« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

K1: Zebrali doświadczenie w Warszawie

Sześciu zawodników trenujących w UKS Fight Academy Ostrołęka pod okiem Arkadiusza Ludwiczaka wystartowało w 40. Warszawskiej Grandzie na Pięści i Giry. Zawody odbyły się w niedzielę, 24 marca na obiektach Legia Fight Club w Warszawie.


- Nasz klub reprezentowało sześciu zawodników z czego pięciu to początkujący stawiający swoje pierwsze kroki na ringu. Niedzielny bilans to cztery wygrane i dwie porażki - podsumował Arkadiusz Ludwiczak z Fight Academy.


Reklama Pierwszy do ringu wyszedł Jakub Gnatkowski, który debiutował w formule K1. Już w pierwszej rundzie doprowadził do liczenia zawodnika gospodarzy, ten jednak przetrwał. Jakub Gnatkowski ostatecznie wygrał wysoko na punkty.

 

Kolejnym zawodnikiem wchodzącym do ringu był Paweł Ostrowski który zmierzył się z reprezentantem KO Gym Świebodzice. - Paweł przegrał walkę na punkty jednak pokazał,że warto w niego inwestować - ocenił trener Ludwiczak.

 

Świetnie zaprezentował się Szymon Orzoł nokautując zawodnika z Nysy już w pierwszej rundzie. W kat. 81 kg zaprezentował się Piotr Golon. Po bardzo ciężkim boju z zawodnikiem Uniq Fight Club Warszawa wygrał walkę jednogłośnie na punkty.

 

Udany debiut zaliczył Mateusz Białobrzeski, chociaż przegrał swoją walkę na punkty z rywalem z Lublina. Jako ostatni z naszych zawodników zaprezentował się Patryk Bielewicz który zmierzył się z reprezentantem Fight Club Radzymin.- Patryk stoczył walkę bardzo dobrze taktycznie stosując się do rad narożnika co skutkowało pewną wygraną na punkty - relacjonuje Arkadiusz Ludwiczak. - Jestem bardzo zadowolony z występu naszych zawodników, ten start dał im dużo doświadczenia i pokazał na jakim etapie są i nad czym musimy jeszcze pracować - podkreślił.

 

W najbliższą sobotę Rafał Modzel z UKS Fight Academy będzie walczył podczas gali sportów walki WOR War 3 w Ostrowi Maz.

Odsłon: 6998
Komentarzy: 1
11:38, 26.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

To już dziesiąta odsłona KnockOut Boxing Night i trzecia, która zostanie przeprowadzona w hali sportowej w Łomży. Do ringu wraca Artur Szpilka, ale ostrołęczan najbardziej interesuje kolejny pojedynek niepokonanego Przemysława Zyśka.

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

» Wasze komentarze

Uwagi @ 12:16, 26.03.2019r. IP: *.*.54.32

Byla to 40 granda i 24marca a nie 25. Jakub Gnatkowski wygral walkę ,z tekstu można wnioskować inaczej...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo