« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 czerwca 2019 r., imieniny Gerwazego, Protazego, Borzysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Triathlon: Sztafeta pokoleń w Olsztynie

Zawodnicy z ostrołęckiej grupy TriUnlimited startowali w Olsztynie, w zawodach inaugurujących cykl Elemental Tri Series 2019. Najlepiej z triathlonistów z Ostrołęki zaprezentował się Michał Ciecierski. Drugi w swojej kategorii wiekowej był Marcin Zaurski. 


W niedzielnej rywalizacji na dystansie olimpijskim (1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze, 10 km biegu) ostrołęcka grupa miała czterech reprezentantów.


Reklama Najlepiej zaprezentował się Michał Ciecierski, który z wynikiem 02:29:42 został sklasyfikowany na 75. miejscu w klasyfikacji generalnej zawodów. Dalsze miejsca zajęli Wojciech Zarzycki (02:42:37), Dariusz Noll (02:50:54) i Piotr Zaurski (02:51:52).

 

- Na uwagę zasługuje występ naszego weterana Marcina Zurskiego, który zajął drugie miejsce w kategorii powyżej 70 lat - podkreśla lider grupy TriUnlimited Wojciech Zarzycki, przewodniczący Rady Miejskiej w Ostrołęce.


Esprit

Marcin Zaurski osiągnął czas 03:18:04. Co ciekawe ,w Olsztynie startował zarówno jego syn, jak i wnukowie. Maksymilian Zaurski był drugi w rywalizacji dzieci. W zawodach brała też udział Natasza Zaurska.


(cez)

Odsłon: 1613
Komentarzy: 1
13:11, 22.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dodatkowa kasa dla klubów w mieście i powiecie

Dodatkowa kasa dla klubów w mieście i powiecie

Rządowy Program "Klub" edycja 2019 rozstrzygnięta! Ministerialne dofinansowanie trafi do 3 732 małych i średnich klubów sportowych. W bieżącym roku Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło na ten cel ponad 41 mln zł. Sprawdź, kto otrzymał dofinansowanie.

Szachowe zmagania dzieci w SP nr 10. Dołącz

Szachowe zmagania dzieci w SP nr 10. Dołącz

XIII Międzyszkolny Turniej Szachowy Pamięci Patrona Szkoły Św. Janowi Pawłowi II zostanie przeprowadzony w Szkole Podstawowej nr 10. Do rywalizacji w zawodach przystąpi dzieci i młodzież z podziałem na cztery kategorie. Wciąż można dołączyć do rywalizacji.

Ringo: Turniej Kurpiowski Jantar w Lelisie

Ringo: Turniej Kurpiowski Jantar w Lelisie

Ponad 160 zawodników reprezentujących dziesięć szkół i klubów sportowych wzięło udział w XIII Ogólnopolskim Turniej Ringo "Kurpiowski Jantar", który został rozegrany 1 czerwca na stadionie w Lelisie. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Przemysław Duszak.

Turniej z okazji Dnia Dziecka w Obierwi

Turniej z okazji Dnia Dziecka w Obierwi

Pięć zespołów wzięło udział w turnieju piłki nożnej, który z okazji Dnia Dziecka zorganizowano w Obierwi. Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Lelisie, a drugie miejsce zajął Klub Aktywnych Dzieciaków. Królem strzelców turnieju został  Filip Parzych.

Strzelectwo: Puchar ministra dla KSS Obrońca

Strzelectwo: Puchar ministra dla KSS Obrońca

Drużyna KSS Obrońca Troszyn zwyciężyła w XIII Międzynarodowym Wieloboju Strzeleckim o Puchar Ministra Obrony Narodowej. W zawodach wzięło udział 65 drużyn, tym żołnierze z państw NATO. Wojciech Sokołowski był najlepszy w klasyfikacji indywidualnej.

» Wasze komentarze

Jacek @ 19:26, 22.05.2019r. IP: *.*.33.170

Wielkie gratulacje dla ludzi z pasją, szczególne uznanie dla Pana Marcina Zaurskiego. Wszystkim triathlonistom życzę zdrowia i udanego sezonu.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo