Wtorek, 10 grudnia 2019 r., imieniny Danieli, Julii, Eulalii

Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu Bowling & Good Time rozpoczęła się wczoraj szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. W klasyfikacji drużynowej na prowadzeniu znajdują się Konkretni Ludzie, a indywidualnie przewodzi w stawce Arkadiusz Dłużniewski.

Najlepsze rezultaty podczas pierwszej części 6 kolejki zanotowali Arkadiusz Dłużniewski (467 punktów), Kamil Sienkiewicz (462), Paweł Staśkiewicz (424) i Marcin Połatyński (423).

Najlepszym indywidualnym wynikiem podczas wczorajszych zmagań może pochwalić się Paweł Staśkiewicz, który zdobył 182 punkty. Drugi wynik należał do Marcina Połatyńskiego. Reprezentant The Bowling Stones w pierwszej rundzie zgromadził 171 punktów i dzięki dobremu występowi awansował na ósmą pozycję w klasyfikacji generalnej. Najlepsza ósemka zagra w wielkim finale, w poniedziałek 24 czerwca.

Drużynowo w pierwszej części 6 kolejki najlepiej wypadli Konkretni Ludzie, którzy zdobyli 1762 punkty. Kolejne miejsca zajęli The Bowling Stones (1517), Lider (1318) i Pin Busters (1273).

Kontynuacja szóstej kolejka została zaplanowana na środę 12 czerwca. Swoje rzuty tego dnia oddadzą drużyny tj. Same Konkrety, Drużyna R, DPD i Kosmiczni Sołtysi z Gminy Lelis.

JBB

Liga została zorganizowana przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu, a jej głównym sponsorem jest Konkret marketpozyczkowy.pl, który świętuje 10-lecie powstania. Patronat medialny nad rozgrywkami objął portal Moja Ostrołęka.

Konkretna Liga Bowlingowa - 6 kolejka

Więcej zdjęć: Konkretna Liga Bowlingowa - 6 kolejka

(mp)

Odsłon: 6181
07:55, 11.06.2019r.

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

W warszawskiej kręgielni Hulakula przez dwanaście tygodni zawodnicy rywalizowali w lidze bowlingowej. W rozgrywkach nie zabrakło reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego - Pawła Staśkiewicza i Filipa Terlika. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania.

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Wielki sukces na swoim koncie zanotował zawodnik Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik na mistrzostwach Polski w bowlingu zdobył złoty medal w kategorii do lat 19. Mieszkaniec Olszewa-Borek pokonał w finale Mikołaja Czarneckiego z Warszawy 140-133.

OKB rywalizował w Borowiu

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego wzięli udział w drugiej edycji niepodległościowego turnieju w Borowiu. Drużynę z Ostrołęki reprezentowały dwie pary - Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz oraz Kamil Balcerzak i Filip Terlik. Jak im poszło?

Kręglarze uczcili odzyskanie przez Polskę niepodległości. Filip Terlik najlepszy (zdjęcia)

Filip Terlik, z wynikiem 158 punktów w finale, wygrał turniej bowlingowy "101 strików na 101 rocznicę niepodległości". Na kolejnych miejscach uplasowali się Paweł Staśkiewicz, Łukasz Zienkiewicz i Łukasz Połatyński. W zawodach wzięło udział 30 kręglarzy.

Turniej bowlingowy na 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Weź udział

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do rywalizacji w turnieju "101 strików na 101 rocznicę niepodległości". Głównym celem imprezy jest promowanie bowlingu, w połączeniu z rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapisz się już dziś i weź udział.

Wujek @ 08:06, 12.06.2019r. IP: *.*.148.212