« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 21 sierpnia 2019 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenis: Jędrzej Nowak nadal wygrywa!

Nestor ostrołęckiego tenisa, Jędrzej Nowak dopisał do bogatego dorobku kolejne sukcesy. Były prezydent Ostrołęki zwyciężył w międzynarodowym turnieju "Czarne diamenty", który rozegrany został w Bytomiu. Nasz reprezentant rywalizował w kategorii powyżej 80 lat.


- W związku z opadami deszczu, mecze musiały być rozgrywane zarówno na otwartych kortach ziemnych, jak i na nawierzchni twardej w hali, co było niemałym utrudnieniem - przyznał Jędrzej Nowak, który walczył w grupie liczącej pięciu zawodników.


Reklama Grano systemem "każdy z każdym". W pierwszym spotkaniu Jędrzej Nowak pokonał Władysława Kućmierczyka z Krakowa (6:0, 6:3), a następnie wygrał z Ksawerym Wróblewskim z Warszawy (6:1, 6:1) i Stefanem Kulczykiem z Nowego Sącza (6:2, 6:0). Niezwykły przebieg miało ostatnie spotkanie, które zadecydowało o zwycięstwie ostrołęczanina w całym turnieju.


W pierwszym secie Jędrzej Nowak popełnił bardzo dużo błędów i przegrał 0:6, aby w kolejnym zwyciężyć 6:3. W tie-breaku rozgrywanym do 10 punktów przegrywał już 0-6, ale zaczął odrabiać straty i doprowadził do wyniku 10-10.


- W tym niezwykłym pojedynku wygrałem kolejne dwie piłki i tym samym cały mecz z rywalem, z którym poprzednio przegrałem na turnieju w Chorzowie - relacjonuje Jędrzej Nowak.  

 

Zawody w Bytomiu odbyły się w dniach 17-20 maja.


JBB

Tenisista z Ostrołęki wygrał też Memoriał Tadeusza Kulki, który odbył się 10 maja w Piasecznie. Na początku czerwca Jędrzej Nowak wystąpi w turnieju międzynarodowym w Świnoujściu.


(cez)

Odsłon: 2927
Komentarzy: 3
08:39, 25.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci, młodzież i dorośli z Ostrołęki, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Rozstawiony z numerem pierwszym Mateusz Matyczak, po finałowym pojedynku z Krzysztofem Szkopkiem, został zwycięzcą turnieju singlowego o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Emocji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera nie brakowało.

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Dwudziestu ośmiu tenisistów weźmie udział w turnieju singlowym o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Pierwsze emocje związane z występami zawodników na kortach ziemnych przy ulicy Hallera już w sobotę 10 sierpnia. Poznaj plan gier.

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Dzieci i młodzież z terenu miasta po raz kolejny mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć w okresie letnich wakacji. Pierwsza część zajęć organizowanych w lipcu pod okiem doświadczonego instruktora Leszka Bieżuńskiego cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

» Wasze komentarze

maria @ 15:59, 25.05.2019r. IP: *.*.53.229

WSPANIALE !!!! GRATULUJĘ ZWYCIĘSTWA !!!!!

Jerzy G @ 20:38, 25.05.2019r. IP: *.*.169.239

Jedrek jesteś the best

Ryszard Z @ 12:10, 26.05.2019r. IP: *.*.122.114

Gratulacje !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo