« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 czerwca 2019 r., imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bowling: Liga wystartowała! (zdjęcia, wideo)

W poniedziałek wieczorem rozpoczęły się rozgrywki drugiej edycji Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Bowlingowej. W lidze zorganizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy bierze udział osiem drużyn. W pierwszym dniu najlepszy wynik osiągnęli The Bowling Stones. 


Głównym sponsorem wydarzenia jest Konkret marketpozyczkowy.pl, a liga uświetni 10-lecie powstania tej znanej, nie tylko w regionie, firmy


Reklama Rozgrywki "Jubileuszowej KONKRETnej Ligi Bowlingowej" potrwają do 24 czerwca, a poszczególne jej rundy odbywać się będą w każdy poniedziałek i środę w kręgielni Łubudu.


I właśnie w poniedziałek, 6 maja do rywalizacji przystąpiły pierwsze cztery drużyny. Atmosfera rozgrywek, jak zawsze, była przyjacielska, ale o najlepsze wyniki walczono już "na serio".


Najlepszy wynik na inaugurację osiągnęła ekipa The Bowling Stones (1669 punktów), wyprzedzając Pin Busters i Konkretnych Ludzi (po 1546 punktów) oraz Lidera (1509 punktów).



Kamil Sienkiewicz z drużyny Konkretni Ludzie może pochwalić się najlepszym rezultatem indywidualnym podczas pierwszego dnia ligi - 478 punktów.


W środę, 8 maja do rywalizacji przystąpią Kosmiczni Sołtysi z Gminy Lelis, DPD, Drużyna R i Konkret II. Początek rozgrywek o godz. 19:00. Zapraszamy sympatyków bowlingu do kibicowania!


Zobacz zdjęcia:
Inauguracja KONKRETnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Inauguracja KONKRETnej Ligi Bowlingowej



(cez)

Odsłon: 1992
Komentarzy: 2
12:25, 07.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Konkretni Ludzie zwycięzcami KLB (zdjęcia, wideo)

Konkretni Ludzie zwycięzcami KLB (zdjęcia, wideo)

Drużynowym mistrzem Konkretnej Ligi Bowlingowej zostali Konkretni Ludzie. Podium uzupełniają drużyny The Bowling Stones i Same Konkrety. Indywidualnie o zwycięstwo powalczy najlepsza ósemka zawodników. Kto zakwalifikował się do wielkiego finału?

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu rozpoczęła się w poniedziałek ostatnia kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Drużynowego mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie. Jak wygląda sytuacja za ich plecami i kto prowadzi w zestawieniu indywidualnym? Sprawdź.

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Za nami szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Turniej wkracza w decydującą fazę. Jedno jest pewne, drużynowym mistrzem zostali Konkretni Ludzie. Na indywidualne rozstrzygnięcia będzie trzeba czekać do samego końca. Wciąż trwa walka o najlepszą ósemkę.

Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)

Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu Bowling & Good Time rozpoczęła się wczoraj szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. W klasyfikacji drużynowej na prowadzeniu znajdują się Konkretni Ludzie, a indywidualnie przewodzi w stawce Arkadiusz Dłużniewski.

KLB: Rozstrzygnięcia coraz bliżej (zdjęcia, wideo)

KLB: Rozstrzygnięcia coraz bliżej (zdjęcia, wideo)

Już tylko dwie kolejki pozostały uczestnikom Konkretnej Ligi Bowlingowej na wywalczenie miejsca w pierwszej "ósemce", która zagra w wielkim finale zaplanowanym na 24 czerwca. W tym tygodniu rozegrano już piątą kolejkę ligi zorganizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy.

» Wasze komentarze

Rad @ 13:14, 07.05.2019r. IP: *.*.233.187

Kamilu gratuluje i czekam na więcej

Sołtys @ 19:39, 07.05.2019r. IP: *.*.155.128

Kosmici, którzy zostali sołtysami już czekają na swoje zmagania!!!

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama





Najnowsze wideo