« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 20 września 2019 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sukces turnieju dla Diany (zdjęcia, wideo)

Dawno już nie było w Ostrołęce halowego turnieju piłki nożnej, który cieszyłby się tak dużym zainteresowaniem jak niedzielny turniej charytatywny “Dla Diany”. W szczytnym celu zagrało w nim aż dziewiętnaście zespołów. Znamy dokładną kwotę, jaką udało się zebrać. 


Reklama - Spodziewaliśmy się, że zagra osiem, może dziesięć zespołów, a tymczasem zgłosiło się ich aż dziewiętnaście. To było pozytywne zaskoczenie - przyznał Tomasz Niedźwiecki, który wspólnie z Katarzyną Gołaszewską zorganizowali turniej.


Uczestnicy zawodów nie szczędzili grosza i z samego “wpisowego” zebrano około 7000 zł na leczenie Diany Żebrowskiej, dziewczynki zmagającej się z nowotworem. Łączny efekt zbiórki to dokładnie 9818,79 zł, które w poniedziałek zostały wpłacone na konto fundacji wspierającej leczenie Diany.


- Turniej został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 oraz APN Ostrołęka. Uczniowie klas sportowych SP 6 aktywnie włączyli się w pomoc: chłopcy sędziowali, a dziewczynki sprzedawały ciasto - podkreślił Tomasz Niedźwiecki.


Wprawdzie wynik sportowy nie był w niedzielę najważniejszy, ale odnotujmy, że w finale rozgrywanym w hali im. Arkadiusza Gołasia, Młode Orły pokonały ekipę Nauczycieli 3:2. Trzecie miejsce wywalczyli Przyjaciele Narwi.

 

Wyniki halowego turnieju piłki nożnej “Dla Diany”:

 

Ćwierćfinały: Rodzice AP Waleczni - Osiedle Leśna 6:2, Stan-Oil - Nauczyciele 2:3, Rodzice APN 2011 - Młode Orły 2:8, Stora Enso - Przyjaciele Narwi 3:4. Półfinały: Rodzice AP Waleczni - Nauczyciele 3:3 (rzuty karne 6:7), Młode Orły - Przyjaciele Narwi 3:3 (rzuty karne 2:0). Mecz o 3. miejsce: Rodzicie AP Waleczni - Przyjaciele Narwi 1:4. Finał: Nauczyciele - Młode Orły 2:3.
Zobacz zdjęcia:
Turniej dla Diany

 


Organizatorzy składają serdeczne podziękowania prezydentowi Ostrołęki Łukaszowi Kulikowi, przewodniczącemu Rady Miasta Wojciechowi Zarzyckiemu oraz Harcerskiej Grupie Ratownictwa Medycznego za udzieloną pomoc.


(cez)

Odsłon: 8208
Komentarzy: 1
07:00, 29.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Korona z Drukarzem o pierwsze zwycięstwo

Korona z Drukarzem o pierwsze zwycięstwo

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego powalczą w najbliższy weekend o pierwsze ligowe zwycięstwo. W dotychczas rozegranych sześciu kolejkach ostrołęcka Korona zdobyła trzy punkty po spotkaniach zakończonych remisem. Czy tym razem będzie inaczej?

KS CK Troszyn podejmie Tęczę Ojrzeń

KS CK Troszyn podejmie Tęczę Ojrzeń

KS CK Troszyn po dwóch kolejnych ligowych bataliach wraca na swój teren. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego powalczą o punkty z Tęczą Ojrzeń. Czy drużyna z powiatu ostrołęckiego odniesie pierwsze zwycięstwo na własnym boisku?

B klasa z dużymi emocjami

B klasa z dużymi emocjami

Do kolejnej batalii derbowej dojdzie w najbliższy weekend na boiskach piłkarskiej B klasy. W meczu przed własną publicznością ULKS Ołdaki zagra ze Świtem Baranowo. Na pewno sobotnie starcie przysporzy zgromadzonym kibicom wielu emocji.

Metalówka Cup 2019 dla ZSZ nr 1 (zdjęcia, wideo)

Metalówka Cup 2019 dla ZSZ nr 1 (zdjęcia, wideo)

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce okazali się najlepsi w zawodach piłki nożnej pn. "Metalówka Cup 2019". W turnieju pod wodzą nauczyciela Piotra Dzwonkowskiego reprezentanci ZSZ nr 1 wygrali rywalizację z trzema innymi szkołami.

Amp Futbol Cup 2019 dla Polski z ostrołęczaninem Przemysławem Świerczem w składzie

Amp Futbol Cup 2019 dla Polski z ostrołęczaninem Przemysławem Świerczem w składzie

W ósmej edycji Amp Futbol Cup, rozgrywanej w stolicy kraju, biało-czerwoni triumfowali po raz pierwszy w historii. Polska, z ostrołęczaninem Przemysławem Świerczem w składzie, pokonała w finale faworyzowaną Rosję 3:2. Zawody obserwowało wielu kibiców.

» Wasze komentarze

Evi @ 22:34, 29.01.2019r. IP: *.*.53.111

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo