« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

KLB: Konkretna liga na półmetku (zdjęcia, wideo)

Trwają rozgrywki Konkretnej Ligi Bowlingowej. W poniedziałek w kręgielni Łubudu rozpoczęła się już czwarta ligowa kolejka. Rozgrywki na tym etapie podsumował dla Mojej Ostrołęki Łukasz Połatyński, wiceprezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.


Sponsorem ligi jest Konkret marketpozyczkowy.pl, który świętuje 10-lecie powstania. Patronat medialny nad rozgrywkami sprawuje portal Moja Ostrołęka.


Reklama - W Konkretnej Lidze Bowlingowej bierze udział 47 zawodników podzielonych na osiem drużyn - mówi Łukasz Połatyński. - Frekwencja w porównaniu do zeszłorocznej ligi jest dwukrotnie większa. Bardzo cieszy nas, jako Ostrołęcki Klub Bowlingowy, że dyscyplina sportowa jaką jest bowling staje się coraz bardziej popularna. Poziom rozgrywek również jest zdecydowanie wyższy. Tabela indywidualna zmienia się z kolejki na kolejkę, jednak obecnie faworytami są zawodnicy posiadający bardzo duże doświadczenie w tej dyscyplinie sportowej - na co dzień reprezentanci Siedleckiego Klubu Bowlingowego. Ostrołęczanie stawiają czoła wyzwaniu i będą dzielnie walczyć do końca, nie odstępując kroku faworytom. Cieszy nas przede wszystkim przyjazna atmosfera towarzyszącą nam podczas każdego kolejnego spotkania ligowego - podkreśla przedstawiciel organizatora rozgrywek.


Łubudu

W środę o godz. 19:20 w kręgielni Łubudu Bowling&Good Time zostanie dokończona czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej.


Zobacz zdjęcia:
Czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej(cez)

Odsłon: 2144
Komentarzy: 0
12:11, 29.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kręglarze OKB Łubudu powalczą w Suwałkach

Kręglarze OKB Łubudu powalczą w Suwałkach

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu mają przed sobą kolejne wyzwanie. Tym razem trójka reprezentantów weźmie udział w Suwalskim Turnieju Bowlingowym. Kto ma największe szanse na dobry wynik w środowych zawodach?

Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej (zdjęcia, wideo)

Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej (zdjęcia, wideo)

Konkretna Liga Bowlingowa przeszła do historii. Wczoraj, późnym wieczorem, doszło do ostatecznych rozstrzygnięć. Indywidualnym mistrzem został Kamil Sienkiewicz, który ustanowił również nowy rekord w ostrołęckiej kręgielni Łubudu. Poznaj wszystkich zwycięzców.

Konkretni Ludzie zwycięzcami KLB (zdjęcia, wideo)

Konkretni Ludzie zwycięzcami KLB (zdjęcia, wideo)

Drużynowym mistrzem Konkretnej Ligi Bowlingowej zostali Konkretni Ludzie. Podium uzupełniają drużyny The Bowling Stones i Same Konkrety. Indywidualnie o zwycięstwo powalczy najlepsza ósemka zawodników. Kto zakwalifikował się do wielkiego finału?

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu rozpoczęła się w poniedziałek ostatnia kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Drużynowego mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie. Jak wygląda sytuacja za ich plecami i kto prowadzi w zestawieniu indywidualnym? Sprawdź.

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Za nami szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Turniej wkracza w decydującą fazę. Jedno jest pewne, drużynowym mistrzem zostali Konkretni Ludzie. Na indywidualne rozstrzygnięcia będzie trzeba czekać do samego końca. Wciąż trwa walka o najlepszą ósemkę.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo