« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wnioski o sportowe dotacje tylko do piątku

Tylko do piątku Urząd Miasta przyjmuje oferty na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej w 2019 roku. We wtorek w sali konferencyjnej ostrołęckiego ratusza odbędzie się szkolenie dla przedstawicieli klubów i organizacji sportowych.


Reklama W konkursie ogłoszonym przez prezydenta Ostrołęki do podziału jest kwota 1 061 700 złotych. Podobnie jak w poprzednich latach, 25 000 zł trafi na obsługę współzawodnictwa sportowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, a kwotę 75 000 zł zarezerwowano na wsparcie organizacji imprez sportowych. Pozostałą kwotę przeznaczono na “szkolenie sportowe dzieci, młodzieży i dorosłych”.


Oferty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do piątku, 1 lutego do godz. 16.00, zarówno w formie elektronicznej (w systemie Witkac), jak i papierowej (w Urzędzie Miasta).


Tegoroczny podział miejskiej dotacji na sport poprzedziły konsultacje z reprezentantami klubów sportowych działających na terenie Ostrołęki.


JBB

We wtorek, 29 stycznia o godz. 14:30 Urząd Miasta zaprasza przedstawicieli klubów i organizacji sportowych na szkolenie dotyczące składanie wniosków i planowanych zmian w systemie Witkac. Szkolenie odbędzie się sali konferencyjnej w ratuszu przy placu Bema.


(cez)

Odsłon: 7747
Komentarzy: 0
11:49, 28.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew zna rywala

Narew zna rywala

We wtorek odbył się losowanie 1/8 finału ePucharu Polski. Drużyna esportowa Narwi Ostrołęka zmierzy się ze Skrą Częstochowa. W rozgrywkach zmierzą się przedstawiciele wielu uznanych marek: Wisły Kraków, Lechii Gdańsk, Legii Warszawa, Widzewa Łódź czy Arki Gdynia.

Narew w najlepszej '16' w kraju

Narew w najlepszej "16" w kraju

Eportowa drużyna Narwi Ostrołęka, w składzie Patryk mayor Majewski i Marcin mrn Sczes zwyciężyła w kolejnym etapie eliminacji Pucharu Polski PZPN i zakwalifikowała się do finałów. Tam spotka się szesnaście najlepszych ekip w Polsce, w większości reprezentujących kluby piłkarskiej Ekstraklasy.

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Do 31 stycznia można składać wnioski o przyznanie okresowych stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe na 2021 rok. Jakie są warunki otrzymania wynagrodzenia za rezultaty w szeroko pojętej kulturze fizycznej?

Nabór animatorów sportu na orlikach

Nabór animatorów sportu na orlikach

W związku z kolejną edycją projektu „Lokalny Animator Sportu” Miasto Ostrołęka ogłasza nabór na funkcję animatora sportu na siedmiu boiskach typu orlik.

 Białczak odszedł do wieczności

Białczak odszedł do wieczności

4 stycznia w wieku 72 lat zmarł Kazimierz Białczak. To wielce zasłużony człowiek dla baranowskiego sportu. Był wieloletnim prezesem LZS Baranowo. Promował, wspierał sport w okolicy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo