« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 lutego 2019 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sukces turnieju dla Diany (zdjęcia, wideo)

Dawno już nie było w Ostrołęce halowego turnieju piłki nożnej, który cieszyłby się tak dużym zainteresowaniem jak niedzielny turniej charytatywny “Dla Diany”. W szczytnym celu zagrało w nim aż dziewiętnaście zespołów. Znamy dokładną kwotę, jaką udało się zebrać. 


Reklama - Spodziewaliśmy się, że zagra osiem, może dziesięć zespołów, a tymczasem zgłosiło się ich aż dziewiętnaście. To było pozytywne zaskoczenie - przyznał Tomasz Niedźwiecki, który wspólnie z Katarzyną Gołaszewską zorganizowali turniej.


Uczestnicy zawodów nie szczędzili grosza i z samego “wpisowego” zebrano około 7000 zł na leczenie Diany Żebrowskiej, dziewczynki zmagającej się z nowotworem. Łączny efekt zbiórki to dokładnie 9818,79 zł, które w poniedziałek zostały wpłacone na konto fundacji wspierającej leczenie Diany.


- Turniej został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 oraz APN Ostrołęka. Uczniowie klas sportowych SP 6 aktywnie włączyli się w pomoc: chłopcy sędziowali, a dziewczynki sprzedawały ciasto - podkreślił Tomasz Niedźwiecki.


Wprawdzie wynik sportowy nie był w niedzielę najważniejszy, ale odnotujmy, że w finale rozgrywanym w hali im. Arkadiusza Gołasia, Młode Orły pokonały ekipę Nauczycieli 3:2. Trzecie miejsce wywalczyli Przyjaciele Narwi.

 

Wyniki halowego turnieju piłki nożnej “Dla Diany”:

 

Ćwierćfinały: Rodzice AP Waleczni - Osiedle Leśna 6:2, Stan-Oil - Nauczyciele 2:3, Rodzice APN 2011 - Młode Orły 2:8, Stora Enso - Przyjaciele Narwi 3:4. Półfinały: Rodzice AP Waleczni - Nauczyciele 3:3 (rzuty karne 6:7), Młode Orły - Przyjaciele Narwi 3:3 (rzuty karne 2:0). Mecz o 3. miejsce: Rodzicie AP Waleczni - Przyjaciele Narwi 1:4. Finał: Nauczyciele - Młode Orły 2:3.
Zobacz zdjęcia:
Turniej dla Diany

 


Organizatorzy składają serdeczne podziękowania prezydentowi Ostrołęki Łukaszowi Kulikowi, przewodniczącemu Rady Miasta Wojciechowi Zarzyckiemu oraz Harcerskiej Grupie Ratownictwa Medycznego za udzieloną pomoc.


(cez)

Odsłon: 4076
Komentarzy: 1
07:00, 29.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

422 bramki w Nocnej Lidze Futsalu (zdjęcia)

422 bramki w Nocnej Lidze Futsalu (zdjęcia)

Aż 422 bramki padły w Nocnej Lidze Futsalu. W Akademii Smaku została podsumowana dziesiąta odsłona rozgrywek organizowanych przez klub Jantar Ostrołęka. To dzięki jego prezesowi Marcinowi Buchalskiego rozgrywki zostały przeprowadzone po raz kolejny.

Sobotnie mecze Korony i Narwi przy Witosa

Sobotnie mecze Korony i Narwi przy Witosa

W sobotę na sztucznym boisku przy Witosa swoje mecze sparingowe rozegrają zarówno Korona, jak i Narew. Zgodnie z planem przygotowań, Korona zmierzy się Kryształem Glinojeck, natomiast Narew była zmuszona poszukać nowego rywala na sobotę. 

Staniórski: Wszyscy otrzymają szansę gry

Staniórski: Wszyscy otrzymają szansę gry

Po wysokim zwycięstwie w meczu z Warmią Grajewo, piłkarzy Korony czeka sobotnia konfrontacja z Kryształem Glinojeck na boisku przy Witosa. O sytuacji kadrowej ostrołęckiego IV-ligowca rozmawialiśmy z trenerem Tomaszem Staniórskim.

Pierwsze trzy transfery do Narwi Ostrołęka

Pierwsze trzy transfery do Narwi Ostrołęka

Narew Ostrołęka zamierza w rundzie wiosennej wywalczyć awans do ligi okręgowej. Mają w tym pomóc nowi zawodnicy, którzy wzmocnią kadrę niebiesko-czerwonych. Kogo zobaczymy w zespole prowadzonym przez trenera Dariusza Narolewskiego?

Jantarki wywalczyły złoto w Dzierżeninie

Jantarki wywalczyły złoto w Dzierżeninie

Piłkarki Jantaru Ostrołęka okazały się najlepsze w halowym turnieju rozegranym w Dzierżeninie. Organizatorem kobiecych zmagań był Brix Pułtusk. W zmaganiach wzięło udział dziesięć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.

» Wasze komentarze

Evi @ 22:34, 29.01.2019r. IP: *.*.53.111

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo