« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

KLB: Konkretna liga na półmetku (zdjęcia, wideo)

Trwają rozgrywki Konkretnej Ligi Bowlingowej. W poniedziałek w kręgielni Łubudu rozpoczęła się już czwarta ligowa kolejka. Rozgrywki na tym etapie podsumował dla Mojej Ostrołęki Łukasz Połatyński, wiceprezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.


Sponsorem ligi jest Konkret marketpozyczkowy.pl, który świętuje 10-lecie powstania. Patronat medialny nad rozgrywkami sprawuje portal Moja Ostrołęka.


Reklama - W Konkretnej Lidze Bowlingowej bierze udział 47 zawodników podzielonych na osiem drużyn - mówi Łukasz Połatyński. - Frekwencja w porównaniu do zeszłorocznej ligi jest dwukrotnie większa. Bardzo cieszy nas, jako Ostrołęcki Klub Bowlingowy, że dyscyplina sportowa jaką jest bowling staje się coraz bardziej popularna. Poziom rozgrywek również jest zdecydowanie wyższy. Tabela indywidualna zmienia się z kolejki na kolejkę, jednak obecnie faworytami są zawodnicy posiadający bardzo duże doświadczenie w tej dyscyplinie sportowej - na co dzień reprezentanci Siedleckiego Klubu Bowlingowego. Ostrołęczanie stawiają czoła wyzwaniu i będą dzielnie walczyć do końca, nie odstępując kroku faworytom. Cieszy nas przede wszystkim przyjazna atmosfera towarzyszącą nam podczas każdego kolejnego spotkania ligowego - podkreśla przedstawiciel organizatora rozgrywek.W środę o godz. 19:20 w kręgielni Łubudu Bowling&Good Time zostanie dokończona czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej.


Zobacz zdjęcia:
Czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej(cez)

Odsłon: 3825
Komentarzy: 0
12:11, 29.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Organizatorzy zapraszają do udziału w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego 2020. Zmagania odbędą się od 17 do 20 grudnia w kręgielni w Parku Wodnym Aquarium. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje prezydent miasta Łukasz Kulik. Właśnie ruszyły zapisy.

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

W piątkowy wieczór odbył się finał ligi TOP-8 Masters Ostrołęckiego Ligi Bowlingowej organizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy. Do rywalizacji stanęło ośmiu najlepszych zawodników, którzy przez sześć kolejek zgromadzili punkty. Triumfował Łukasz Połatyński, który w rundzie zasadniczej był trzeci. W najważniejszej rozgrywce okazał się zdecydowanie najlepszy.

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Do małych zmian doszło w klasyfikacji drużynowej rozgrywek, które odbywają się w poniedziałkowe wieczory. W Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej w zmaganiach indywidualnych mamy niezwykle ciekawą rywalizację. Tak naprawdę może dojść do przetasowań już w najbliższej kolejce. 

 

Uczyli się od Preusa (zdjęcia)

Uczyli się od Preusa (zdjęcia)

Na zaproszenie prezesa Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego do naszego miasta przyjechał Patryk Preus. Pod jego okiem siedmiu zawodników ćwiczyło od rana do późnych godzin wieczorowych. Jak zapowiada Łukasz Połatyński, to nie ostatnia wizyta tego gracza w Ostrołęce.

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

42 zawodników wzięło udział w Wiosennej Lidze Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W ostatnich dniach odbyła się ostatnia kolejka, a tuż po niej oficjalne i uroczyste zakończenie zmagań. Na najlepszych czekały puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo