« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkówka: Igor o krok od reprezentacji Polski

Igor Rostkowski trenujący w UKS Olimp Ostrołęka zrobił kolejny ważny krok w przygodzie z siatkówką. Podopieczny Edyty Oleśkiewicz znalazł się w gronie 24 młodych siatkarzy z całej Polski powołanych na zgrupowanie kadry do lat 16 w Białej Podlaskiej.


Igor Rostkowski (rocz. 2007) ma za sobą konsultacje wojewódzkie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, po których otrzymał powołanie na konsultacje regionalne w Węgrowie (15-16 kwietnia).


Reklama Tam zaprezentowali się siatkarze z rocznika 2006 z czterech województw Polski wschodniej, a Igor Rostkowski z Ostrołęki, mimo że młodszy, znowu został wyróżniony.


Wychowanek UKS Olimp został powołany na zgrupowanie kadry Polski do lat 16, które odbędzie się w lipcu w Białej Podlaskiej. Na zgrupowanie to zostało powołanych 24 siatkarzy z całej Polski, którzy docelowo będą tworzyli reprezentację w eliminacjach do Mistrzostw Europy Kadetów.


- Konsultacje odbyły się dla rocznika 2006, ale zgłosiłam Igora ze względu na jego warunki fizyczne, sprawność i wysokie umiejętności - mówi trener Edyta Oleśkiewicz. - Zawodnik wyróżnia się nie tylko na tle rówieśników, ale też starszych kolegów. Igor już teraz otrzymał powołanie do kadry do lat 16, gdyż reprezentacja na Mistrzostwa Europ Kadetów zostanie wyłoniona w ciągu kolejnych dwóch lat - wyjaśnia.


JBB

Siatkarzy UKS Olimp będzie można zobaczyć w akcji podczas XIV Memoriału Arkadiusza Gołasia, który 10 maja rozpocznie się w Ostrołęce.


(cez)

Odsłon: 5856
Komentarzy: 2
09:00, 01.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy mistrzów siatkówki (zdjęcia, wideo)

Znamy mistrzów siatkówki (zdjęcia, wideo)

Świetną frekwencją cieszył się Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej zorganizowany w minioną niedzielę. Do walki na piasku przystąpiło 54 uczestników, którzy walczyli w sześciu kategoriach. Zawody przeprowadzono systemem "brazylijskim", a zawodnicy grali do jednego wygranego seta, do 21 pkt. W turnieju rozegrano łącznie 32 mecze.

Narew Różan z triumfem pod siatką (zdjęcia, wideo)

Narew Różan z triumfem pod siatką (zdjęcia, wideo)

Pięć drużyn wzięło udział w turnieju siatkówki plażowej, który ostatecznie odbył się w hali. Rywalizacja była bardzo zacięta, a wygrał Narew Różan, który w końcowym rozrachunku wyprzedził Misiaki Grażynki oraz Szyszkojady.

Zmierz się pod siatką

Zmierz się pod siatką

Miasto Ostrołęka zaprasza chętne zespoły do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej. Start w zmaganiach jest bezpłatny, a na najlepszych czekają puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zawody odbędą się na boiskach plaży miejskiej. Będzie ciekawie!

Magister Grzegorz Łomacz

Magister Grzegorz Łomacz

Rozgrywający reprezentacji Polski oraz Skry Bełchatów może pochwalić się ukończeniem studiów. Wychowanek Olimpu Ostrołęka wraz z kolegami z kadry zakończyli pewien etap w życiu. 33-latek zyskał tytuł magistra.

Wąsy Dandiego najlepsi (zdjęcia)

Wąsy Dandiego najlepsi (zdjęcia)

Pięć drużyn walczyło w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn w piłce siatkowej. Rywalizację zorganizował Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Triumfowali przedstawiciele Wąsów Dandiego, którzy wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Memory @ 21:06, 01.05.2019r. IP: *.*.161.163

Brawo! Tak trzymać! ;)

Janek @ 11:21, 02.05.2019r. IP: *.*.57.128

Brawo Igor! Życzę sukcesów.
Będzie następca Grześka Łomacza w reprezentacji.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo