Środa, 17 lipca 2019 r., imieniny Anety, Aleksego, Julietty

Niedźwiecki wraca, Narew remisuje (zdjęcia, wideo)

Na trzy tygodnie przed wznowieniem rozgrywek w A-klasie, Narew Ostrołęka zremisowała w meczu kontrolnym z Mazowszem Jednorożec 3:3 (2:0). Po kilku latach przerwy w składzie Narwi zagrał Tomasz Niedźwiecki i zaliczył asystę.

Reklama Po wysokiej porażce w meczu z KS CK Troszyn (1:6), niebiesko-czerwoni zagrali dobre spotkanie z innym przedstawicielem “okręgówki” - Mazowszem Jednorożec.

W sobotę, trener Dariusz Narolewski wrócił do ustawienia z Mateuszem Pełtakiem i Pawłem Skarzyńskim na środku obrony, które było już testowane w trakcie drugiej połowy sparingu z juniorami ŁKS Łomża. Ponownie okazało się, że może to być dobry pomysł ponieważ Narew przed przerwą nie straciła gola. Co ciekawe, Pełtak ze Skarzyńskim tworzyli duet stoperów również w czasie gry w Koronie Ostrołęka w lidze okręgowej.

W pierwszej połowie, gra ofensywna Narwi także wyglądała przyzwoicie. Pierwszego gola zdobył Kamil Gontarz po podaniu Piotra Dąbrowskiego, a prowadzenie podwyższył Michał Markowski.

Po przerwie, gra się wyrównała i częściej do głosu dochodzili goście, którzy zdobyli trzy gole. Narew odpowiedziała tylko trafieniem Konrada Sobotki, któremu asystował Tomasz Niedźwiecki. 32-letni napastnik, który grał w Narwi w latach 2009-2014 mógł zaliczyć kolejne asysty w trakcie swojego krótkiego występu, ale koledzy z drużyny nie potrafili zamienić na bramki jego dobrych zagrań.

JBB

W kolejnym meczu sparingowym Narew zmierzy się z MKS Małkinia. Mecz w sobotę, o godz. 13:00 na boisku przy Witosa.

Mecz sparingowy: Narew Ostrołęka - Mazowsze Jednorożec

Narew Ostrołęka - Mazowsze Jednorożec 3:3 (2:0)

Bramki: Gontarz, Markowski, Sobotka – Skała, J. Wilga, Grabowski.

Narew: Woźniak - Zygmunt, Pełtak, Skarzyński, Jóźwiak - Kuzia, Bednarczyk, Markowski, Karwowski, Gontarz - Dąbrowski oraz Drężek - Popieniek, Przyborowski, Majewski, Piersa, Sobotka, Niedźwiecki.