« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 lipca 2019 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenis: Mateusz Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia)

Mateusz Matyczak spotkał się z Jakubem Noskiem w finale Halowych Mistrzostw Ostrołęki, które odbywały się w ostatni weekend. W dwudniowym turnieju rywalizowało 24 zawodników, a grano w hali w Wojciechowicach oraz w hali przy ZSZ nr 3. 


Wśród uczestników mistrzostw byli ubiegłoroczni finaliści Bartosz Murach i Jordan Czapski.

 

Reklama Obrońca tytułu, Bartosz Murach przegrał w ćwierćfinale z Jakubem Noskiem (4:9), który następnie w meczu półfinałowym bez większych problemów ograł Bartosza Nowaka (6:1, 6:3).


Więcej emocji było w drugim półfinale, w którym Mateusz Matyczak po trwającym blisko półtorej godziny pojedynku pokonał Jordana Czapskiego (7:6, 0:6, 10-4).


Mecz finałowy Mateusz Matyczak - Jakub Nosek rozpoczął się od przełamania serwisu Noska. Młodszy Matyczak utrzymał przewagę do końca seta. W drugiej odsłonie finałowego pojedynku o zwycięstwie decydowały pojedyncze piłki, które wygrywał Mateusz Matyczak i to on ostatecznie wywalczył tytuł (6:4, 7:5).


Nowy tenisowy Mistrz Ostrołęki odebrał puchar z rąk wiceprezydenta miasta Macieja Kleczkowskiego i prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Rafała Wyrębka.


Esprit

Turniej rozgrywano w hali przy ul. Partyzantów oraz w hali przy Zespole Szkół Zawodowych nr 3. Kolejne imprezy tenisowe w Ostrołęce odbędą się już na kortach przy ul. Hallera.


Zobacz zdjęcia:
Finał Halowych Mistrzostw Ostrołęki w tenisie


(cez)

Odsłon: 3115
Komentarzy: 1
18:04, 01.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mateusz Matyczak liderem rankingu open

Mateusz Matyczak liderem rankingu open

Niespełna 22-letni Mateusz Matyczak jest liderem ostrołęckiego tenisowego rankingu open. Obecnie przewodzi w stawce z dorobkiem 72 punktów i wyprzedza drugiego w klasyfikacji Jakuba Noska o osiemnaście oczek. Podium z 42 punktami zamyka Piotr Mrozek.

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w powiecie. Na początek Goworowo, Czerwin, Rzekuń i Lelis

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w powiecie. Na początek Goworowo, Czerwin, Rzekuń i Lelis

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Wiktor Kosowski tenisowym mistrzem Kurpi (zdjęcia)

Wiktor Kosowski tenisowym mistrzem Kurpi (zdjęcia)

Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem tenisowych mistrzostw Kurpi. W finałowym spotkaniu łomżanin pokonał Bartosza Muracha w trzech setach 5:7 6:3 6:4. Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rywalizowało trzydziestu tenisistów.

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rozegrane zostaną singlowe mistrzostwa Kurpi. Do rywalizacji przystąpią mieszkańcy miasta, powiatu ostrołęckiego, a także zawodnicy z całego regionu. Chcesz wziąć udział?

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Za nami singlowe mistrzostwa Ostrołęki w tenisie ziemnym. Najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Matyczak. W finałowym spotkaniu pokonał Piotra Mrozka w dwóch setach 6:2 6:0. W zawodach na kortach przy ulicy Hallera wzięło udział 33 tenisistów.

» Wasze komentarze

Białe Orły @ 13:17, 02.04.2019r. IP: *.*.160.237

Brawo Mati

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo