« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenis: Ostrołęcka Liga Tenisowa coraz większa

Rozpoczyna się nowy sezon Ostrołęckiej Ligi Tenisowej na kortach przy ul. Hallera. W tym roku w rozgrywkach weźmie udział 36 zawodników, którzy będą rywalizowali aż na trzech poziomach ligowych. Tytułu mistrzowskiego broni Jordan Czapski.


W poprzednim sezonie tenisiści z Ostrołęki i regionu rywalizowali w I oraz II lidze.


Reklama W ubiegłorocznej edycji w I lidze zwyciężył Jordan Czapski. Rozgrywki w II lidze wygrał Adam Sado, który wraz z Sebastianem Szczechowiakiem wywalczyli awans do najwyższej dywizji.


W I lidze w tym roku zagra też Krzysztof Szkopek, który pokonał Bartosza Nowaka w meczu barażowym o "dziką kartę". Bartosz Nowak będzie rywalizował w II lidze, gdzie spotka m.in. Jędrzeja Nowaka, spadkowicza z I ligi.


W związku z dużym zainteresowaniem rozgrywkami, Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe po raz pierwszy zorganizowało również III ligę tenisa ziemnego w Ostrołęce. 


Esprit

Plan gier 1. kolejki w Ostrołęckiej Lidze Tenisowej 2019:


1. kolejka I ligi:

Pakieła - K. Czapski

K. Szkopek - Woźniak

J. Czapski - Mazuch

Sado - P. Murach

Szczechowiak - B. Murach

Dawidczyk - Otłowski


1. kolejka II ligi:

Wyszkowski - Boryszewski

Brzuzy - Biedrzycki

Szczepanek - B. Podolak

Legal - Charyton

J. Nowak - K. Tyszka

B. Nowak - R. Szkopek


1. kolejka III ligi:

Sagała - Kozłowski

J. Bieżuński - Kurowicki

M. Podolak - Pieńkos

Mierzejewski - Marciniak

J. Tyszka - Dziekoński

Piersa - Laskowski


Mecze pierwszej kolejki powinny zostać rozegrane w terminie od 10 do 16 czerwca. Rozgrywki ligowe potrwają do końca sierpnia.


(cez)

Odsłon: 3431
Komentarzy: 0
09:47, 06.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Roman Mierzejewski z medalem w racketlonie

Roman Mierzejewski z medalem w racketlonie

Roman Mierzejewski z Rzekunia zajął trzecie miejsce w piętnastej edycji indywidualnych mistrzostw Polski w racketlonie. W zawodach rozgrywanych w Książenicach (gm. Grodzisk Mazowiecki) musiał uznać wyższość Karola Szymańskiego i Kamila Kuraka.

Memoriał Barbary Pawelczyk za nami (zdjęcia)

Memoriał Barbary Pawelczyk za nami (zdjęcia)

Tenisiści stołowi rywalizowali w trzeciej edycji memoriału Barbary Pawelczyk. W hali przy ulicy Partyzantów rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych. Najlepszy w kategorii open okazał się Maciej Dobrowolski z Łomży. Wśród kobiet triumfowała Renata Szulęcka z Pułtuska.

Murach najlepszy w Ostrołęckiej Lidze Tenisowej

Murach najlepszy w Ostrołęckiej Lidze Tenisowej

Trzydziestu sześciu zawodników rywalizowało na trzech szczeblach rozgrywkowych w Ostrołęckiej Lidze Tenisowej 2019. Mistrzem pierwszej ligi został Bartosz Murach. Tuż za nim znalazł się Jordan Czapski, a podium zamknął Kamil Woźniak.

Tenisowy Masters dla Muracha (zdjęcia, wideo)

Tenisowy Masters dla Muracha (zdjęcia, wideo)

Bartosz Murach zwyciężył w tenisowym turnieju Masters na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. W decydującej batalii, po trzech setach, pokonał Jordana Czapskiego. W zawodach wzięło udział ośmiu najlepszych tenisistów rankingu.

Kolejny triumf Jędrzeja Nowaka

Kolejny triumf Jędrzeja Nowaka

Były prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego zapisał na swoim koncie kolejny triumf. Tym razem Jędrzej Nowak nie dał szans rywalom w trzeciej edycji mistrzostw Warszawy. W drodze do zwycięstwa doświadczony tenisista pokonał trzech rywali.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo