto reprezentowali: Sebastian Żegota, Łukasz Połatyński, Marcin Połatyński, Paweł Staśkiewicz, Kamil Balcerzak, Marcin Wójcik i Piotr Łada.

Reklama

 

- Wyjazd na turniej możliwy był dzięki wsparciu Miasta Ostrołęka na czele z prezydentem Łukaszem Kulikiem - informuje OKB Łubudu. - Jesteśmy przekonani, że bowling będzie rozwijać się w naszym mieście i w sezonie 2019 nie zabraknie wartościowych osiągnięć naszych zawodników.

 

Reprezentanci OKB Łubudu zapraszają do wspólnych treningów wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją pasję do bowlingu. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 19.00 - 23.00 w Łubudu przy ulicy Prądzyńskiego.

- Każdy może spróbować sił i sprawdzić, czy chce trenować tę dyscyplinę sportu. Dla klubowiczów czekają nie tylko treningi, ale również turnieje w Ostrołęce, ale także wyjazdowe w całej Polsce - dodaje członek zarządu OKB Łubudu Łukasz Połatyński.Kolejny XI Łubudu Bowling Cup 2019 z okazji Dnia Kobiet planowany jest na poniedziałek, 4 marca o godz. 19.45.

 

(red)

Odsłon: 5132
Komentarzy: 3
13:39, 26.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Zawsze za @ 20:11, 26.01.2019r. IP: *.*.32.224

Tak trzymać Panowie

cyps @ 19:12, 27.01.2019r. IP: *.*.51.67

To jest taka dyscyplina? ......sportowa.

Łukasz @ 14:10, 28.01.2019r. IP: *.*.92.62

Tak jest taka dyscyplina jak bowling sportowy..
I ta właśnie dyscyplina stara się wejść w grono dyscyplin Letnich Igrzysk Olimpijskich
Paryż 2024

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo