Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Pływanie: Srebrny medal dla UKS Piątka w Pułtusku

Troje reprezentantów miał UKS Piątka Ostrołęka podczas zawodów pływackich "O puchar burmistrza Pułtuska". Najlepiej wypadła Natalia Skórzewska, która na basenie w Pułtusku "wypływała" srebrny medal  w rywalizacji na dystansie 50 m stylem klasycznym.

W zawodach, które odbyły się 27 kwietnia wzięło udział ponad 260 zawodniczek i zawodników z 25 klubów z całego kraju.

Reklama W barwach ostrołęckiego klubu wystartowali Natalia Skórzewska, Maciej Romanowski oraz Szymon Pliszka. Zabrakło najlepszej zawodniczki UKS Piątka - Magdy Kowalskiej, która w tym czasie rywalizowała w Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym rozgrywanym na ostrołęckiej pływalni.

Na basenie w Pułtusku najlepiej poradziła sobie Natalia Skórzewska, która zdobyła srebrny medal na dystansie 50 m stylem klasycznym osiągając czas 45,33 s. Reprezentantka UKS Piątka zajęła też czwarte miejsce na 50 m stylem grzbietowym oraz piąte na 100 m stylem zmiennym i 50 m stylem motylkowym.

- Natalia we wszystkich swoich startach ustanowiła rekordy życiowe i zdobyła cenne doświadczenie startowe - poinformował klub.