« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 czerwca 2019 r., imieniny Gerwazego, Protazego, Borzysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sukces turnieju dla Diany (zdjęcia, wideo)

Dawno już nie było w Ostrołęce halowego turnieju piłki nożnej, który cieszyłby się tak dużym zainteresowaniem jak niedzielny turniej charytatywny “Dla Diany”. W szczytnym celu zagrało w nim aż dziewiętnaście zespołów. Znamy dokładną kwotę, jaką udało się zebrać. 


Reklama - Spodziewaliśmy się, że zagra osiem, może dziesięć zespołów, a tymczasem zgłosiło się ich aż dziewiętnaście. To było pozytywne zaskoczenie - przyznał Tomasz Niedźwiecki, który wspólnie z Katarzyną Gołaszewską zorganizowali turniej.


Uczestnicy zawodów nie szczędzili grosza i z samego “wpisowego” zebrano około 7000 zł na leczenie Diany Żebrowskiej, dziewczynki zmagającej się z nowotworem. Łączny efekt zbiórki to dokładnie 9818,79 zł, które w poniedziałek zostały wpłacone na konto fundacji wspierającej leczenie Diany.


- Turniej został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 oraz APN Ostrołęka. Uczniowie klas sportowych SP 6 aktywnie włączyli się w pomoc: chłopcy sędziowali, a dziewczynki sprzedawały ciasto - podkreślił Tomasz Niedźwiecki.


Wprawdzie wynik sportowy nie był w niedzielę najważniejszy, ale odnotujmy, że w finale rozgrywanym w hali im. Arkadiusza Gołasia, Młode Orły pokonały ekipę Nauczycieli 3:2. Trzecie miejsce wywalczyli Przyjaciele Narwi.

 

Wyniki halowego turnieju piłki nożnej “Dla Diany”:

 

Ćwierćfinały: Rodzice AP Waleczni - Osiedle Leśna 6:2, Stan-Oil - Nauczyciele 2:3, Rodzice APN 2011 - Młode Orły 2:8, Stora Enso - Przyjaciele Narwi 3:4. Półfinały: Rodzice AP Waleczni - Nauczyciele 3:3 (rzuty karne 6:7), Młode Orły - Przyjaciele Narwi 3:3 (rzuty karne 2:0). Mecz o 3. miejsce: Rodzicie AP Waleczni - Przyjaciele Narwi 1:4. Finał: Nauczyciele - Młode Orły 2:3.
Zobacz zdjęcia:
Turniej dla Diany

 


Organizatorzy składają serdeczne podziękowania prezydentowi Ostrołęki Łukaszowi Kulikowi, przewodniczącemu Rady Miasta Wojciechowi Zarzyckiemu oraz Harcerskiej Grupie Ratownictwa Medycznego za udzieloną pomoc.


(cez)

Odsłon: 6988
Komentarzy: 1
07:00, 29.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

MZKS Narew 1962 Ostrołęka wicemistrzem A klasy

MZKS Narew 1962 Ostrołęka wicemistrzem A klasy

Piłkarze MZKS Narew 1962 Ostrołęka wywalczyli drugą lokatę w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka i awansowali do ligi okręgowej. Trener Dariusz Narolewski wykonał z niebiesko-czerwonymi świetną pracę, która zaowocowała dużym sukcesem.

Ostrovia ponownie za silna (zdjęcia, wideo)

Ostrovia ponownie za silna (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn w ostatnim meczu podejmował przed własną publicznością Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Po raz drugi w tym sezonie górą była drużyna z gości. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego ulegli na stadionie przy ulicy Słowackiego 1:3.

'Setka' Pełtaka w Narwi

"Setka" Pełtaka w Narwi

Przed ostatnim ligowym spotkaniem Narwi Ostrołęka w A klasie w grupie Ciechanów-Ostrołęka zarząd klubu uhonorował statuetką Mateusza Pełtaka. Defensor niebiesko-czerwonych w Karolinowie zagrał swój setny mecz w barwach ostrołęckiego zespołu.

Niedosyt KS CK Troszyn, triumf Makowianki

Niedosyt KS CK Troszyn, triumf Makowianki

Piłkarze KS CK Troszyn w ostatnim spotkaniu sezonu 2018/2019 w lidze okręgowej musieli uznać wyższość Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego przegrali przed własną publicznością 1:3 i zakończyli zmagania z dużym niedosytem.

Piłkarze Korony w oczekiwaniu na baraże?

Piłkarze Korony w oczekiwaniu na baraże?

Piłkarze Korony Ostrołęka zakończyli rozgrywki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej na dwunastej pozycji. To lokata, która może nie dać bezpośredniego utrzymania. Wszystko wyjaśni się po zakończeniu sezonu w III lidze, gdzie do rozegrania są jeszcze dwie kolejki.

» Wasze komentarze

Evi @ 22:34, 29.01.2019r. IP: *.*.53.111

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo