« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

KLB: Konkretna liga na półmetku (zdjęcia, wideo)

Trwają rozgrywki Konkretnej Ligi Bowlingowej. W poniedziałek w kręgielni Łubudu rozpoczęła się już czwarta ligowa kolejka. Rozgrywki na tym etapie podsumował dla Mojej Ostrołęki Łukasz Połatyński, wiceprezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.


Sponsorem ligi jest Konkret marketpozyczkowy.pl, który świętuje 10-lecie powstania. Patronat medialny nad rozgrywkami sprawuje portal Moja Ostrołęka.


Reklama - W Konkretnej Lidze Bowlingowej bierze udział 47 zawodników podzielonych na osiem drużyn - mówi Łukasz Połatyński. - Frekwencja w porównaniu do zeszłorocznej ligi jest dwukrotnie większa. Bardzo cieszy nas, jako Ostrołęcki Klub Bowlingowy, że dyscyplina sportowa jaką jest bowling staje się coraz bardziej popularna. Poziom rozgrywek również jest zdecydowanie wyższy. Tabela indywidualna zmienia się z kolejki na kolejkę, jednak obecnie faworytami są zawodnicy posiadający bardzo duże doświadczenie w tej dyscyplinie sportowej - na co dzień reprezentanci Siedleckiego Klubu Bowlingowego. Ostrołęczanie stawiają czoła wyzwaniu i będą dzielnie walczyć do końca, nie odstępując kroku faworytom. Cieszy nas przede wszystkim przyjazna atmosfera towarzyszącą nam podczas każdego kolejnego spotkania ligowego - podkreśla przedstawiciel organizatora rozgrywek.W środę o godz. 19:20 w kręgielni Łubudu Bowling&Good Time zostanie dokończona czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej.


Zobacz zdjęcia:
Czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej(cez)

Odsłon: 2431
Komentarzy: 0
12:11, 29.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Wielki sukces na swoim koncie zanotował zawodnik Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik na mistrzostwach Polski w bowlingu zdobył złoty medal w kategorii do lat 19. Mieszkaniec Olszewa-Borek pokonał w finale Mikołaja Czarneckiego z Warszawy 140-133.

OKB rywalizował w Borowiu

OKB rywalizował w Borowiu

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego wzięli udział w drugiej edycji niepodległościowego turnieju w Borowiu. Drużynę z Ostrołęki reprezentowały dwie pary - Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz oraz Kamil Balcerzak i Filip Terlik. Jak im poszło?

Kręglarze uczcili odzyskanie przez Polskę niepodległości. Filip Terlik najlepszy (zdjęcia)

Kręglarze uczcili odzyskanie przez Polskę niepodległości. Filip Terlik najlepszy (zdjęcia)

Filip Terlik, z wynikiem 158 punktów w finale, wygrał turniej bowlingowy "101 strików na 101 rocznicę niepodległości". Na kolejnych miejscach uplasowali się Paweł Staśkiewicz, Łukasz Zienkiewicz i Łukasz Połatyński. W zawodach wzięło udział 30 kręglarzy.

Turniej bowlingowy na 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Weź udział

Turniej bowlingowy na 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Weź udział

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do rywalizacji w turnieju "101 strików na 101 rocznicę niepodległości". Głównym celem imprezy jest promowanie bowlingu, w połączeniu z rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapisz się już dziś i weź udział.

Terlik wygrywa XII Łubudu Bowling Cup (zdjęcia)

Terlik wygrywa XII Łubudu Bowling Cup (zdjęcia)

Filip Terlik okazał się najlepszym kręglarzem dwunastej edycji Łubudu Bowling Cup. W zawodach wystąpiło dwudziestu reprezentantów Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. W finałowej batalii zwycięzca zdobył 164 punkty i wyprzedził Adama Bałona i Agnieszkę Bacławską.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo