« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r., imieniny Bolesława, Juliana, Jana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenis: Ostrołęcka Liga Tenisowa coraz większa

Rozpoczyna się nowy sezon Ostrołęckiej Ligi Tenisowej na kortach przy ul. Hallera. W tym roku w rozgrywkach weźmie udział 36 zawodników, którzy będą rywalizowali aż na trzech poziomach ligowych. Tytułu mistrzowskiego broni Jordan Czapski.


W poprzednim sezonie tenisiści z Ostrołęki i regionu rywalizowali w I oraz II lidze.


Reklama W ubiegłorocznej edycji w I lidze zwyciężył Jordan Czapski. Rozgrywki w II lidze wygrał Adam Sado, który wraz z Sebastianem Szczechowiakiem wywalczyli awans do najwyższej dywizji.


W I lidze w tym roku zagra też Krzysztof Szkopek, który pokonał Bartosza Nowaka w meczu barażowym o "dziką kartę". Bartosz Nowak będzie rywalizował w II lidze, gdzie spotka m.in. Jędrzeja Nowaka, spadkowicza z I ligi.


W związku z dużym zainteresowaniem rozgrywkami, Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe po raz pierwszy zorganizowało również III ligę tenisa ziemnego w Ostrołęce. Plan gier 1. kolejki w Ostrołęckiej Lidze Tenisowej 2019:


1. kolejka I ligi:

Pakieła - K. Czapski

K. Szkopek - Woźniak

J. Czapski - Mazuch

Sado - P. Murach

Szczechowiak - B. Murach

Dawidczyk - Otłowski


1. kolejka II ligi:

Wyszkowski - Boryszewski

Brzuzy - Biedrzycki

Szczepanek - B. Podolak

Legal - Charyton

J. Nowak - K. Tyszka

B. Nowak - R. Szkopek


1. kolejka III ligi:

Sagała - Kozłowski

J. Bieżuński - Kurowicki

M. Podolak - Pieńkos

Mierzejewski - Marciniak

J. Tyszka - Dziekoński

Piersa - Laskowski


Mecze pierwszej kolejki powinny zostać rozegrane w terminie od 10 do 16 czerwca. Rozgrywki ligowe potrwają do końca sierpnia.


(cez)

Odsłon: 2000
Komentarzy: 0
09:47, 06.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Rozstawiony z numerem pierwszym Mateusz Matyczak, po finałowym pojedynku z Krzysztofem Szkopkiem, został zwycięzcą turnieju singlowego o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Emocji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera nie brakowało.

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Dwudziestu ośmiu tenisistów weźmie udział w turnieju singlowym o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Pierwsze emocje związane z występami zawodników na kortach ziemnych przy ulicy Hallera już w sobotę 10 sierpnia. Poznaj plan gier.

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Dzieci i młodzież z terenu miasta po raz kolejny mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć w okresie letnich wakacji. Pierwsza część zajęć organizowanych w lipcu pod okiem doświadczonego instruktora Leszka Bieżuńskiego cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Mateusz Matyczak liderem rankingu open

Mateusz Matyczak liderem rankingu open

Niespełna 22-letni Mateusz Matyczak jest liderem ostrołęckiego tenisowego rankingu open. Obecnie przewodzi w stawce z dorobkiem 72 punktów i wyprzedza drugiego w klasyfikacji Jakuba Noska o osiemnaście oczek. Podium z 42 punktami zamyka Piotr Mrozek.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo