« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenis: Jędrzej Nowak nadal wygrywa!

Nestor ostrołęckiego tenisa, Jędrzej Nowak dopisał do bogatego dorobku kolejne sukcesy. Były prezydent Ostrołęki zwyciężył w międzynarodowym turnieju "Czarne diamenty", który rozegrany został w Bytomiu. Nasz reprezentant rywalizował w kategorii powyżej 80 lat.


- W związku z opadami deszczu, mecze musiały być rozgrywane zarówno na otwartych kortach ziemnych, jak i na nawierzchni twardej w hali, co było niemałym utrudnieniem - przyznał Jędrzej Nowak, który walczył w grupie liczącej pięciu zawodników.


Reklama Grano systemem "każdy z każdym". W pierwszym spotkaniu Jędrzej Nowak pokonał Władysława Kućmierczyka z Krakowa (6:0, 6:3), a następnie wygrał z Ksawerym Wróblewskim z Warszawy (6:1, 6:1) i Stefanem Kulczykiem z Nowego Sącza (6:2, 6:0). Niezwykły przebieg miało ostatnie spotkanie, które zadecydowało o zwycięstwie ostrołęczanina w całym turnieju.


W pierwszym secie Jędrzej Nowak popełnił bardzo dużo błędów i przegrał 0:6, aby w kolejnym zwyciężyć 6:3. W tie-breaku rozgrywanym do 10 punktów przegrywał już 0-6, ale zaczął odrabiać straty i doprowadził do wyniku 10-10.


- W tym niezwykłym pojedynku wygrałem kolejne dwie piłki i tym samym cały mecz z rywalem, z którym poprzednio przegrałem na turnieju w Chorzowie - relacjonuje Jędrzej Nowak.  

 

Zawody w Bytomiu odbyły się w dniach 17-20 maja.


JBB

Tenisista z Ostrołęki wygrał też Memoriał Tadeusza Kulki, który odbył się 10 maja w Piasecznie. Na początku czerwca Jędrzej Nowak wystąpi w turnieju międzynarodowym w Świnoujściu.


(cez)

Odsłon: 4783
Komentarzy: 3
08:39, 25.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

maria @ 15:59, 25.05.2019r. IP: *.*.53.229

WSPANIALE !!!! GRATULUJĘ ZWYCIĘSTWA !!!!!

Jerzy G @ 20:38, 25.05.2019r. IP: *.*.169.239

Jedrek jesteś the best

Ryszard Z @ 12:10, 26.05.2019r. IP: *.*.122.114

Gratulacje !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo