« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 21 września 2019 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Triathlon: Sztafeta pokoleń w Olsztynie

Zawodnicy z ostrołęckiej grupy TriUnlimited startowali w Olsztynie, w zawodach inaugurujących cykl Elemental Tri Series 2019. Najlepiej z triathlonistów z Ostrołęki zaprezentował się Michał Ciecierski. Drugi w swojej kategorii wiekowej był Marcin Zaurski. 


W niedzielnej rywalizacji na dystansie olimpijskim (1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze, 10 km biegu) ostrołęcka grupa miała czterech reprezentantów.


Reklama Najlepiej zaprezentował się Michał Ciecierski, który z wynikiem 02:29:42 został sklasyfikowany na 75. miejscu w klasyfikacji generalnej zawodów. Dalsze miejsca zajęli Wojciech Zarzycki (02:42:37), Dariusz Noll (02:50:54) i Piotr Zaurski (02:51:52).

 

- Na uwagę zasługuje występ naszego weterana Marcina Zurskiego, który zajął drugie miejsce w kategorii powyżej 70 lat - podkreśla lider grupy TriUnlimited Wojciech Zarzycki, przewodniczący Rady Miejskiej w Ostrołęce.Marcin Zaurski osiągnął czas 03:18:04. Co ciekawe ,w Olsztynie startował zarówno jego syn, jak i wnukowie. Maksymilian Zaurski był drugi w rywalizacji dzieci. W zawodach brała też udział Natasza Zaurska.


(cez)

Odsłon: 2151
Komentarzy: 1
13:11, 22.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Ninja Warrior Polska' z Marią Pisarek (wideo)

"Ninja Warrior Polska" z Marią Pisarek (wideo)

Maria Pisarek ma za sobą występ w programie telewizyjnym "Ninja Warrior Polska". Program narodzony w Japonii to światowy fenomen. Niestety 19-latka odpadła z rywalizacji na trzeciej przeszkodzie. Teraz przed nastolatką powrót do zawodów kulturystycznych.

Dziesiątki tysięcy złotych dla Narwi i Korony. Za co?

Dziesiątki tysięcy złotych dla Narwi i Korony. Za co?

Blisko 67 tys. zł trafiło do pięciu klubów sportowych z budżetu Ostrołęki, pomimo tego, że kilka miesięcy wcześniej trafiły do nich miejskie dotacje. Po 30 tys. zł otrzymały kluby piłkarskie Narew i Korona. Dla Narwi 30 tys. zł to aż połowa dotacji otrzymanej w lutym.

Sztangiści UKS Atleta rywalizowali w Siedlcach

Sztangiści UKS Atleta rywalizowali w Siedlcach

Dwóch podopiecznych trenera Władysława Niedźwieckiego rywalizowało, w dniach 29-31 sierpnia, na XXII Ogólnopolskich Igrzyskach Krajowego Zrzeszenia LZS. Swoje umiejętności w podnoszeniu ciężarów zaprezentowali Krystian Łuba i Marcin Kulesza.

Regaty żeglarskie w Mikołajkach dla ostrołęczan

Regaty żeglarskie w Mikołajkach dla ostrołęczan

Pięć wyścigów rozegrano podczas piątej, finałowej, edycji regat żeglarskich Grand Prix o puchar burmistrza Mikołajek. Obie załogi z Ostrołęki zaprezentowały niebagatelne umiejętności i w niedzielę 1 września stanęły na najwyższych miejscach na podium.

Maria Pisarek w programie 'Ninja Warrior'

Maria Pisarek w programie "Ninja Warrior"

Maria Pisarek z gminy Myszyniec w 2018 roku notowała dobre występy w kulturystyce. Teraz przed nastolatką nowe wyzwanie. Mieszkanka powiatu ostrołęckiego wystąpi w nowym telewizyjnym show - "Ninja Warrior". Program budzi ogromne emocje na całym świecie.

» Wasze komentarze

Jacek @ 19:26, 22.05.2019r. IP: *.*.33.170

Wielkie gratulacje dla ludzi z pasją, szczególne uznanie dla Pana Marcina Zaurskiego. Wszystkim triathlonistom życzę zdrowia i udanego sezonu.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo