« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

KLB: Konkretna liga na półmetku (zdjęcia, wideo)

Trwają rozgrywki Konkretnej Ligi Bowlingowej. W poniedziałek w kręgielni Łubudu rozpoczęła się już czwarta ligowa kolejka. Rozgrywki na tym etapie podsumował dla Mojej Ostrołęki Łukasz Połatyński, wiceprezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.


Sponsorem ligi jest Konkret marketpozyczkowy.pl, który świętuje 10-lecie powstania. Patronat medialny nad rozgrywkami sprawuje portal Moja Ostrołęka.


Reklama - W Konkretnej Lidze Bowlingowej bierze udział 47 zawodników podzielonych na osiem drużyn - mówi Łukasz Połatyński. - Frekwencja w porównaniu do zeszłorocznej ligi jest dwukrotnie większa. Bardzo cieszy nas, jako Ostrołęcki Klub Bowlingowy, że dyscyplina sportowa jaką jest bowling staje się coraz bardziej popularna. Poziom rozgrywek również jest zdecydowanie wyższy. Tabela indywidualna zmienia się z kolejki na kolejkę, jednak obecnie faworytami są zawodnicy posiadający bardzo duże doświadczenie w tej dyscyplinie sportowej - na co dzień reprezentanci Siedleckiego Klubu Bowlingowego. Ostrołęczanie stawiają czoła wyzwaniu i będą dzielnie walczyć do końca, nie odstępując kroku faworytom. Cieszy nas przede wszystkim przyjazna atmosfera towarzyszącą nam podczas każdego kolejnego spotkania ligowego - podkreśla przedstawiciel organizatora rozgrywek.W środę o godz. 19:20 w kręgielni Łubudu Bowling&Good Time zostanie dokończona czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej.


Zobacz zdjęcia:
Czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej(cez)

Odsłon: 3562
Komentarzy: 0
12:11, 29.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

42 zawodników wzięło udział w Wiosennej Lidze Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W ostatnich dniach odbyła się ostatnia kolejka, a tuż po niej oficjalne i uroczyste zakończenie zmagań. Na najlepszych czekały puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo