Wtorek, 16 lipca 2019 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Rower od WORD dla Klubu Kolarskiego 24h (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Centrum Bankietowym "Warszawska 34" nie zabrakło nagrody niespodzianki dla Klubu Kolarskiego 24h. Nagrodę przygotował kierownik WORD w Ostrołęce i radny sejmiku województwa mazowieckiego Mirosław Augustyniak.

Reklama - Klub Kolarski 24h jeździmy bez ustanku, dziękujemy za to sympatyczne wyróżnienie, sprawdzimy to na wyścigach kolarskich - mówił prezes Klubu Kolarskiego 24h Marek Karczewski. - Ja zawsze na takich uroczystościach staram się uświadomić wszystkim Państwu, że kolarstwo jest jednak najważniejszą dyscypliną sportu. Nie wszyscy posiadają rękawice bokserskie, nie wszyscy mają buty do biegania, ale zapewne wszyscy posiadają rowery.

Klub Kolarski 24h ma za sobą udany sezon, w którym 22 zawodników stanęło na podium ponad 300 razy. Na swoim koncie reprezentanci klubu pokonali 100.000 km. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z prezesem KK24 Markiem Karczewskim.

(red)

Odsłon: 3517
10:02, 28.02.2019r.

Rajd rowerowy dla aktywnych rodzin (zdjęcia, wideo)

Letni rodzinny rajd rowerowy z Ostrołęki do Kamianki cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Na wyprawę z miejskiego stadionu ruszyła ponad setka cyklistów. Na najmłodszych uczestników na mecie czekały niespodzianki od sponsorów.

Wyczerpujący start Mariusza Rynkiewicza w Ciśnie

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h wybrał się na wyścig MTB do Cisny. Na wymagającej 58-kilometrowej trasie zajął 20 miejsce. Do mety dojechał po 4 godzinach i 13 minutach. W tym wyścigu startują wyłącznie najwytrwalsi kolarze.

Letni rodzinny rajd rowerowy. Weźmiesz udział?

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza do udziału w rodzinnym rajdzie rowerowym. Wydarzenie zostało zaplanowane na sobotę 29 czerwca. Start o godz. 10.00 ze stadionu miejskiego przy ul. Witosa.

Kolarze KK24h rywalizowali w Opocznie

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h rywalizowali w kolejnym wyścigu z cyklu ŻTC. Tym razem szosowe zmagania przeniosły się do Opoczna, gdzie w 35-stopniowym upale walczyła trzyosobowa delegacja klubu: Rafał Urban, Tomasz Jarkowski i Dariusz Aleksandrowicz.

Podium Ciecierskiego w Wysokiem Mazowieckiem

Na drugim miejscu ukończył 24-godzinny maraton rowerowy Michał Ciecierski. Zawodnik reprezentujący KK24h przejechał 684 km w powiecie wysokomazowieckim i uległ zwycięzcy o zaledwie jedną sekundę. Mimo znikomej porażki jest zadowolony ze swojej postawy.