« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Reprezentacja OKB Łubudu walczyła w Suwałkach

Reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu ma za sobą kolejne wyzwanie. Tym razem drużyna udała się do Suwałk, aby walczyć o kwalifikację na Drużynowe Mistrzostwa Polski. Nie zabrakło ambitnej walki i kolejnych strike'ów na koncie ostrołęczan.


W Suwałkach Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu i nasze miasto reprezentowali: Sebastian Żegota, Łukasz Połatyński, Marcin Połatyński, Paweł Staśkiewicz, Kamil Balcerzak, Marcin Wójcik i Piotr Łada.

Reklama

 

- Wyjazd na turniej możliwy był dzięki wsparciu Miasta Ostrołęka na czele z prezydentem Łukaszem Kulikiem - informuje OKB Łubudu. - Jesteśmy przekonani, że bowling będzie rozwijać się w naszym mieście i w sezonie 2019 nie zabraknie wartościowych osiągnięć naszych zawodników.

 

Reprezentanci OKB Łubudu zapraszają do wspólnych treningów wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją pasję do bowlingu. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 19.00 - 23.00 w Łubudu przy ulicy Prądzyńskiego.

- Każdy może spróbować sił i sprawdzić, czy chce trenować tę dyscyplinę sportu. Dla klubowiczów czekają nie tylko treningi, ale również turnieje w Ostrołęce, ale także wyjazdowe w całej Polsce - dodaje członek zarządu OKB Łubudu Łukasz Połatyński.Kolejny XI Łubudu Bowling Cup 2019 z okazji Dnia Kobiet planowany jest na poniedziałek, 4 marca o godz. 19.45.

 

(red)

Odsłon: 5595
Komentarzy: 3
13:39, 26.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

42 zawodników wzięło udział w Wiosennej Lidze Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W ostatnich dniach odbyła się ostatnia kolejka, a tuż po niej oficjalne i uroczyste zakończenie zmagań. Na najlepszych czekały puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

» Wasze komentarze

Zawsze za @ 20:11, 26.01.2019r. IP: *.*.32.224

Tak trzymać Panowie

cyps @ 19:12, 27.01.2019r. IP: *.*.51.67

To jest taka dyscyplina? ......sportowa.

Łukasz @ 14:10, 28.01.2019r. IP: *.*.92.62

Tak jest taka dyscyplina jak bowling sportowy..
I ta właśnie dyscyplina stara się wejść w grono dyscyplin Letnich Igrzysk Olimpijskich
Paryż 2024

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo