« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 lipca 2019 r., imieniny Anety, Aleksego, Julietty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piłkarz z Facebooka nie zagra w Ostrołęce

Niezwykłą determinacją wykazał się afrykański piłkarz, który w środę wieczorem pojawił się na stadionie przy Witosa. Miał trenować z Koroną Ostrołęka, ale pomylił się i odbył trening z piłkarzami Narwi. Zgłosił się do klubu przez Facebooka. 


Reklama Zapytanie jakie trafiło na klubowy profil Korony, nie było niczym wyjątkowym. Co pewien czas z klubem kontaktują się gracze z zagranicy (zwłaszcza wschodniej) szukający zatrudnienia w polskich zespołach z niższych lig.


Na początku tygodnia do klubu zgłosił się 20-letni Tadiwa Dzimbanhete z Zimbabwe, który aktualnie studiuje w Warszawie. Okazało się, że jest bardzo zdeterminowany by odbyć testy w IV-ligowej Koronie, gdyż w środę wieczorem przyjechał na stadion przy Witosa. Pomylił jednak godziny treningu i ostatecznie na boisko wyszedł z piłkarzami Narwi Ostrołęka.  


- Na szczęście koledzy z Narwi skontaktowali się nami, bo okazało się że sympatyczny piłkarz z Zimbabwe, który do Ostrołęki przyjechał z dziewczyną, nie ma jak wrócić do Warszawy - powiedział nam Artur Laskowski, który ostatecznie odwiózł afrykańską parę do stolicy.


Esprit

Tadiwa Dzimbanhete nie zagra w Koronie. Nie znalazł też uznania w oczach sztabu szkoleniowego Narwi.

- Trudno po jednym treningu ocenić piłkarza, ale wyglądało na to, że ten zawodnik grał wcześniej w piłkę, bo dobrze ustawiał się na boisku grając jako boczny obrońca. Pod względem piłkarskim wielkiego wrażenia jednak na mnie nie zrobił - ocenił trener Dariusz Narolewski. 

 

Warto przypomnieć, że w przeszłości w Narwi występowało kilku piłkarzy z Afryki. Było to za czasów, gdy sponsorem klubu był Roman Wargulewski. Na zdjęciu Ifeanyi Uwadizu z Nigerii, czołowy strzelec War-Pol Narwi w sezonie 2007/08.


(cez)

Odsłon: 7228
Komentarzy: 2
10:12, 14.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz, ostatnio występujący w barwach ostrołęckiej Korony, postanowił wrócić do swojego macierzystego klubu. Przez szesnaście lat piłkarz zapisywał się na kartach historii Narwi Ostrołęka, jak się okazuje to nie koniec tej pięknej epoki.

KS CK Troszyn uległ Makowiance

KS CK Troszyn uległ Makowiance

W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku w Makowie Mazowieckim piłkarze KS CK Troszyn ulegli miejscowej Makowiance 1:2. Jedyne trafienie dla zespołu z powiatu ostrołęckiego zanotował Jakub Stepnowski, w drugiej odsłonie meczu.

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego we wtorek 16 lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Znany jest już skład i terminarz rozgrywek. Z kim zagra o pierwsze punkty Korona Ostrołęka?

Narew lepsza od Bartnika (zdjęcia, wideo)

Narew lepsza od Bartnika (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w pierwszym meczu sparingowym przygotowującym drużynę do występów w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Bartnika Myszyniec 6:2. Na boisku wystąpiło blisko 50 zawodników.

Bartnik Myszyniec zbroi się na A klasę

Bartnik Myszyniec zbroi się na A klasę

Karuzela transferowa w Bartniku Myszyniec na dobre przyspieszyła. Zespół z powiatu ostrołęckiego występujący w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka zakontraktował trzech piłkarzy - Tomasza i Krystiana Leszków oraz Dominika Prusaczyka.

» Wasze komentarze

e @ 13:56, 14.03.2019r. IP: *.*.238.120

Ale na zdjęciu jest Ifeanyi Uwadizu a był jakiś inny

Za @ 16:30, 14.03.2019r. IP: *

W RMF FM o 15:30 tez info było?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo