« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

KLB: Konkretna liga na półmetku (zdjęcia, wideo)

Trwają rozgrywki Konkretnej Ligi Bowlingowej. W poniedziałek w kręgielni Łubudu rozpoczęła się już czwarta ligowa kolejka. Rozgrywki na tym etapie podsumował dla Mojej Ostrołęki Łukasz Połatyński, wiceprezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.


Sponsorem ligi jest Konkret marketpozyczkowy.pl, który świętuje 10-lecie powstania. Patronat medialny nad rozgrywkami sprawuje portal Moja Ostrołęka.


Reklama - W Konkretnej Lidze Bowlingowej bierze udział 47 zawodników podzielonych na osiem drużyn - mówi Łukasz Połatyński. - Frekwencja w porównaniu do zeszłorocznej ligi jest dwukrotnie większa. Bardzo cieszy nas, jako Ostrołęcki Klub Bowlingowy, że dyscyplina sportowa jaką jest bowling staje się coraz bardziej popularna. Poziom rozgrywek również jest zdecydowanie wyższy. Tabela indywidualna zmienia się z kolejki na kolejkę, jednak obecnie faworytami są zawodnicy posiadający bardzo duże doświadczenie w tej dyscyplinie sportowej - na co dzień reprezentanci Siedleckiego Klubu Bowlingowego. Ostrołęczanie stawiają czoła wyzwaniu i będą dzielnie walczyć do końca, nie odstępując kroku faworytom. Cieszy nas przede wszystkim przyjazna atmosfera towarzyszącą nam podczas każdego kolejnego spotkania ligowego - podkreśla przedstawiciel organizatora rozgrywek.


Esprit

W środę o godz. 19:20 w kręgielni Łubudu Bowling&Good Time zostanie dokończona czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej.


Zobacz zdjęcia:
Czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej(cez)

Odsłon: 2771
Komentarzy: 0
12:11, 29.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Już w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia, w kręgielni Łubudu Bowling & Good Time po raz kolejny rywalizować będą zawodnicy z całego regionu. Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprosił kręglarzy do turnieju mikołajkowego. Wielkich emocji z pewnością nie zabraknie.

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

W warszawskiej kręgielni Hulakula przez dwanaście tygodni zawodnicy rywalizowali w lidze bowlingowej. W rozgrywkach nie zabrakło reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego - Pawła Staśkiewicza i Filipa Terlika. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania.

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Wielki sukces na swoim koncie zanotował zawodnik Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik na mistrzostwach Polski w bowlingu zdobył złoty medal w kategorii do lat 19. Mieszkaniec Olszewa-Borek pokonał w finale Mikołaja Czarneckiego z Warszawy 140:133.

OKB rywalizował w Borowiu

OKB rywalizował w Borowiu

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego wzięli udział w drugiej edycji niepodległościowego turnieju w Borowiu. Drużynę z Ostrołęki reprezentowały dwie pary - Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz oraz Kamil Balcerzak i Filip Terlik. Jak im poszło?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo