« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 27 maja 2019 r., imieniny Jana, Juliusza, Radowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

III liga: Kosztowna walka o awans Nike

Zespół Nike już przed spotkaniem z SMS Ostróda był pewny gry w turnieju półfinałowym o awans do II ligi. Siatkarki z Ostrołęki pewnie wygrały potwierdzając, że ten awans im się należał. Jeśli klub znajdzie pieniądze to turniej półfinałowy odbędzie się w Ostrołęce.


W Ostródzie zamiast turnieju ćwierćfinałowego rozegrano tylko jeden mecz, a to dlatego, że z walki o II ligę zrezygnowały MUKS Volley PWSZ Płock, UKS Iskra Warszawa i UKS Jedynka Łomża, a udział w turnieju MUKS Wojskowe Warszawa został zablokowany decyzją PZPS.


Reklama W sobotę podopieczne Tomasza Pakieły pewnie wygrały bez straty seta, zapewniając sobie "rozstawienie" przed turniejem półfinałowym o awans do II ligi. OTPS Nike mogłoby być organizatorem takiego turnieju, ale na przeszkodzie stoją finanse.


- Klubu nie stać na pokrycie kosztów organizacji - mówi wprost Dariusz Piersa, prezes Nike. - Przy obecnej dotacji, z trudem uda nam się zebrać środki na wyjazd, a organizacja takiej imprezy u siebie jest jeszcze droższa. Bez dodatkowego wsparcia z miasta lub od sponsorów nie poradzimy sobie z tym wyzwaniem - wyjaśnia.


Organizacja trzydniowego turnieju z udziałem czterech drużyn to koszt około 8000 zł.


Last minute Service

SMS Ostróda - Nike Ostrołęka 0:3 (18:25, 23:25, 21:25)


Nike: Kosek, Gromadzka, Lendzioszek K, Lendzioszek A, Brewczyńska, Zuśka, Jadczak, Waśkiewicz, Piersa, Łuczkowska, Komosińska, Dudziec, Parzych.


(cez)

Odsłon: 3163
Komentarzy: 9
18:07, 06.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Siatkarki Nike bez zwycięstwa w Wałbrzychu

Siatkarki Nike bez zwycięstwa w Wałbrzychu

Trzy mecze i trzy porażki zapisały na swoim koncie siatkarki Nike w turnieju finałowym rozgrywek III ligi w Wałbrzychu. Podopieczne trenera Tomasza Pakieły mimo ambitnej walki powróciły do Ostrołęki z dwoma wygranymi setami na koncie.

Porażka Nike w Wałbrzychu po tie-breaku

Porażka Nike w Wałbrzychu po tie-breaku

Siatkarki Nike Ostrołęka w drugim spotkaniu turnieju finałowego rozgrywek III ligi musiały uznać wyższość gospodyń MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych ulegając po tie-breaku 2:3. Mecz miał niezwykle ciekawy, zacięty i emocjonujący przebieg.

III liga: Nike przegrywa pierwszy mecz w finale

III liga: Nike przegrywa pierwszy mecz w finale

Nie udała się siatkarkom Nike inauguracja turnieju finałowego o awans do II ligi w Wałbrzychu. Zespół z Ostrołęki przegrał w piątek z MUKS SOS Poprad Stary Sącz. Dzisiaj o godz. 17:00 drużyna Tomasza Pakieły zagra z MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych.

Memoriał Gołasia: Turniej rozpoczęty! (zdjęcia, wideo)

Memoriał Gołasia: Turniej rozpoczęty! (zdjęcia, wideo)

W piątek rozpoczął się XIV Memoriał Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Pierwsze mecze turnieju rozegrano o 9:30, a po południu nastąpiło oficjalne otwarcie memoriału w hali im. Arkadiusza Gołasia z udziałem reprezentanta Polski w siatkówce Grzegorza Łomacza.

Siatkówka: Martyna w kadrze Mazowsza!

Siatkówka: Martyna w kadrze Mazowsza!

Martyna Werpachowska z OTPS Nike Ostrołęka zagra w reprezentacji Mazowsza (rocznik 2005) podczas finałów XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. To kolejne wyróżnienie, które trafia do młodych sportowców z ostrołęckich klubów siatkarskich.

» Wasze komentarze

Ll @ 18:29, 06.04.2019r. IP: *.*.37.16

Podziękować prezydentowi.. Złe czasy nastały przez takich ludzi jak on

If @ 19:41, 06.04.2019r. IP: *.*.170.11

To po co wy gracie o awans do 2 ligi skoro i tak nie macie na to pieniędzy? Może po prostu oddajcie miejsce w turnieju klubowi który chce i ma na to środki a nie jak co roku mydlenie oczu kibicom że gramy o awans i efekt jak co roku.

do If @ 21:25, 06.04.2019r. IP: *

Czytaj ze zrozumieniem Nike szuka sponsorów dla zespołu seniorek. I bardzo dobrze, ze graja o awans, sportowo tak należy grać.

$$ @ 06:54, 07.04.2019r. IP: *.*.187.113

Panie Darku proszę zadzwonić do Energi. Tam teraz chwilowo przebywa ,,pani skarbnik,, pan który stworzył folwark, może poseł, może senator. My to chodzimy po ludziach i prosimy. Różnie dają ale dają. Do was też przyszła ostrołęcka normalność. Jak to powiedział kiedyś patron ,,Alleluja i do przodu,,!! A WYNIKÓW GRATULUJĘ!!

Super @ 07:09, 07.04.2019r. IP: *

A spolki miejskie Nike też już nie dadzą? Bidulki.

Obserwator @ 08:10, 07.04.2019r. IP: *.*.9.33

Wladza teraz taka sama jak poprzednia, bo jak nie dają jednym to dają drugim....Nie Nike to Volley,nie Korona to APN,nie boks to wyjazd na kręgle starszych panów, nie lekka to Narew plus kurtki itp itd.

do Obserwator @ 08:14, 07.04.2019r. IP: *.*.31.242

70.000 zł dla klubu Nike, 185.000 zł dla Korony. Naprawdę biedni.

opa @ 08:42, 07.04.2019r. IP: *

Takie dotacje dostali to nie sa biedni, ale dobrze że szukaja sponsorów. Na sport każdy cos podaruje. sport ponad podziałami.

pisze @ 09:29, 07.04.2019r. IP: *.*.169.93

Brawa dla władz miasta. Ciekawe czemu obniżyliście dotację jedynemu klubowi siatkarskiemu w mieście gdzie i tak osiąga wyniki ponad stan w lidze seniorów grając głownie kadetkami i juniorkami, oraz zajmuje czołowe miejsca w młodzieżowych ośrodkach siatkarskich i szkoli reprezentantki Polski . Jak widać włodarzom miasta siatkówka jest obojętna. Nikomu do tej pory nie zależało by odbudować męsko siatkówkę i i teraz próbuje się Nike udu.pić . Ale chyba lepiej dać kolegom z Volleya którzy i tak pewnie nie wystawią drużyny, a jak nawet wystawią to i tak będzie przychodzić pewnie z 10 ludzi na dodatek pijanych jak kiedyś. Było kolesiostwo zza starej władzy jest i teraz.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo