Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Podnoszenie ciężarów: Mistrz Mazowsza LZS

Krystian Łuba reprezentujący barwy UKS Atleta Ostrołęka zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Mazowsza LZS do lat 17 w podnoszeniu ciężarów. W trakcie zawodów podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego poprawił rekordy życiowe zarówno w rwaniu, jak i w podrzucie.

Zawody rozegrano w niedzielę, w 19 maja w Siedlcach.

Krystian Łuba ukończył zawody na pierwszym miejscu w swojej kategorii wagowej ustanawiając jednocześnie trzy rekordy życiowe. W rwaniu zaliczył wszystkie trzy próby i o 1 kg pobił rekord życiowy (54 kg). Identycznie w podrzucie, gdzie również pobił rekord życiowy o 1 kg (71 kg). Trzeci rekord to wynik dwuboju poprawiony o 5 kg (łączny wynik 125 kg).

JBB

Na pomoście w Siedlcach rywalizowało dwadzieścia dziewcząt i dziewiętnastu chłopców z mazowieckich klubów zrzeszonych w LZS.

Odsłon: 2640
Komentarzy: 4
13:00, 20.05.2019r.

Szachowe zmagania dzieci w SP nr 10. Dołącz

XIII Międzyszkolny Turniej Szachowy Pamięci Patrona Szkoły Św. Janowi Pawłowi II zostanie przeprowadzony w Szkole Podstawowej nr 10. Do rywalizacji w zawodach przystąpi dzieci i młodzież z podziałem na cztery kategorie. Wciąż można dołączyć do rywalizacji.

Ringo: Turniej Kurpiowski Jantar w Lelisie

Ponad 160 zawodników reprezentujących dziesięć szkół i klubów sportowych wzięło udział w XIII Ogólnopolskim Turniej Ringo "Kurpiowski Jantar", który został rozegrany 1 czerwca na stadionie w Lelisie. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Przemysław Duszak.

Turniej z okazji Dnia Dziecka w Obierwi

Pięć zespołów wzięło udział w turnieju piłki nożnej, który z okazji Dnia Dziecka zorganizowano w Obierwi. Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Lelisie, a drugie miejsce zajął Klub Aktywnych Dzieciaków. Królem strzelców turnieju został  Filip Parzych.

Strzelectwo: Puchar ministra dla KSS Obrońca

Drużyna KSS Obrońca Troszyn zwyciężyła w XIII Międzynarodowym Wieloboju Strzeleckim o Puchar Ministra Obrony Narodowej. W zawodach wzięło udział 65 drużyn, tym żołnierze z państw NATO. Wojciech Sokołowski był najlepszy w klasyfikacji indywidualnej.

Strzelectwo: Wystrzałowy Dzień Dziecka w Troszynie

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca w Troszynie, na czele z prezesem Eugeniuszem Gorczycą, zaprasza na zawody z okazji Dnia Dziecka. Udział w zawodach strzeleckich jest bezpłatny, a mogą wziąć w nich udział dzieci i młodzież do lat 18 pod opieką osoby dorosłej.

Sztangista @ 14:48, 20.05.2019r. IP: *.*.53.144

Gratuluję Krystianie

$$ @ 05:13, 21.05.2019r. IP: *.*.187.138

102 kg wagi i wyrywa 51 kg śmiechu warte!! Ilu startowało w jego wadze. Czasami nie był sam?

Karol @ 10:33, 23.05.2019r. IP: *.*.228.148