« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 23 kwietnia 2019 r., imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sukces turnieju dla Diany (zdjęcia, wideo)

Dawno już nie było w Ostrołęce halowego turnieju piłki nożnej, który cieszyłby się tak dużym zainteresowaniem jak niedzielny turniej charytatywny “Dla Diany”. W szczytnym celu zagrało w nim aż dziewiętnaście zespołów. Znamy dokładną kwotę, jaką udało się zebrać. 


Reklama - Spodziewaliśmy się, że zagra osiem, może dziesięć zespołów, a tymczasem zgłosiło się ich aż dziewiętnaście. To było pozytywne zaskoczenie - przyznał Tomasz Niedźwiecki, który wspólnie z Katarzyną Gołaszewską zorganizowali turniej.


Uczestnicy zawodów nie szczędzili grosza i z samego “wpisowego” zebrano około 7000 zł na leczenie Diany Żebrowskiej, dziewczynki zmagającej się z nowotworem. Łączny efekt zbiórki to dokładnie 9818,79 zł, które w poniedziałek zostały wpłacone na konto fundacji wspierającej leczenie Diany.


- Turniej został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 oraz APN Ostrołęka. Uczniowie klas sportowych SP 6 aktywnie włączyli się w pomoc: chłopcy sędziowali, a dziewczynki sprzedawały ciasto - podkreślił Tomasz Niedźwiecki.


Wprawdzie wynik sportowy nie był w niedzielę najważniejszy, ale odnotujmy, że w finale rozgrywanym w hali im. Arkadiusza Gołasia, Młode Orły pokonały ekipę Nauczycieli 3:2. Trzecie miejsce wywalczyli Przyjaciele Narwi.

 

Wyniki halowego turnieju piłki nożnej “Dla Diany”:

 

Ćwierćfinały: Rodzice AP Waleczni - Osiedle Leśna 6:2, Stan-Oil - Nauczyciele 2:3, Rodzice APN 2011 - Młode Orły 2:8, Stora Enso - Przyjaciele Narwi 3:4. Półfinały: Rodzice AP Waleczni - Nauczyciele 3:3 (rzuty karne 6:7), Młode Orły - Przyjaciele Narwi 3:3 (rzuty karne 2:0). Mecz o 3. miejsce: Rodzicie AP Waleczni - Przyjaciele Narwi 1:4. Finał: Nauczyciele - Młode Orły 2:3.


Energas


Zobacz zdjęcia:
Turniej dla Diany

 


Organizatorzy składają serdeczne podziękowania prezydentowi Ostrołęki Łukaszowi Kulikowi, przewodniczącemu Rady Miasta Wojciechowi Zarzyckiemu oraz Harcerskiej Grupie Ratownictwa Medycznego za udzieloną pomoc.


(cez)

Odsłon: 6019
Komentarzy: 1
07:00, 29.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zmiana lidera w okręgówce, trzy punkty Troszyna

Zmiana lidera w okręgówce, trzy punkty Troszyna

W hicie 21 kolejki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka Nadnarwianka Pułtusk przegrała z Makowianką Maków Mazowiecki 0:3. To oznaczało, że piłkarze z Pułtuska stracili fotel lidera i bliżej bezpośredniego awansu jest teraz ekipa z Makowa Mazowieckiego.

Narew zmniejsza stratę do lidera z Konopek

Narew zmniejsza stratę do lidera z Konopek

Piłkarze Narwi 1962 Ostrołęka z meczu na mecz coraz lepiej prezentują się na boiskach A klasy. W sobotnie popołudnie na stadionie przy ulicy Witosa podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego rozbili Pełtę Karniewo aż 5:0. Poznaj komplet wyników A klasy.

Faworyci nie zawodzą w rozgrywkach B klasy

Faworyci nie zawodzą w rozgrywkach B klasy

Wymakracz Długosiodło wciąż jest pewnym liderem rozgrywek B klasy w grupie Ostrołęka. Podopieczni trenera Rafała Gordziejczyka po emocjonującym spotkaniu odnieśli zwycięstwo nad Orzem Goworowo 3:0 i są coraz bliżej bezpośredniego awansu do A klasy.

A-klasa: Kurpik punktuje dla siebie i dla Narwi

A-klasa: Kurpik punktuje dla siebie i dla Narwi

Przed trudnym zadaniem stanęli w sobotę piłkarze Kurpika Kadzidło, którzy zmierzyli się Konopianką Konopki prowadzącą w tabeli A-klasy. Podopieczni Łukasza Pokory wywalczyli cenny punkt dla siebie i jednocześnie pomogli walczącej o awans Narwi Ostrołęka.

A-klasa: Narew zagrała na piątkę (zdjęcia, wideo)

A-klasa: Narew zagrała na piątkę (zdjęcia, wideo)

Pięć goli strzelili piłkarze Narwi Ostrołęka w piątym z kolei wygranym meczu w rundzie wiosennej A-klasy. Bohaterem spotkania był doświadczony Paweł Kuzia, a premierowego gola zdobył najmłodszy w składzie niebiesko-czerwonych Kevin Karwowski.

» Wasze komentarze

Evi @ 22:34, 29.01.2019r. IP: *.*.53.111

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo