Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

WOR War 03: Modzel pokonał Lutostańskiego (wideo)

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Rafał Modzel świetnie spisał się podczas kolejnej walki. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka tym razem świetnie zaprezentował się podczas gali sportów walki WOR War 03, odnosząc pewne zwycięstwo.

Reklama W hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Trębickiego licznie zgromadzona publiczność obejrzała bardzo dobry pojedynek, w którym reprezentant gospodarzy musiał uznać wyższość ostrołęczanina. Walka została przeprowadzona w kategorii -78 kg w kategorii K1.

Rafał Modzel pokazał, że jest bardzo dobre przygotowany do sobotniej trzeciej edycji ostrowskiej gali sportów walki, zadał więcej celnych ciosów i zasłużenie odniósł zwycięstwo.

Więcej informacji o WOR War 03, zdjęcia i materiały filmowe w portalu OstrowMaz24.pl.

Esprit

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z walki Rafała Modzela

Odsłon: 10168
19:10, 03.04.2019r.

Udana sobota dla zawodników MKKK

Miniona sobota była bardzo udana dla zawodników MKKK Shinkyokushin Północne Mazowsze, którzy udali się do Skarżysko-Kamiennej, aby wziąć udział w Turnieju Karate Kyokushin zorganizowanym przez Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate”. W zawodach wzięło udział 130 karateków z 19 klubów z całej Polski.

Paweł, Agata i Julita ze złotem. Małgorzata, Jakub i Szymon z brązem

Reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wywalczyła sześć medali podczas X Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Ciechanowa. Podopieczni Wiesława Orzoła trzykrotnie wchodzili na najwyższy stopień podium, jak również trzy razy odbierali brązowe medale. W zmaganiach wzięły udział przedstawiciele 22 klubów z całego kraju.

Peczyńska wicemistrzynią Polski! Dmochowski z brązem

Znakomite wyniki podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu K-1 Rules. Przedstawiciele Ostrołęka Fight Academy wywalczyli dwa medale. W Ełku na drugim stopniu podium stanęła Ewelina Peczyńska. Brązowy medal wywalczył Wiktor Dmochowski.

Rafał Jackiewicz odwiedził Ostrołękę (zdjęcia)

Ostrołęka Fight Academy była organizatorem seminarium z Rafałem Jackiewiczem, wybitnym pięściarzem. Spotkanie cieszyło się dużą popularnością. Gość specjalny poprowadził wspólne zajęcia w hali przy ul. Partyzantów. Młodzi sportowcy z pewnością na długo zapamiętają trening i zaprezentują nabyte umiejętności w przyszłości.

Seminarium z Rafałem Jackiewiczem

4 października w Ostrołęce pojawi się Rafał Jackiewicz, znakomity bokser. Fight Academy Ostrołęka organizuje seminarium szkoleniowe z technik bokserskich z jednym z najbardziej doświadczonych pięściarzy w kraju, który ma na koncie ponad 80 zawodowych walk. Wciąż można zapisać się do udziału.

kibic @ 13:50, 04.04.2019r. IP: *.*.113.25