« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 marca 2019 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czerpali radość z futbolu (zdjęcia, wideo)

Dla większości piłkarzy z rocznika 2013 i młodsi Turniej o Puchar Prezydenta Ostrołęki był pierwszym w karierze. W hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta przez kilka godzin rozgrywane były zacięte mecze, a młodzi adepci czerpali radość z futbolu.


Reklama Organizatorem turnieju był klub OTS Korona Ostrołęka, który wystawił do rywalizacji dwa zespoły. W zawodach rywalizowali także piłkarze APN Ostrołęka oraz drużyny Pogoni Siedlce i LUKS Czerwin. Kilkugodzinna rywalizacja okraszona była mnóstwem strzelonych goli.

 

Na zakończenie zmagań kapitanowie wszystkich zespołów odebrali puchary, a wszyscy piłkarze pamiątkowe medale z rąk wiceprezydenta miasta Ostrołęki Macieja Kleczkowskiego. Z pewnością rywalizacja przed licznie zgromadzoną publicznością sprawiła, że młodzi piłkarze nie mogą doczekać się już kolejnej możliwości do rywalizacji.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika(red)

Odsłon: 2602
Komentarzy: 2
18:28, 11.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nabór piłkarzy do UKS Złota już w środę

Nabór piłkarzy do UKS Złota już w środę

Uczniowski Klub Sportowy Złota Ostrołęka ogłasza nabór chłopców z rocznika 2012 i 2013 na zajęcia piłki nożnej. Pierwsze, bezpłatne zajęcia odbędą się już w środę, 20 marca, a dzieci będą mogły rozwijać się pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej.

'W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k****ą jest' (aktualizacja)

"W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k****ą jest" (aktualizacja)

W ostrołęckich szkołach pojawiają się obraźliwe naklejki nawołujące do bojkotu klubu piłkarskiego Korona Ostrołęka. Autorami obraźliwych treści są prawdopodobnie kibice Narwi Ostrołęka, klubu, który od dawna rywalizuje na wielu płaszczyznach z Koroną.

LO: Jak oni to przegrali? (zdjęcia, wideo)

LO: Jak oni to przegrali? (zdjęcia, wideo)

Nie udała się inauguracja ligowej wiosny piłkarzom KS CK Troszyn. Chociaż przez większą część meczu nic na to nie wskazywało, komplet punktów na sztucznym boisku w Ostrołęce wywalczyła Korona Szydłowo. Zadecydowała jedna bramka strzelona w końcówce spotkania.

Piłka dla Szymona Wołynka warta już 1000 zł!

Piłka dla Szymona Wołynka warta już 1000 zł!

W futbolu, podobnie jak w życiu, warto grać do jednej bramki. Dzisiaj wspólnie z Szymonem walczymy o powrót do pełnej sprawności! Wciąż można dołączyć do akcji i wylicytować piłkę z autografami gwiazd polskiej piłki. Nie zwlekajcie i dołączcie do akcji.

Narew bez goli w meczu z Wissą

Narew bez goli w meczu z Wissą

Na tydzień przed wznowieniem rozgrywek w A-klasie, Narew Ostrołęka przegrała z IV-ligową Wissą Szczuczyn. W ostatnich dniach klubowi działacze potwierdzili transfery trzech kolejnych zawodników, którzy wzmocnią kadrę niebiesko-czerwonych przed rundą wiosenną.

» Wasze komentarze

Rodzice @ 08:19, 12.03.2019r. IP: *.*.108.158

Zaskoczony jestem kto to ta pani obok p.K kto to jest że wszędzie się pojawia

tw bolek @ 22:11, 12.03.2019r. IP: *.*.137.116

no dobra...a gdzie są wyniki turnieju?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo