Czwartek, 18 lipca 2019 r., imieniny Erwina, Kamila, Wespazjana

Ostrovia ponownie za silna (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn w ostatnim meczu podejmował przed własną publicznością Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Po raz drugi w tym sezonie górą była drużyna z gości. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego ulegli na stadionie przy ulicy Słowackiego 1:3.

Przed rozpoczęciem spotkania było wiadomo, że ani KS CK Troszyn, ani Ostrovia Ostrów Mazowiecka nie zmienią swoich pozycji w ligowej tabeli.

Mecz rozpoczął się po myśli drużyny gości. Na prowadzenie w 6 minucie zespół prowadzony przez trenera Pawła Kowalczyka wyprowadził Dawid Wilczewski. Gospodarze doprowadzili do wyrównania tuż przed przerwą. Gola dla zespołu z Troszyna zdobył Daniel Wargulewski.

Po zmianie stron bramki strzelała już tylko Ostrovia. Najpierw w 47 minucie futbolówkę w siatce umieścił Patryk Gromek, a wynik w 72 minucie ustalił Paweł Korzeb. Ostatecznie drużyna z Ostrowi Mazowieckiej mogła świętować zwycięstwo 3:1, a piłkarze KS CK Troszyn w nie najlepszych humorach skończyli ostatnie starcie sezonu.

Podopieczni trenera Łukasza Bałazego zakończyli rywalizację w sezonie 2018/2019 w lidze okręgowej na szóstym miejscu z dorobkiem 51 punktów. Wszystkie wyniki ostatniej odsłony gier w lidze okręgowej i tabela końcowa w artykule "Niedosyt KS CK Troszyn, triumf Makowianki".