« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 27 maja 2019 r., imieniny Jana, Juliusza, Radowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h na szosie i w wyścigach MTB

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h mają ambitne plany startowe w sezonie 2019. Po kilku wyścigach zimowej serii została zaprezentowana kadra, która rywalizować będzie w wyścigach MTB, a także na szosie. Kto będzie reprezentować KK24h?


Jako pierwsi w wyścigach MTB zdażyli już zaprezentować się kolarze górscy. Do rywalizacji w zawodach przystąpią ostrołęczanie: Dariusz Aleksandrowicz, Jan Markiewicz, Wiesław Podeszwa, Wojciech Wołosz i Marek Żebrowski.

Reklama

'

W rywalizacji nie zabraknie silnej reprezentacji z powiatu ostrołęckiego. Wśród nich: Artur Aptacy, Maria Kamińska, Wiesław Kamiński, Piotr Kowalski, Wojciech Kuszpa, Jarosław Makowiecki, Michał Niegowski, Mariusz Rynkiewicz i Zdzisław Szlarski. W zespole zaprezentują się także zawodnicy z Łomży - Maciej Karwowski i Zenon Malinowski.

 

W kadrze znaleźli się także juniorzy: Aleksandra Kowalska, Mateusz Lendzioszek i Feliks Wołosz. Na szosie zaprezentują się: Dariusz Aleksandrowicz, Tomasza Jarkowski, Rafał Urban, Krzysztof Wiszowaty i Piotr Giedrojć z Zambrowa.


JBB

Pełen kalendarz startów Klubu Kolarskiego 24h zaprezentujemy w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym. Prezes KK24h Marek Karczewski planuje także organizację kilku wyścigów.

Odsłon: 2047
Komentarzy: 2
20:31, 03.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ambitna walka kolarzy KK24h w Radzyminie

Ambitna walka kolarzy KK24h w Radzyminie

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h udanie zaprezentowali się na kolejnym etapie Lotto Poland Bike Marathon w podwarszawskim Radzyminie. Pomimo dość niepewnej pogody w mieście Cudu nad Wisłą wystartowało ponad 750 amatorów na rowerach górskich.

Drobnikowski walczył w Niemenczynie na Litwie

Drobnikowski walczył w Niemenczynie na Litwie

Na trzeci etap wyścigu MTB z cyklu Maratony Kresowe z Klubu Kolarskiego 24h wybrał się Mariusz Drobnikowski. Na wymagającej trasie 40 km trasie zajął 124 pozycję z czasem 2:26:18. Z sukcesami kolarze KK24h rywalizowali na poprzednich etapach.

KK24h w Serocku trzy razy na podium

KK24h w Serocku trzy razy na podium

Serock ponownie oczarował amatorów MTB. Kolarski cykl Lotto Poland Bike Marathon, organizowany przez Grzegorza Wajsa, po prawie 10 latach przerwy odwiedził jedno z najstarszych miast na Mazowszu. W zawodach nie zabrakło reprezentantów KK24h.

Majowy rajd rowerowy z okazji Dnia Flagi (zdjęcia)

Majowy rajd rowerowy z okazji Dnia Flagi (zdjęcia)

W czwartek w południe na trasę wyruszyli uczestnicy Majowego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Do udziału w rajdzie z okazji Dnia Flagi zgłosiło się ponad 120 osób. Mimo niesprzyjającej aury frekwencja była wysoka. Uczestnicy pojechali z Ostrołęki do Suska Starego.

Majowy Rodzinny Rajd Rowerowy

Majowy Rodzinny Rajd Rowerowy

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym, który odbędzie się w czwartek, 2 maja z okazji "Dnia flagi". Będzie to doskonała okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu w trakcie "majówki". Trwają zapisy uczestników. 

» Wasze komentarze

Mateusz @ 22:53, 03.04.2019r. IP: *

Połamania kół panowie :)Będę miał co robić :]:)

KK24h @ 09:53, 04.04.2019r. IP: *.*.29.110

Xtreme Sport nie naciągaj nas na koszty ;)
... Dziś dawajcie na WSC - Kurpiewskie (szosa) 17:30 !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo