« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenis: Ostrołęcka Liga Tenisowa coraz większa

Rozpoczyna się nowy sezon Ostrołęckiej Ligi Tenisowej na kortach przy ul. Hallera. W tym roku w rozgrywkach weźmie udział 36 zawodników, którzy będą rywalizowali aż na trzech poziomach ligowych. Tytułu mistrzowskiego broni Jordan Czapski.


W poprzednim sezonie tenisiści z Ostrołęki i regionu rywalizowali w I oraz II lidze.


Reklama W ubiegłorocznej edycji w I lidze zwyciężył Jordan Czapski. Rozgrywki w II lidze wygrał Adam Sado, który wraz z Sebastianem Szczechowiakiem wywalczyli awans do najwyższej dywizji.


W I lidze w tym roku zagra też Krzysztof Szkopek, który pokonał Bartosza Nowaka w meczu barażowym o "dziką kartę". Bartosz Nowak będzie rywalizował w II lidze, gdzie spotka m.in. Jędrzeja Nowaka, spadkowicza z I ligi.


W związku z dużym zainteresowaniem rozgrywkami, Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe po raz pierwszy zorganizowało również III ligę tenisa ziemnego w Ostrołęce. 


Łubudu

Plan gier 1. kolejki w Ostrołęckiej Lidze Tenisowej 2019:


1. kolejka I ligi:

Pakieła - K. Czapski

K. Szkopek - Woźniak

J. Czapski - Mazuch

Sado - P. Murach

Szczechowiak - B. Murach

Dawidczyk - Otłowski


1. kolejka II ligi:

Wyszkowski - Boryszewski

Brzuzy - Biedrzycki

Szczepanek - B. Podolak

Legal - Charyton

J. Nowak - K. Tyszka

B. Nowak - R. Szkopek


1. kolejka III ligi:

Sagała - Kozłowski

J. Bieżuński - Kurowicki

M. Podolak - Pieńkos

Mierzejewski - Marciniak

J. Tyszka - Dziekoński

Piersa - Laskowski


Mecze pierwszej kolejki powinny zostać rozegrane w terminie od 10 do 16 czerwca. Rozgrywki ligowe potrwają do końca sierpnia.


(cez)

Odsłon: 5069
Komentarzy: 0
09:47, 06.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo