« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 lipca 2019 r., imieniny Anety, Aleksego, Julietty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czerpali radość z futbolu (zdjęcia, wideo)

Dla większości piłkarzy z rocznika 2013 i młodsi Turniej o Puchar Prezydenta Ostrołęki był pierwszym w karierze. W hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta przez kilka godzin rozgrywane były zacięte mecze, a młodzi adepci czerpali radość z futbolu.


Reklama Organizatorem turnieju był klub OTS Korona Ostrołęka, który wystawił do rywalizacji dwa zespoły. W zawodach rywalizowali także piłkarze APN Ostrołęka oraz drużyny Pogoni Siedlce i LUKS Czerwin. Kilkugodzinna rywalizacja okraszona była mnóstwem strzelonych goli.

 

Na zakończenie zmagań kapitanowie wszystkich zespołów odebrali puchary, a wszyscy piłkarze pamiątkowe medale z rąk wiceprezydenta miasta Ostrołęki Macieja Kleczkowskiego. Z pewnością rywalizacja przed licznie zgromadzoną publicznością sprawiła, że młodzi piłkarze nie mogą doczekać się już kolejnej możliwości do rywalizacji.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika(red)

Odsłon: 5547
Komentarzy: 2
18:28, 11.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz, ostatnio występujący w barwach ostrołęckiej Korony, postanowił wrócić do swojego macierzystego klubu. Przez szesnaście lat piłkarz zapisywał się na kartach historii Narwi Ostrołęka, jak się okazuje to nie koniec tej pięknej epoki.

KS CK Troszyn uległ Makowiance

KS CK Troszyn uległ Makowiance

W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku w Makowie Mazowieckim piłkarze KS CK Troszyn ulegli miejscowej Makowiance 1:2. Jedyne trafienie dla zespołu z powiatu ostrołęckiego zanotował Jakub Stepnowski, w drugiej odsłonie meczu.

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego we wtorek 16 lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Znany jest już skład i terminarz rozgrywek. Z kim zagra o pierwsze punkty Korona Ostrołęka?

Narew lepsza od Bartnika (zdjęcia, wideo)

Narew lepsza od Bartnika (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w pierwszym meczu sparingowym przygotowującym drużynę do występów w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Bartnika Myszyniec 6:2. Na boisku wystąpiło blisko 50 zawodników.

Bartnik Myszyniec zbroi się na A klasę

Bartnik Myszyniec zbroi się na A klasę

Karuzela transferowa w Bartniku Myszyniec na dobre przyspieszyła. Zespół z powiatu ostrołęckiego występujący w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka zakontraktował trzech piłkarzy - Tomasza i Krystiana Leszków oraz Dominika Prusaczyka.

» Wasze komentarze

Rodzice @ 08:19, 12.03.2019r. IP: *.*.108.158

Zaskoczony jestem kto to ta pani obok p.K kto to jest że wszędzie się pojawia

tw bolek @ 22:11, 12.03.2019r. IP: *.*.137.116

no dobra...a gdzie są wyniki turnieju?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo