Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

IV liga: Korona bez punktów w Ząbkach

Piłkarze Korony Ostrołęka nie przełamali się w wyjazdowym meczu z Ząbkovią Ząbki i pozostają bez zwycięstwa w ostatnich czterech kolejkach IV ligi. Przed zespołem Tomasza Staniórskiego mecz na własnym terenie z Mazovią Mińsk Maz.

Trener Staniórski zapowiadał zmiany po słabym meczu z Mławianką i walkę o punkty, ale to było za mało na pokonanie w sobotę drużyny z czołówki tabeli IV ligi.

Reklama Zespół z Ostrołęki grał z dużym zaangażowaniem, ale przegrał w Ząbkach tracąc gole w końcówce pierwszej połowy i na dziesięć minut przed ostatnim gwizdkiem.

Najlepsze okazje do strzelenia gola dla Korony mieli w pierwszej połowie Mateusz Drozdowski (po stałym fragmencie gry) oraz Dominik Dzwonkowski (po błędzie bramkarza). Po przerwie sytuacji "sam na sam" nie wykorzystał Damian Słowik.

Wyjątkowo, bo w niedzielę, 2 czerwca o godz. 14:00 żółto-niebiescy rozegrają kolejny mecz ligowy. Rywalem Korony będzie czwarta w tabeli Mazovia Mińsk Maz.

Ząbkovia Ząbki - Korona Ostrołęka 2:0 (1:0)

Bramki: Szeliga 45., Makuch 82.

Korona: Łyziński - Skorupka, Drozdowski (73. D. Jastrzębski), Górski (84. Karczewski), Dzbeński (73. Kowalczyk) - Laska (70. Borkowski), Strzeżysz, Gąska (66. K. Jastrzębski), Muchin - Słowik - Dzwonkowski.

(cez)

Odsłon: 6857
Komentarzy: 13
19:24, 25.05.2019r.

Przed nami kolejna odsłona Nocnej Ligi Futsalu

Dziś w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce zostanie rozegrana trzecia odsłona rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu. Już w pierwszym meczu, o godz. 20.40, dojdzie do hitowego starcia. Jak wygląda pozostały terminarz?

Korona bez trenera, ale z planem sparingów

Piłkarze ostrołęckiej Korony w chwili obecnej nie wiedzą kto będzie ich szkoleniowcem w rundzie wiosennej rozgrywek IV ligi mazowieckiej. Plan sparingów został jednak opracowany jeszcze przez trenera Tomasza Staniórskiego. Z kim zagrają żółto-niebiescy?

Silni rywale Narwi w sparingach. Poznaj plan gier kontrolnych niebiesko-czerwonych

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wiosną chcą świętować awans do IV ligi mazowieckiej. Piłkarze ostrołęckiej Narwi, aby zrealizować cel będą musieli odpowiednio przygotować się do rundy rewanżowej. Zobacz plan gier kontrolnych.

Kuźnia Art-Met Olszewka najlepsza w Lelisie

Gminne zrzeszenie LZS w Lelisie zaprosiło drużyny do turnieju halowej piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis. W rywalizacji wzięło udział siedem zespołów, które rozegrały mecze systemem "każdy z każdym". Najlepsza okazała się Kuźnia Art-Met Olszewka.

Piłkarskie granie w Rzekuniu. Piłkarze Narwi najlepsi w siatkonogę (zdjęcia, wideo)

Dwa bardzo ciekawe wydarzenia piłkarskie odbyły się w miniony weekend w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rzekuniu. Zgromadzona publiczność była świadkami piątej edycji mikołajkowego turnieju siatkonogi oraz zawodów dla dzieci - Kurpie Winter Cup.

JJ @ 19:55, 25.05.2019r. IP: *.*.48.236

Słabo. W takiej formie może być trudno o awans. I kurtki od Pana kamery nie pomogą.

Narewka @ 20:18, 25.05.2019r. IP: *.*.166.69

To derby w następnym sezonie! W Ostrołęce tylko NAREW!!!!!!

Kibic @ 21:38, 25.05.2019r. IP: *.*.41.221

Do jj kurtki od p.K to dostała Narew a jak chcesz zabłysnąć to rusz trochę pustą głową.

JJ @ 22:18, 25.05.2019r. IP: *.*.48.236

Pomyłka. Faktycznie to miał być komentarz pod artykułem o Narwi.

??? @ 22:58, 25.05.2019r. IP: *

I o czym to świadczy imbecylu?! Po prostu chcesz siać ferment dla zasady!

Jony @ 23:02, 25.05.2019r. IP: *.*.103.157

Z tak małą dotacją od nowych władz to ciężko utrzymać drużynę w 4 lidze.

$$ @ 06:44, 26.05.2019r. IP: *.*.187.246

,,Jony,, - ładować setki tysięcy złotych dla kilkunastu dorosłych chłopów, którzy na swoje mecze ściągają 30-40 widzów to naprawdę wielka przesada. Ja jak chcę pograć w tenisa to kupuję rakietę za swoje pieniądze. Poziom wyczynu u piłkarzy jest taki sam jaki ja prezentuję w tenisie. Udogodnieniem jakie powinni mieć to w/g mnie nikt nie powinien płacić za korzystanie z komunalnych obiektów sportowych. Dlaczego np. kolarzom nikt nie kupuje rowerów a przecież starują prawie przez cały rok?

Dkf @ 07:13, 26.05.2019r. IP: *.*.11.252

Pieniądze nie grają. Komu na rękę spaść. Bo mara obiecał Narwi ze pomoże
W
Awansie i skończy karierę, jeszcze kilku chce zmienić barwy na dalsze zespoły opowiadają w kuluarach może to celowa robota? Szkoda trenera i gołębi z zarządu.

Xyz @ 07:58, 26.05.2019r. IP: *.*.16.197

Spadamy panowie. Spadamy.

Błądzę @ 11:07, 26.05.2019r. IP: *.*.229.215

Charakter mają. Tacy ludzie jak ŁYŻWA,MARA,DZBENIU czy SKORUP JESZCZE wam POKAŻĄ NA CO ICH STAĆ.

... @ 11:29, 26.05.2019r. IP: *.*.39.82

trener zrobił dobrą robotę jednym słowem kpiny dlaczego chwali Jastrzębskiego w artykule chłopa sadza na ławkę a kolejny mecz gra słaby Gąska który jesienną rundę był rezerwowym.

pluskwa @ 15:25, 26.05.2019r. IP: *.*.230.222